IP: 212.38.200.* 18.04.06, 15:12
Witam,
Jaka jest Wasza opinia na temat samodzielnego sprowadzenia używanego
motocykla (całego lub uszkodzonego) z Francji, Niemiec. Gdzie szukać
namiarów na komisy sprzedające używane motocykle.
Czy różnice w cenie są na tyle nieduże, że dla 1 szt. cała procedura
jest nieopłacalna. Mam własny transport a interesuje mnie Fazer 2002
lub 2003. Szukam opcjonalnie namiarów na firmy w Polsce, które
sprowadzają moto i mają sensowne ceny.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka