Dodaj do ulubionych

co mi tam, założe sobie wątek na tym rozerotyzowan

28.08.08, 23:16
co mi tam, założe sobie wątek na tym rozerotyzowanym forum

(teks tadzia o goleniu cip zwalił mnie z nóg, ma chłop zapędy)

Każdemu wolno to i choremu psychicznie wolno
Obserwuj wątek
    • info-tw Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:21
      nie no, siedzę tutaj od m-ca a wątku o golonych cipach nie czytałam sad
      dawaj linka
      • chorypsychicznie Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:27
        służę uprzejmie

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50394&w=83932925&a=83938358
        • info-tw Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:37
          ;DDDDDDDDDDDDDD jestem nienormalna ;DDDDDDDDDDDDD chyba sobie jakiegoś pedofila
          poszukam albo homo niewiadomo ;DDD Tadzia żarty się pewnie trzymają
          • chorypsychicznie Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:41
            Tadzio to głupek. Jesteś Info mądrą osobą i tego nie widzisz ?
            • info-tw Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 28.08.08, 23:48
              Głupek powiadasz? Hmmm.... muszę się mu bardziej przyjrzeć, najlepiej założę
              okulary smile
    • rena-ta49 Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 29.08.08, 13:58
      chorypsychicznie napisał:

      > co mi tam, założe sobie wątek na tym rozerotyzowanym forum
      >
      > (teks tadzia o goleniu cip zwalił mnie z nóg, ma chłop zapędy)
      >
      > Każdemu wolno to i choremu psychicznie wol

      Oczywiście , zwłaszcza ,ze chorzy
      psychicznie mają podobno ogromy popęd seksualnysmile)
    • rena-ta49 Re: co mi tam, założe sobie wątek na tym rozeroty 29.08.08, 14:19
      Wszystkim chorym psychicznie polecam prócz leczenia się u specjalisty,
      bardzo ciekawe fora:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=54732
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=210

      a nóż się przydasmile)
    • rena-ta49 I jeszcze tu ...:)) 29.08.08, 14:21
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11140
      • zak-1 Re: I jeszcze tu ...:)) 29.08.08, 17:52
        Ci chorzy psychicznie .. to wyjątkowo...fajni ludziesmile))
        • poduszka_tadeuszka tysz prowda 29.08.08, 17:55
          zak-1 napisał:

          > Ci chorzy psychicznie .. to wyjątkowo...fajni ludziesmile))

          mądrze godosz smile
          • mickrola Re: tysz prowda 29.08.08, 17:58
            tylko z poduszka nie gadaj,. bo cię mole oblezą hahaha
            • zolzatadziowa Re: tysz prowda 29.08.08, 18:05
              albo za czubka uznająsmile)
              • zak-1 Re: tysz prowda 29.08.08, 19:13
                poduszki są takie przytulne wink))Mogę z nimi gadacwink
                • darima_ka Ja tam wolę się przytulać:D 29.08.08, 19:34
                  Do podusibig_grinDD
      • info-tw Re: I jeszcze tu ...:)) 31.08.08, 15:46
        Chorą znam z własnego i jeszcze innego forum i to bardzo sympatyczna osóbka oraz
        całkiem zdrowa wink a chory chyba naprawdę ma problemy ;D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka