Gość: Hendrix
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.01.06, 19:33
Mam maly problem. Chce wymienic tarcze sprzeglowe w CBX 750F. Jest tam
centralna sruba za ktora nie wiam jak sie zabrac..cholernie mocno dokrecona.
Jak zblokowac naped, by spokojnie ja odkrecic? Nadmeniam iz wrzucenie biedu i
docisniecie tylnego kola do podloza niewiele daje..