Dodaj do ulubionych

Górnik P. - Lech 0:0

IP: 213.77.20.* 02.10.03, 12:53
Tak cienkiego meczu jeszcze nie widziałem.
Kibiców było może 1000 i się bardzo wynudzili
Po co nam taka liga.
Panowie piłkarze zniechęcacie nas do oglądania WAS
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka