Gość: POL IP: 213.77.20.* 02.10.03, 12:53 Tak cienkiego meczu jeszcze nie widziałem. Kibiców było może 1000 i się bardzo wynudzili Po co nam taka liga. Panowie piłkarze zniechęcacie nas do oglądania WAS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj