IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 20:59
Czesc. Mam do was pytanie. Chcial bym zalozyc w swojej hondzie nowy wydech
(koncowke) najlepiej carbon ale na wydech renomowanej firmy mnie nie stac.
Wiem ze jest w Polsce jakis koles ktory wykonuje tlumiki carbonowe do kazdego
motocykla, kazdy rozmiar nie mam jednak do niego namiarow (jest na kazdym
bajzlu w lodzi).
Jezeli ma ktos do niego namiary to z gory dzieki.
PZDR
Obserwuj wątek
    • Gość: superman Re: wydechy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.06, 21:43
      poszukaj na allegro a nie zawracasz tutaj glowe!
      • speedy600 Re: wydechy 24.08.06, 22:11
        poszperaj na allegro, moze trafisz uzywke miga, lub cos w tych pieniadzach.

        pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka