darima_ka 18.11.10, 21:59 Mgła taka się u mnie zrobiła ,że na metr chyba nie widać Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rudavve Re: Mgła 19.11.10, 06:49 Bardzo listopadowy piatek To chyba koniec ładnych, słonecznych dni, ale i tak długo wytrzymało. Cos przebąkują już, że od środy bedzie śnieżyc Witam piątkowo ) Odpowiedz Link
zak-1 Re: Mgła 19.11.10, 08:55 Cześć u mnie w Rybniku piękny ranek. Słonce swieci na całego . A za oknem 5 stopni . Odpowiedz Link
rudavve Re: Mgła 19.11.10, 12:53 Hej nawet pieknie sie wypogodziło...słonko świeci, jak szalone....naprawde przyjemnie Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Mgła 19.11.10, 14:28 Ta mgła opadła i się pogodnie zrobiło . Nie mam nic przeciwko ,żeby tak było do końca listopada , deszczu w tym roku nie brakowało . Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Mgła 19.11.10, 14:27 Po porannej mgle zrobił się całkiem ładny , i nawet słoneczny dzień Witam Odpowiedz Link