Dodaj do ulubionych

simson s 51 enduro

02.04.04, 22:54
czy ten motocykl jest w miare niezawodny jak wszyscy mówią?? czy warto go
kupic za dosyc dużą cene jak za stary motorower?? interesują mnie tylko
roczniki od 1987 r.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka