Dodaj do ulubionych

kasacja moto

IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.06, 12:35
miałem dzwoma z katamaryniarzem.laska z prawkiem od 4 miechów wyjechała mi z
podporzędkowanej. na szczęście chwilę wcześniej, puściłem babcię na
przejściu. jestem pocięty (noga,ręka) i połamany (noga)i poparzony
(noga).jakie uszkodzenia musi mieć moto aby uznano je do kasacji ? może
powinienem coś poprawić ?
images1.fotosik.pl/102/d62e5f0a50abcf96med.jpg
Obserwuj wątek
    • ireo Re: kasacja moto 13.07.06, 12:51
      to ile ty masz tych nóg?
      widzę tylko jedną ze szwami i otarciami, i kawałek drugiej, ale nigdzie nie ma
      śladów zaopatrzenia złamania.

      zdjęcie nogi nie jest zresztą istotne, bo gdybyś chciał wnieść pozew o
      odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu to potrzebna Ci obdukcja lekarza
      sądowego, a nie fotografie.

      co do motocykla, którego zdjęć nie zamieszczasz, to kwalifikuje się do kasacji
      o ile rzeczoznawca uzna, że naprawa jest nieopłacalna
      • Gość: jaaco Re: kasacja moto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 18:24
        masz rentgena w oku ? czy uznajesz tylko otwarte. mniej jadu !
        • ireo Re: kasacja moto 15.07.06, 17:57
          Gość portalu: jaaco napisał(a):

          > masz rentgena w oku ? czy uznajesz tylko otwarte. mniej jadu !

          chciałem Ci, drogi jaaco, odpisać że to jest dużo lepiej, jeśli pisząc do kogoś
          uda się przedtem mniej więcej skumać co ten ktoś miał na myśli, ale po ponownej
          lekturze Twojej wypowiedzi zrezygnowałem z tego pomysłu
          • Gość: jaaco Re: kasacja moto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 17:21
            czyli jesteś niekumaty doktorku. jeszcze raz - mniej jadu !
            • ireo Re: kasacja moto 16.07.06, 18:37
              medycyna pomoże ci akurat tyle,
              co powtarzanie w kółko tego samego
    • olo2222 Re: kasacja moto 13.07.06, 18:06
      lepiej pokaż foty sprzęta
    • Gość: red38 Re: kasacja moto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 18:29
      Mam pytanko jak miales ten wypadek to jechales w odp. ubiorze wysokie buty z
      protektorem itd
      • bartekexc Re: kasacja moto 14.07.06, 01:19
        gdzie to się zdażyło i na jakim sprzęcie ?
    • Gość: okular Re: kasacja moto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 16:13
      kazdy pojazd nadaje sie do kasacji. Mowisz i masz po prostu.
      Musisz udac sie do stosownego zlomowiska majacego pozwolenie na kasacje i
      zdajesz grata. tam go zwaza i wystawia kwit dla wydzialu komunikacji
      informujacy o likwidacji dryndy. Nic prawie nie zaplaca tylko symboliczne
      zlotowki. Tak ze nie wiem czy sie oplaca. Sprobuj sprzedac na czesci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka