18.11.10, 21:59
Mgła taka się u mnie zrobiła ,że na metr chyba nie widać sad
Obserwuj wątek
    • ls48 Re: Mgła 18.11.10, 23:07
      A u mnie leje jak z cebra.
      • rudavve Re: Mgła 19.11.10, 06:49
        Bardzo listopadowy piatek wink
        To chyba koniec ładnych, słonecznych dni, ale i tak długo wytrzymało. Cos przebąkują już, że od środy bedzie śnieżyc smile
        Witam piątkowo smile)
        • zak-1 Re: Mgła 19.11.10, 08:55
          Cześć smile u mnie w Rybniku piękny ranek. Słonce swieci na całego . A za oknem 5 stopni .
          • rudavve Re: Mgła 19.11.10, 12:53
            Hej smile nawet pieknie sie wypogodziło...słonko świeci, jak szalone....naprawde przyjemnie smile
            • rena-ta49 Re: Mgła 19.11.10, 14:28
              Ta mgła opadła i się pogodnie zrobiło .
              Nie mam nic przeciwko ,żeby tak było do końca listopada ,
              deszczu w tym roku nie brakowało .
        • rena-ta49 Re: Mgła 19.11.10, 14:27
          Po porannej mgle zrobił się całkiem ładny , i nawet słoneczny dzień smile
          Witam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka