Dodaj do ulubionych

Pytanie w sprawie Kawasaki ZX-6r

21.10.07, 22:14
Witam

Mam dylemat otóż zamierzam na wiosnę kupić nowy motocykl (do używek
mam coś pecha zawsze coś wyskoczy nieoczekiwanie i moja złość
sięgnęła zenitu) a więc wracając do pytania preferuje moto typu
ścigacz a budżet do 30tyś znalazłem nowy model Suzuki GSX 650F za
29.999Zł nie jest to 100% ścigacz a obudowany nowy Bandit 650 z
małymi modyfikacjami. Bandita 600 posiadam teraz i dopóki nie padł
silnik to było ok (nie pytajcie, co robiłem, że padł po prostu
trafiłem na minę wrr) wcześniej miałem 2 stare ścigacze 600.
Znalazłem nowe Kawasaki ZX-6R za 34.900Zł niby promocja i mam
pytanie, co o tym sądzicie nie mam nikogo znajomego, kto by wogule
miał Kawasaki a jedynie słyszałem tylko same minusy, że np. 3panewka
się zaciera??? I inne dziwne, rzeczy nie wiem na ile prawdziwe a na
ile wyssane z palca, Ale z drugiej strony ktoś na Kawasaki jeździ i
chyba nie jest tak źle, bo by zbankrutowali proszę o opinie bardziej
doświadczonych motocyklistów i posiadaczy tej marki, bo te 5tyś to
skąd wytrzasnę jak warto. Z góry mówię, że Honda CBR 600, Suzuki
GSXR 600 i Yamaha R6 jest zarazie w strefie marzeń za drogie
niestety......A i jak z serwisem w Krakowie, bo salon mają Obok
Suzuki Rider na Kamińskiego.

Pozdrawiam
www.kawasaki.pl/model.php?id=233
www.scigacz.pl/Suzuki,GSX650F,2008,3417.html
Obserwuj wątek
    • Gość: endriu Re: Pytanie w sprawie Kawasaki ZX-6r IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.07, 22:29
      Prosze ;)

      www.mojekawasaki.pl/
      • Gość: baba_zanetti Re: Pytanie w sprawie Kawasaki ZX-6r IP: *.subscribers.sferia.net 21.10.07, 23:45
        jak chcesz jeździć naprawde sportowo, to odpuść sobie tego GSXfa,
        trzecia panewka w kawie to problem już dawno rozwiązany. W ogóle
        seria "szóstek" kawy jest dość udana, w ogóle tu konkurencja jest
        bardzo wyrównana, nikt nie może sobie pozwolić na potknięcia.
    • Gość: Dzakas a wiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.07, 12:44
      gsxf bandita tyo bym se odpuscil nowki szkoda hajsu ogolnie narazie kazdy moj
      znajomy ma uzywke i nie ma problemow ja tez nie mialem z zadnym z motocykli
      narazie mam od roku cbr 600f2 jezdzona troche na gumie i ogolnie i nie ma
      problemow www.bikepics.com/members/blady86


      kolega mial gsxr 750 zatarl na panewce srada jak ktos ma silnik niech da znac to
      apropo

      zxr750j jakies z 89 chyba tez zatrl na panewce


      to tak apropo mysle, ze wydajac 20-30tys nie mozna trafic na gowno chociaz i
      nowka potrafi sie roz.. przyklad wyscigi motogp czasem ktoremus zdarzy sie
      awaria silnika na samym starcie albo wczasie a inny moze katowac starego gsxf i
      nic.pzdr
      • Gość: Szymon_R6 Re: a wiec IP: *.gprspla.plusgsm.pl 22.10.07, 18:52
        Zgadzam sie z wyzej wymienionymi radami. Nie masz sie co bac nowka
        tak szybko sie nie rozleci, wiadomo ze Kawa to nie Honda czy Yamaha
        ale nie jakosc jest tylko pare % gorsza a poza tym polatasz gora 2
        sezony i sprzedasz. Spx bierz ta Kawe naprawde spoKo maszynka o
        najnowszej technologi:P/pzdr
        • Gość: MO Re: a wiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.07, 21:39
          Motocykl jest świetny i cena nie jest zła ale poczekaj jeszcze
          trochę. Możliwe, że w grudniu lub styczniu wyrwiesz sztukę ze
          starszego rocznika za ok. 30000 zł. Mnie się udało rok temu.
          • Gość: dingo Re: a wiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 11:36
            świetny sprzęt. panewki w kawie to taki samograj - ktoś usłyszał
            inni powtórzyli. Takie same historie z ramą. Ja bym brał.
            • sharky600 Re: a wiec 24.10.07, 20:14
              Witam

              To tak jak myślałem ta awaryjność Kawasaki to jak w każdej marce
              gsxr pęka rama
              cbr skrzynie i głowice padają
              r1,r6 skrzynia drugi bieg
              ducati sprzęgło siada
              takie info w sieci znalazłem oczywiście dotyczy niektorych modeli
              zazwyczaj tych na kole jeżdzonych .
              Naszczęscie mi nie w głowie takie zabawy bo zadługo na sprzęt
              zbierałem żeby go teraz katować więc myślę że przy regularnych
              serwisach i od czasu do czasu smigania na torze długo mi będzie
              służyć Kawa ZX-6r 2007 :) teraz tylko kolor hmm wszystkie są piękne
              pewnie zrobie tak że niech mi sprowadzą nówke sztukę z foljami na
              siedzeniach itp. a jaki kolor się trafi to zobaczymy :)

              Pozdrawiam
              i dzięki za pomoc .
              • Gość: Lucc Re: a wiec IP: *.035-4-73746f25.cust.bredbandsbolaget.se 25.10.07, 10:11
                Pewnie się trafi zielony :)) A co do kawy to chyba wszystko juz zostało powiedziane Mam kilku znajomych którzy smigają na ninjach i sobie chwalą Jeden z nich zajeździł już masę sprzętów ale dopiero w kawie się zakochał Nie wiem czy nowa zx6r ma ten nieszczęśliwy obrotomierz LCD ale jeśli nie przeszkadzają ci takie detale to bierz W sumie kawasaki ma chyba najgorszą opinię z japońskiej czwórki, ale nówka i tak bedzie dłużej bezawaryjna niż używka No a nawet jeśli to masz gwarancję Życzę udanego zakupu
                pzdr
                • Gość: Wojtek1980 Re: a wiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.07, 15:55
                  Rowniez radze poczekac - ja w zeszlym roku kupiłem nowke sztuke R6 w
                  salonie Yamahy (tyle ze moto bylo rocznikowo 2004) za 29 tys.
                  pozdrawiam
                  Wojtek
    • Gość: Donizz Re: Pytanie w sprawie Kawasaki ZX-6r IP: 213.199.205.* 07.11.07, 20:02
      Cześć,

      Jeżdźę Kawasaki od 6 sezonów - najpierw zx6r z 2000r, teraz zx636 z 2003. I po
      porównaniu z np. Suzuki nie zamieniłbym się na nic poza kawką. Co prawda nie
      jest to najwygodniejsze bydlę, do skrzyni biegów trzeba się przyzwyczaić, ale
      jeśli chodzi o prowadzenie, składanie w zakręty i przyjemność z jazdy to jest
      super. Ninja zx6r jest rewelacyjnie wyważona. A jeśli o nią dbasz to nic się nie
      powinno psuć (przez 6 lat nic w kawce mi się nie zepsuło). Bajki o np. pękaniu
      główki ramy to bzdury. Jeśli chodzi o serwisowanie w Krakowie to polecam Ci bez
      wątpienia serwis koło Seata na Wielickiej (A. Dukała). Na Kamińskiego u
      Małopolskiego zedrą z Ciebie kasę a znają się średnio. Aha! I jeśli Kawasaki to
      TYLKO ZIELONE! Pozdro.
    • Gość: Kuba Re: Pytanie w sprawie Kawasaki ZX-6r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.08, 22:19
      Witam!
      Trafiłem na twoje pytanie i widze ze masz watpliwosci. Jak masz wydac duzo kasy
      tz. w okolichach 30 tys. to sie nie zastanawiaj tylko kupuj nowke. Teraz
      kawasaki zx 6r jest w wyprzedarzy rocznikow 2007 za 32 tys. Jezeli kupujesz na
      kilka lat a nie na rok to ten rok w plecy(chodzi mi o model rocznikowo starszy
      ale nowy ) to nic.
      Ja tez sie zastanawialem nad kupnem i kupilem nowa zx6r 2007. Mialem kupic
      uzywke ale stwierdzielm ze nietknietej jak na lekarstwo, a wypakowac 30 tys. na
      uzywke(jakiegos 1000 np. gsxr k6, albo 1000 k5 to lepiej jakas 600 a nowke). To
      moje drugie kawasaki. z poprzednim tez nie mialem problemow. niektore plotki to
      mity. jak mnie zlapiesz nma gg to pogadamy. moj numer 6099566.
      Pozdrawiam wszystkich moto maniakow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka