rena-ta49 Re: Z humorem 23.07.11, 10:07 Na lekcji religii : - Mateuszku, gdzie mieszka Pan Bóg ? - W naszej łazience. - Jak to ? - Bo mama każdego dnia rano dobija się do drzwi łazienki i woła : ,,Boże ! Jeszcze tam jesteś ?! " Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 23.07.11, 10:08 Co narysowałeś ? - pyta pani widzac pustą kartkę Jasia. - Osiołka i łąkę. - A gdzie łąka ? - Osioł ją zjadł. - A gdzie jest osioł ? - Najadł się i poszedł. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 25.07.11, 14:27 Pacjent pyta lekarza : - Czy ten rachunek za wizytę nie jest zbyt wygórowany ? - Ależ skąd, pogrzeb kosztowałby pana znacznie więcej. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 27.07.11, 14:36 Facet wszedł z komórką do kibelka u siebie w domu. Dzwoni na swój domowy telefon, który odbiera żona. - Moja droga, kocham cię ! rzucił szybko i się rozłączył. Wychodzi i pyta małżonkę : - Kochanie, kto dzwonił ? - Eee...przyjaciółka, chciała o coś zapytać. Odpowiedz Link
justyna-64 Re: Z humorem 27.07.11, 14:45 Nie pokazało jej na wyświetlaczu że to mąż dzwoni? Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 28.07.11, 13:34 Hydraulik wystawił rachunek za usługę. - Cooo ? Tyle pieniędzy za dwadzieścia minut pracy ? Mój mąż dostaje tyle za całonocny dyżur w szpitalu ! - złości się pani domu. - Wiem, wiem - mówi hydraulik - ja wcześniej też byłem lekarzem... Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 28.07.11, 13:36 W sklepie z dywanami : - Chciałbym na podłogę coś praktycznego, łatwego do czyszczenia, trwałego ze względu na dzieci. - A ile ich pani ma ? - Siedmioro. - To najlepszy byłby asfalt. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 30.07.11, 12:09 Do bacy, wypasającego owieczki, przyjeżdża pobliską drogą, nowoczesnym samochodem ubrany w garnitur człowiek w średnim wieku. Po wyjściu z samochodu pyta: - Baco, co tu robicie? Wypasacie owce? - Tak, panocku... - A baco, jak wam powiem, ile macie tych owiec dokładnie, to dacie mi taką jedną, do upieczenia? - Dobrze, panocku, domy... Przyjezdny wrócił do samochodu, wziął laptopa, telefon satelitarny, połączył się z siecią, ciągnął dane z satelity, przetworzył, popracował chwilę nad programem, który mu to policzył, i mówi: - Baco, macie tu na tej łące 351 owieczek. - Dobrze panocku..., to wybierzcie sobie jedną. Przybysz wybrał sobie jedną, ładną, białą; Baca mówi: - Panocku, a jak ja wom powim, kim wy jesteście, to oddacie mi ją...? - Dobrze, oddam. - No panocku, to wy jesteście konsultant Unii Europejskiej do spraw rolnictwa. - A skąd to wiecie, baco!? - Ano tak: jeździcie drogimi samochodami, pchacie się gdzie was nikt nie prosi, zabieracie biedniejszym od wos i nic wiecie o mojej pracy! Oddajcie mi mojego psa !!! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 01.08.11, 13:56 Dwóch księży rozmawia o celibacie. Jeden mówi: - Słyszałeś, że Watykan rozważa możliwość zniesienia celibatu? - Tak, ale my już tego nie doczekamy. - Ale może nasze dzieci... Odpowiedz Link
ls48 Re: Z humorem 03.08.11, 18:42 Weterynarz dzwoni do kobiety -Jest u mnie pani mąż z psem i prosi o zgodę na uspienie. Zgadza sie pani? Oczywiscie. A psa niech pusci wolno. Zwierzę zna drogę do domu. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 11.08.11, 14:07 Poranek. Facet na dużym kacu stoi przed lustrem i długu wpatruje się w swoje odbicie. Wreszcie stwierdza : - Nie znam cię, ale cię ogolę. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 15.08.11, 10:20 Szef do pracownika : - Panie Nowak, dlaczego przychodzi pan do pracy dopiero o 10 ?! - Przecież wczoraj pan powiedział, że gazetę to sobie mogę poczytać w domu... Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 23.08.11, 15:02 Do ginekologa przychodzi zakonnica i mówi: - Panie doktorze coś dziwnego zaobserwowałam u siebie. Lekarz: - Proszę mówić śmiało i nie wstydzić się, bo nie ma czego. Siostra: - Ostatnio często znajduje w moich majtkach i w tamtych okolicach znaczki pocztowe. Nie mam pojęcia skąd one tam się biorą. Lekarz poprosił siostrę, aby rozebrała się i położyła na fotelu. Faktycznie coś tam znalazł. Obejrzał, zbadał i powiedział: - To nie są znaczki pocztowe. To są naklejki z bananów.. Odpowiedz Link
darima_ka Re: Z humorem 02.09.11, 18:56 Co musi się zmienić, żeby polskie drogi odpowiadały normom europejskim ? - Normy europejskie... Odpowiedz Link
darima_ka Re: Z humorem 02.09.11, 18:57 Dyrektor oznajmia sekretarce : - Poddaję się do dymisji, pani Krysiu. - O matko ! A kto przyjdzie na pana miejsce ? - Kto ? Z pewnością jakiś bałwan. - Znowu ? - westchnęła sekretarka. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 08.09.11, 14:09 Co to, gazdo, wstąpiliście do Unii Europejskiej ? Góral spogląda na swoje kierpce i mówi : - Nie, to chyba coś innego śmierdzi. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 09.09.11, 14:02 Urzędniczka Urzędu Skarbowego do młodego przedsiębiorcy : - Jak pan śmiał w rubryce ,,Pozostający na moim utrzymaniu " wpisać ,,IV RP" ? Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 09.09.11, 14:09 Dzwoni telefon : - Dzień dobry, czy mogę z Jolą ? - Niestety, żony nie ma w domu. - To wiem, jest u mnie - pytam, czy mogę... Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 03.10.11, 14:19 Rozmawia dwóch górali: - Baco, a jak ja bym się przespał z waszą żoną, to jak by my wtedy byli? - Kumy? Szwagry? - Wtedy to by my byli kwita. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Z humorem 03.10.11, 14:21 Mamo. ile jest pasty do zębów w tubie ? - Nie wiem, syneczku. - A ja już wiem ! Od telewizora do kanapy. Odpowiedz Link