Dodaj do ulubionych

Aprilia rs 125

IP: *.piotrkow.net.pl / *.piotrkow.net.pl 15.01.06, 13:58
Chodzi mi o to jak ta maszyna prezentuje siew eksploatacji??? Założmy że
model rocznik 1998 20 tys przebiegu. Co może w tym zepsuć przy normalnej
jeździe??? z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: Czesiek Re: Aprilia rs 125 IP: *.crowley.pl 17.01.06, 15:10
      po takim przebiegu to chyba remont generalny trzeba robić.

      przy silniku CZ125 który ma 30KM, taki remont, szlif, nowy tłok, trzeba robić co 15tys. Włosi pewnie robią trwalsze silniki więc może 20-25 tyś wytrzyma. Ale może lepiej niech sie wypowie jakiś znawca.
      • Gość: Gienek Re: Czesiek IP: *.remedium.bochnia.pl / *.remedium.bochnia.pl 18.01.06, 17:27
        jak cz 125 ma 30 km to ja jestem ksiądz
        buuuuuuchaaaa:)))))))) - nawet wersja cross tyle nie ma
    • Gość: Gienek Re: Aprilia rs 125 IP: *.remedium.bochnia.pl / *.remedium.bochnia.pl 18.01.06, 17:25
      Aprilia Rs 125 ma silnik rotaxa - porzadny silnik /standardowo, nie blokowany ma
      ok 30 km/
      Trwałosc - niewielka. Jak maszyna była sprowadzona przed laty i jeżdżona w
      Polsce, to przy zakupie trzeba uważać
      trzeba często tłok zmieniać. Nikasil w cylindrze też długo nie pociągnie.
      Najlepiej podjechać so serwisu niech ściągną cylinder i sprawdzić stan nikasilu
      i tłoka - przekonasz się czy wystarczy wymienić sam tłok, czy robić remont
      wszystkiego /co już kosztuje / - po takim sprawdzeniu trzeba dać nową uszczelkę
      - wcześniej trzeba więc zamówić. W ciemno sienie kupuje takiego
      poza tym te modele mają wadliwą elektronikę - np moduł sterowania zaworem
      wydechowym - to też powiniem mech. sprawdzić. Najlepiej przywieźć z Niemiec.

      A poza tym -jak jest już w pełni sprawny- to ma niezłego kopa i naprawdę fajnie
      się tym pomyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka