Dodaj do ulubionych

Pod rozwagę dla

07.11.08, 19:38
naszych władz i tej części społeczeństwa, która uważa, że należy u nas
wzorować się na rozwiązaniach amerykańskich. Głównymi elementami kampanii
wyborczej Obamy były zmiany w służbie zdrowia i systemie szkolnictwa.
Obserwuj wątek
    • darima_ka Re: Pod rozwagę dla 07.11.08, 19:41
      Jak na razie to ON nic nie zrobił bo nie jest nawet zaprzysiężony , a kampania
      już się skończyła wiec ile zrobi i co to dopiero obywatele USA
      ocenią ....
      • tadeusz_ski.51 Skoro już w kampanii 07.11.08, 19:46
        mówił o konieczności zmian, więc on i jego doradcy dostrzegli, że jest źle.
        Dlatego nie powielajmy tego, co trzeba naprawiać.
        • gazetowe_konto_z_debetem Re: Skoro już w kampanii 07.11.08, 19:50
          Udajesz naiwnego czy żartujesz sobie z nas? A co ma wspólnego
          program głoszony przez polityka z rzeczywistścią?
          No dobrze, nie CO tylko ILE?
          • tadeusz_ski.51 Nie uważam Obamy za samobójcę 07.11.08, 21:10
            Takim by był, gdyby postulował zmiany tego, co dobrze funkcjonuje.
            • gazetowe_konto_z_debetem Re: Nie uważam Obamy za samobójcę 07.11.08, 21:16
              Postulaty polityków to czysta hipokryzja, granie pod publikę.
              Udajesz, że o tym nie wiesz byle temat podciągnąć?

              Szacun wielki za nienaganną interpunkcję Tadeuszusmile Ja miewam z nią
              czasem problemysad
              • tadeusz_ski.51 Oczywiście, 08.11.08, 08:58
                gazetowe_konto_z_debetem napisała:
                > Postulaty polityków to czysta hipokryzja, granie pod publikę.
                -------
                Jednak żaden polityk nie odważy się na irracjonalne pomysły, bo go ośmieszą i
                przegra z kretesem, jak chociażby JK Mikke. Stąd wniosek, że jeśli postuluje się
                zmiany czegoś, to ta rzecz rzeczywiście jest w stanie zapaści.
                I tylko o to mi chodzi, aby nasze władze nie wprowadzały nam tu wzorców
                amerykańskich w tematach, w których kandydat na prezydenta USA, dostrzegał
                zapaść i konieczność zmian.
        • rena-ta49 Re: Skoro już w kampanii 08.11.08, 09:59
          Tylko zauważ ,że wizje polityków mają się tak do rzeczywistości jak
          pięść do nosa....
          To ,że w kampanii obiecują zmiany wcale nie musi oznaczać zmian na lepsze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka