Gość: Pruszek IP: *.piotrkow.net.pl / *.piotrkow.net.pl 15.01.06, 13:58 Chodzi mi o to jak ta maszyna prezentuje siew eksploatacji??? Założmy że model rocznik 1998 20 tys przebiegu. Co może w tym zepsuć przy normalnej jeździe??? z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Czesiek Re: Aprilia rs 125 IP: *.crowley.pl 17.01.06, 15:10 po takim przebiegu to chyba remont generalny trzeba robić. przy silniku CZ125 który ma 30KM, taki remont, szlif, nowy tłok, trzeba robić co 15tys. Włosi pewnie robią trwalsze silniki więc może 20-25 tyś wytrzyma. Ale może lepiej niech sie wypowie jakiś znawca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gienek Re: Czesiek IP: *.remedium.bochnia.pl / *.remedium.bochnia.pl 18.01.06, 17:27 jak cz 125 ma 30 km to ja jestem ksiądz buuuuuuchaaaa:)))))))) - nawet wersja cross tyle nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gienek Re: Aprilia rs 125 IP: *.remedium.bochnia.pl / *.remedium.bochnia.pl 18.01.06, 17:25 Aprilia Rs 125 ma silnik rotaxa - porzadny silnik /standardowo, nie blokowany ma ok 30 km/ Trwałosc - niewielka. Jak maszyna była sprowadzona przed laty i jeżdżona w Polsce, to przy zakupie trzeba uważać trzeba często tłok zmieniać. Nikasil w cylindrze też długo nie pociągnie. Najlepiej podjechać so serwisu niech ściągną cylinder i sprawdzić stan nikasilu i tłoka - przekonasz się czy wystarczy wymienić sam tłok, czy robić remont wszystkiego /co już kosztuje / - po takim sprawdzeniu trzeba dać nową uszczelkę - wcześniej trzeba więc zamówić. W ciemno sienie kupuje takiego poza tym te modele mają wadliwą elektronikę - np moduł sterowania zaworem wydechowym - to też powiniem mech. sprawdzić. Najlepiej przywieźć z Niemiec. A poza tym -jak jest już w pełni sprawny- to ma niezłego kopa i naprawdę fajnie się tym pomyka Odpowiedz Link Zgłoś