Dodaj do ulubionych

C.Tomczyk szefem klubu POKO

26.09.20, 07:09
Tomczyk kojarzy mi się z tubą przez którą wył do ucha dziennikarzowi i z sokiem z buraka.
Przypomnę też, że Cezary Tomczyk to ten głupek, który po wybraniu Grodzkiego na Marszałka Senatu, śpiewał polski hymn na mównicy sejmowej, czytając tekst hymnu z telefonu.
https://pbs.twimg.com/card_img/1309597757129269248/uO9VL2Jo?format=jpg&name=small
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: C.Tomczyk szefem klubu POKO 26.09.20, 07:19
      rena-ta49 napisała:

> Tomczyk kojarzy mi się z tubą przez którą wył do ucha dziennikarzowi i z soki
      > em z buraka.
      > Przypomnę też, że Cezary Tomczyk to ten głupek, który po wybraniu Grodzkiego na
      > Marszałka Senatu, śpiewał polski hymn na mównicy sejmowej, czytając tekst hymn
      > u z telefonu.
      > https://pbs.twimg.com/card_img/1309597757129269248/uO9VL2Jo?format=jpg&nam
> e=small

dorzeczy.pl/obserwator-mediow/120282/tomczyk-spiewa-hymn-polski-czytajac-jego-tekst-z-telefonu-ziemkiewicz-samozaoranie-epickie.html
    • al-szamanka Re: C.Tomczyk szefem klubu POKO 26.09.20, 18:41
      rena-ta49 napisała:

> Tomczyk kojarzy mi się z tubą przez którą wył do ucha dziennikarzowi i z soki
      > em z buraka.

Może będzie używał tej metody w klubie, aby zdobyć większy posłuch, a jednocześnie zagłuszyć tych, którzy ewentualnie będą mieli inne zdanie.
      • rena-ta49 Re: C.Tomczyk szefem klubu POKO 27.09.20, 07:23
        al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
        >
        > > Tomczyk kojarzy mi się z tubą przez którą wył do ucha dziennikarzowi
        >
        i z soki
        > > em z buraka.
        >
        > Może będzie używał tej metody w klubie, aby zdobyć większy posłuch, a jednocześ
        > nie zagłuszyć tych, którzy ewentualnie będą mieli inne zdanie.
        >
        >
        >
        To idealny kandydat na grabarza PO! Hymnu Polski nie zna,ale może dobrze zna hymn Niemiec?
        Ten bubek chciał przyjmować każdą ilość uchodzców.
          • rena-ta49 Re: C.Tomczyk szefem klubu POKO 27.09.20, 11:03
            al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
            >
            > > To idealny kandydat na grabarza PO!
            >
            > Oby mu się to jak najprędzej udało big_grin
            > Budka też już wykonał w tym kierunku dobrą robotę big_grin... preludium niejako big_grin
            >

On jest tak znakomity jak jego wykonanie hymnu w Sejmie.
            Taką ciamajde to mógł tylko Budka namaścić. Ręce opadywują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka