Dodaj do ulubionych

to nie czernobyl

26.05.08, 01:31
w piątek wieczorem na czacie z petersburgiem, dowiedzieliśmy się że pod
miastem nastąpiła awaria instalacji nuklearnej, że pustoszeją ulice, a ludzie
piją jod. wg naszego rozmówcy, przez chwilę była o tym wzmianka w lokalnym
internecie, ale zaraz znikła.Z czystej ciekawości szukałem informacji
potwierdzającej w CNN i BBC ale ni cholery.
Teraz okazuję się że wojskowi puszczali sobie "fajerwerki"
A swoją drogą źle to świadczy o szybkości informowania i wiarygodności
informacji w Rosji. Ale czemu ja się dziwię ? Jak w tym stuletnim dowcipie:
Czy to prawda że Iwan Iwanowicz dostał samochód w Moskwie na Placu Czerwonym.
Tak to prawda. Tylko nie samochód ale rower.I nie w Moskwie na Placu
Czerwonym, tylko w Petersburgu na Newskim Prospekcie.I nie dostał ale mu ukradli.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka