Gość: kula
IP: *.adsl.inetia.pl
13.07.06, 12:35
miałem dzwoma z katamaryniarzem.laska z prawkiem od 4 miechów wyjechała mi z
podporzędkowanej. na szczęście chwilę wcześniej, puściłem babcię na
przejściu. jestem pocięty (noga,ręka) i połamany (noga)i poparzony
(noga).jakie uszkodzenia musi mieć moto aby uznano je do kasacji ? może
powinienem coś poprawić ?
images1.fotosik.pl/102/d62e5f0a50abcf96med.jpg