chorypsychicznie 28.08.08, 23:16 co mi tam, założe sobie wątek na tym rozerotyzowanym forum (teks tadzia o goleniu cip zwalił mnie z nóg, ma chłop zapędy) Każdemu wolno to i choremu psychicznie wolno Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
info-tw Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:21 nie no, siedzę tutaj od m-ca a wątku o golonych cipach nie czytałam dawaj linka Odpowiedz Link
chorypsychicznie Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:27 służę uprzejmie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50394&w=83932925&a=83938358 Odpowiedz Link
info-tw Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:37 ;DDDDDDDDDDDDDD jestem nienormalna ;DDDDDDDDDDDDD chyba sobie jakiegoś pedofila poszukam albo homo niewiadomo ;DDD Tadzia żarty się pewnie trzymają Odpowiedz Link
chorypsychicznie Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:41 Tadzio to głupek. Jesteś Info mądrą osobą i tego nie widzisz ? Odpowiedz Link
info-tw Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:48 Głupek powiadasz? Hmmm.... muszę się mu bardziej przyjrzeć, najlepiej założę okulary Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 29.08.08, 13:58 chorypsychicznie napisał: > co mi tam, założe sobie wątek na tym rozerotyzowanym forum > > (teks tadzia o goleniu cip zwalił mnie z nóg, ma chłop zapędy) > > Każdemu wolno to i choremu psychicznie wol Oczywiście , zwłaszcza ,ze chorzy psychicznie mają podobno ogromy popęd seksualny) Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 29.08.08, 14:19 Wszystkim chorym psychicznie polecam prócz leczenia się u specjalisty, bardzo ciekawe fora: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=54732 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=210 a nóż się przyda) Odpowiedz Link
zak-1 Re: I jeszcze tu ...:)) 29.08.08, 17:52 Ci chorzy psychicznie .. to wyjątkowo...fajni ludzie)) Odpowiedz Link
poduszka_tadeuszka tysz prowda 29.08.08, 17:55 zak-1 napisał: > Ci chorzy psychicznie .. to wyjątkowo...fajni ludzie)) mądrze godosz Odpowiedz Link
mickrola Re: tysz prowda 29.08.08, 17:58 tylko z poduszka nie gadaj,. bo cię mole oblezą hahaha Odpowiedz Link
info-tw Re: I jeszcze tu ...:)) 31.08.08, 15:46 Chorą znam z własnego i jeszcze innego forum i to bardzo sympatyczna osóbka oraz całkiem zdrowa a chory chyba naprawdę ma problemy ;D Odpowiedz Link