Gość: anonim
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
16.08.06, 20:59
Czesc. Mam do was pytanie. Chcial bym zalozyc w swojej hondzie nowy wydech
(koncowke) najlepiej carbon ale na wydech renomowanej firmy mnie nie stac.
Wiem ze jest w Polsce jakis koles ktory wykonuje tlumiki carbonowe do kazdego
motocykla, kazdy rozmiar nie mam jednak do niego namiarow (jest na kazdym
bajzlu w lodzi).
Jezeli ma ktos do niego namiary to z gory dzieki.
PZDR