mlody12369 23.03.05, 12:34 mam simsonka poradzcie mi czy jest sens tuningu silnika jeśli tak to kto by mógł to zrobić prosze o informacje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
juchas115 Re: simson 23.03.05, 13:18 Sam se zrób. Silnik w simsonie nie jest skomoplikowanym mechanizmem ;] Kup sobie cylinder z tłokiem i głowicą o poj. 70 ccm, wyszlifuj w cylindrze i gaźniku przelot mieszanki, potem kanaliki w cylindrze którymi przechodzi mieszanka. Sama wymiana bez szlifowania około 1 godzinki roboty ;] A jak jeszcze bedzie Ci mało to sobie rozpołów silnik i zaklej dziury na tych kółkach co łączą wał i korbowód (zapomniałem jak to sie nazywa) korkiem i przyklej to dobrą żywicą. :) pozdrowka/juchas Odpowiedz Link Zgłoś