Gość: egh IP: 213.17.181.* 24.09.09, 13:15 jebana poprawność polityczna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kryzystof O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 85.232.226.* 24.09.09, 13:37 Z kontektstu w artykule też trudno wywnioskować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 80.48.10.* 24.09.09, 13:39 Chodzi o reklamę lodziarni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Meehow Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 85.232.226.* 24.09.09, 13:53 Coś nie tak z tą reklamą bo nadal nie rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Meehow Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 85.232.226.* 24.09.09, 13:54 Czyżby coś nie tak z byłą minister ds. feministek? Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger Chodzi o prof. Środę ? 24.09.09, 18:22 Chodzi o prof. Środę ? - To jej cytat ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
ws60 reklama w lodziarni TAKA sprawa ?! 24.09.09, 19:21 kurczaki, niedługo burek Jakubowskiej z 16 piętra zsika się w windzie i będzie afera na całą Rzplitą ;) chociaż to akurat byłoby słuszne, bo Jakubowska po burku nie sprząta i śmierdzi w windzie ! ale ta reklama lodziarni? czy to naprawdę takie ważne ? Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Wolę Grycana. 24.09.09, 20:21 Gałka po 2,50. Dobre lody w centralnych lokalizacjach. A gałki po 9,50 od tego "Hagen coś tam" to se możecie w ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościu Re: Wolę Grycana. IP: *.serv-net.pl 24.09.09, 21:02 U mnie na trasie za dwie gałki Swietłana bierze 80. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drmw Re: Wolę Grycana./Ja też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 21:14 Są ,to najwspanialsze lody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dev Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: *.bayer.de 24.09.09, 15:14 Gość portalu: Meehow napisał(a): > Coś nie tak z tą reklamą bo nadal nie rozumiem. Czego tu nie rozumieć? Kawiarnia się reklamuje przy użyciu logo producenta lodów. Domniemywa, iż producent życzyłby sobie otrzymać odpowiednią gratyfikację za wykorzystanie swojego logo. Albo kawiarnia powinna sprzedawać tylko lody tej marki. Proste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oświęcimer Coś się kupy nie trzyma ten twój wywód IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:49 Co w takim razie miało by z tym wspólnego wspomniane w artykule hasło reklamowe. Bo to zdaje się ono jest problemem. A tak ogólnie to chodzi o docent Środę czy o loda ? Bo nie łapię ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Magdalena Środa czas na loda! Precz z babskim... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 20:25 ... szowinizmem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodziara Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 192.100.112.* 24.09.09, 14:53 To, co zawisło we Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredzik Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.chello.pl 24.09.09, 13:48 panie kręcą lody panom w środy heh lodzik w środę, lodzik w sobotę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 14:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pzi Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.edipresse.pl 24.09.09, 14:49 Rany, co za smutna, ponura i zasadnicza firma. Cholernie drogie lody polane gorzkim brakiem poczucia humoru. Aż się zimno robi... Brr! Odpowiedz Link Zgłoś
bnch Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 18:03 Współczuję Ci poczucia humoru, jeśli uważasz tę żenującą rymowankę za śmieszną. Lody są drogie, ale także warte swojej ceny i jako osoba, która jest ich fanem uważam, że takie wszawe hasła to mogą mieć lody reklamowane przez Dodę, a nie Haagen Dazs. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gregorek Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 94.254.239.* 24.09.09, 18:28 bnch napisał: > Współczuję Ci poczucia humoru, jeśli uważasz tę żenującą rymowankę za śmieszną. > Lody są drogie, ale także warte swojej ceny i jako osoba, która jest ich fanem > uważam, że takie wszawe hasła to mogą mieć lody reklamowane przez Dodę, a nie > Haagen Dazs. WOW !!! Pamiętaj konsumencie ! Loda Haagen Dazsa bierzemy do ust tylko na klęcząco. I bez żadnych śmichów-chichów mi tu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol jak norka Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 82.132.139.* 24.09.09, 20:03 lol, pojechałeś sztywnodupca, 10/10! xDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodziaaa Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.zdnet.azartsat.pl 24.09.09, 20:48 Te straszniedrogielodywartewsojejceny obowiązkowo popija sie kawą ze Starbucksa. A plebs niech się slini. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w-wa Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.111.231.78.static.crowley.pl 24.09.09, 14:49 "...że baner przy jednej z kawiarni we Warszawie zawisł bez jej zgody." Hmm...ciekawa, krakowska konstrukcja zdania. We Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziom Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.128.10.5.static.crowley.pl 24.09.09, 16:50 we warszawie, we we wsi itp. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucky obsrana kryptoreklama! IP: *.acn.waw.pl 24.09.09, 16:12 kogo to w ogóle obchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ferdek Re: obsrana kryptoreklama! IP: *.agora.pl 24.09.09, 16:32 Mnie na pewno nie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik też na to sram IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:37 gó...any artykuł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczo && Ponuro Re: obsrana kryptoreklama!? IP: *.natpool21.outside.ucf.edu 24.09.09, 16:37 "Lody Häagen-Dazs to marka kategorii super premium i ma ścisłe wytyczne co do możliwości wykorzystywania logo..." Wolne zarty... Lody tej firmy moga byc prezentowane jako "super premium" chyba tylko na zupelnie "nowym" (dla firmy) rynku! Tutaj (w USA) widuje lody tejze firmy w lodowkach prawie wszystkich przecietnych sklepikow umiejscowionych przy stacjach benzynowych (typu "Seven Eleven" i inne) i wcale NIE sa to najdrozsze oferowane tamze lody! Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 16:39 Czy mogę prosić o kontakt z dziennikarzem podpisującym się jako "msz" Też chciałbym zlecić artykuł reklamowy. Odpowiedz Link Zgłoś
czerwonakartka ufff dobrze że poszło tylko o prawa autorskie 24.09.09, 16:43 bo już się bałem że to znowu jakiś oszołom protestował ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyzio Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:44 Artykuł sponsorowany? Taaak... to najbardziej interesuje warszawiaków, to jest dotknięcie nerwu stołecznych bolączek. Kto to puścił do druku?! Rozumiem taką notkę w piśmie branżowym: PR, prawniczym, konsumenckim ale nie na stołecznych stronach, które powinny być poświęcone bieżącym wydarzeniom vide konsultacje społeczne dotyczące projektu Zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie ustalenia zasad działalności handlowej na Trakcie Królewskim i Starym Mieście. -- Mów mi Zyzio, mala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: styczyn Ja widziałem babę co szła z torbą carrefoura a w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:51 środku było nasrane po brzegi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenada bezczelny artykul sponsorowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:54 to chyba rekord - ile razy mozna powtorzyc nazwe firmy w krotkim w sumie tekscie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Co się dzieje z tą Wyborczą ?????? IP: *.net.pbthawe.eu 24.09.09, 16:58 Co się dzieje z Gazetą Wyborczą ? Gdzie jest redaktor naczelny ? Gdzie Michnik ? Skąd biorę się autorzy takich artykułów ? Toż to się kupy nie trzyma !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
birdy-niam-niam a to ci news... 24.09.09, 16:59 zdaje się, że to "balon próbny" nowej formy reklamy w prasie. będzie ona używana do reklamowania np. dóbr, których reklamować nie wolno. przykład: "...na jednej ze stołecznych ulic pojawiło się tysiące pustych butelek po wódce "pycha-mniam". przedstawiciel producenta wódki "pycha-mniam", zaprzeczył, że firma ma z tym wydarzeniem coś wspólnego. "nasza wódka "pycha-mniam" to produkt kategorii super-hiper-zajebiste-premium, dostępne tylko w wybranych sklepach, jak na przykład delikatesy przy ul. ogórkowej 12, czy słynne "piwnice pełne wódki" przy al. organizacji narodów najebanych 3. nasze drogocenne butelki wykonane ze szkła kategorii super premium, zapewniające odpowiednia temperaturę płynu, są produkowane w wysokich alpach sraldelskich, ze względu na krystaliczną czystość powietrza. zaprzeczam, żebyśmy jako producent tej najwspanialszej pod słońcem wódki ""pycha-mniam", kosztującej jedyne 99,- za pół litra mieli coś wspólnego z tą akcją"... Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Znakomite podsumowanie 24.09.09, 22:39 :D :D :D Niestety, gazeta koszerna zaczyna chyba być mniej koszerna:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prażanin Re: Znakomite podsumowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.09, 10:05 papa_s napisał: > Niestety, gazeta koszerna zaczyna chyba być mniej koszerna:( Dlaczego? Skoro wódka może być koszerna to może i lody mogą być? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slazak A co mnie obchodzi reklama w Warszawie? IP: 80.50.55.* 24.09.09, 17:02 Naprawde ta wiadomosc nie zasluguje, zeby byc na glownej stronie portalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.ghnet.pl 24.09.09, 17:10 kryptoreklama i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cedr Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.09, 17:21 A przepraszam, kogo to ku... obchodzi? Co to w ogóle za news?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwiat wisni Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 17:23 A tam nie tylko sroda to dzien loda www.youtube.com/watch?v=rQsgDXgrtQc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spam Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 194.169.241.* 24.09.09, 17:24 spam Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 17:27 Dlaczego na ogolnopolskim forum ???! Dlaczego w ogóle nie na forum d/s biznesu/ekonomii ???! Odpowiedz Link Zgłoś
radioerewan Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 17:42 Ile kosztuje pozycjonowanie w Agorze? Odpowiedz Link Zgłoś
phoven Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 18:01 Proszę bardzo:> CENNIK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaaa Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.09, 22:13 Polecam zapoznać się z informacją czym jest pozycjonowanie. To jest cennik reklam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: user Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.chello.pl 25.09.09, 08:53 A tam powyżej była ironia :P Odpowiedz Link Zgłoś
bnch Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 18:01 > jebana poprawność polityczna Nie poprawność polityczna, a nielegalne używanie marki. Nie wiem, czy znasz tę markę lodów (moim zdaniem jest genialna); to kretyńskie hasło po prostu do niej nie pasuje. Haagen Dazs to lody z sektora premium, więc nie mogą się reklamować w oparciu o żenujące hasła, bo to jedynie może zrazić konsumenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.uz.zgora.pl 24.09.09, 18:18 Ile płacą od posta? Fajnie by było dorobić, chciałbym wiedzieć czy się opłaca. PS. Ironia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bnch Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 20:03 150 zł za 100 postów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: punek Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.09, 18:19 pracujesz dla nich? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczo && Ponuro Re: PR-owiec na forum? IP: *.natpool21.outside.ucf.edu 24.09.09, 19:28 "Nie poprawność polityczna, a nielegalne używanie marki. Nie wiem, czy znasz tę > markę lodów (moim zdaniem jest genialna); to kretyńskie hasło po prostu do niej > nie pasuje. Haagen Dazs to lody z sektora premium, więc nie mogą się reklamowa > ć w oparciu o żenujące hasła, bo to jedynie może zrazić konsumenta. Jako "super-hiper-premium" to te lody mozecie lansowac chyba tylko w Polsce! P.S. W USA i w Kanadzie mozna kupic lody H-D prawie na kazdej stacji benzynowej... Odpowiedz Link Zgłoś
dellik Re: PR-owiec na forum? 24.09.09, 21:11 Bo w USA wszystko jest super-premium, nawet stacje benzynowe :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gregorek Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.aster.pl 24.09.09, 21:59 to kretyńskie hasło po prostu do niej > nie pasuje. Haagen Dazs to lody z sektora premium, więc nie mogą się reklamowa > ć w oparciu o żenujące hasła, Weź,przestań mędzić. Żenująca to jest ta cała,pożal się Boże,afera. Na kilometr śmierdzi ustawką i to ze strony tej lodziarni,Gazety i super premium snobizmem w czystej postaci, czyli firmą Haagen Dazs.Może jakiś świeżo upieczony warsiawiak uwierzy w te bzdety i ubrany w najlepszy garnitur pogna do autoryzowanej (hehe) lodziarni,łechtać swoje ego lodem nad lodami. LODEM który się hasłom nie kłania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjjjj Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.chello.pl 24.09.09, 18:33 I to ma być news na pierwszą stronę portalu???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 78.158.102.* 24.09.09, 23:22 nie , to jest reklama umieszczona przez agore, ktora ma w d00pie wszystkich czytelnikow i wali krypto reklamami uwazajac ze ciemny lud to kupi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania 13 Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.toya.net.pl 24.09.09, 18:37 lubię lizać lody Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnom ŻAL IP: *.pool.ukrtel.net 24.09.09, 18:38 Argumentacja korporacji jest po prostu żenująca. Polityka firmy ma być prawem - vide sprawa Silhouette. Cukiernia kupiła kilka pudełek lodów i sprzedaje je ludziom. Kupiła czyli sprzedaje swoje a nie cudze (nie są agentem przecież). Mogą wykorzystywać znak towarowy lodów które sprzedaje. Może go przyczepić nawet na drzwiach od stodoły, choćby było to sprzeczne z misją i wizją kogoś kto te lody wyprodukował. Żal po prostu Odpowiedz Link Zgłoś