Dodaj do ulubionych

Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna

IP: 213.17.181.* 24.09.09, 13:15
jebana poprawność polityczna
Obserwuj wątek
    • Gość: Kryzystof O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 85.232.226.* 24.09.09, 13:37
      Z kontektstu w artykule też trudno wywnioskować.
      • Gość: a Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 80.48.10.* 24.09.09, 13:39
        Chodzi o reklamę lodziarni.
        • Gość: Meehow Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 85.232.226.* 24.09.09, 13:53
          Coś nie tak z tą reklamą bo nadal nie rozumiem.
          • Gość: Meehow Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 85.232.226.* 24.09.09, 13:54
            Czyżby coś nie tak z byłą minister ds. feministek?
            • dan3iger Chodzi o prof. Środę ? 24.09.09, 18:22
              Chodzi o prof. Środę ? - To jej cytat ? :)
              • ws60 reklama w lodziarni TAKA sprawa ?! 24.09.09, 19:21
                kurczaki, niedługo burek Jakubowskiej z 16 piętra zsika się w windzie i będzie
                afera na całą Rzplitą ;)
                chociaż to akurat byłoby słuszne, bo Jakubowska po burku nie sprząta i śmierdzi
                w windzie !
                ale ta reklama lodziarni? czy to naprawdę takie ważne ?
                • niestaly_czytelnik Wolę Grycana. 24.09.09, 20:21
                  Gałka po 2,50. Dobre lody w centralnych lokalizacjach.

                  A gałki po 9,50 od tego "Hagen coś tam" to se możecie w ...

                  • Gość: Gościu Re: Wolę Grycana. IP: *.serv-net.pl 24.09.09, 21:02
                    U mnie na trasie za dwie gałki Swietłana bierze 80.
                    • Gość: drmw Re: Wolę Grycana./Ja też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 21:14
                      Są ,to najwspanialsze lody.
          • Gość: Dev Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: *.bayer.de 24.09.09, 15:14
            Gość portalu: Meehow napisał(a):

            > Coś nie tak z tą reklamą bo nadal nie rozumiem.

            Czego tu nie rozumieć? Kawiarnia się reklamuje przy użyciu logo
            producenta lodów. Domniemywa, iż producent życzyłby sobie otrzymać
            odpowiednią gratyfikację za wykorzystanie swojego logo. Albo
            kawiarnia powinna sprzedawać tylko lody tej marki. Proste.
            • Gość: oświęcimer Coś się kupy nie trzyma ten twój wywód IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:49
              Co w takim razie miało by z tym wspólnego wspomniane w artykule hasło reklamowe.
              Bo to zdaje się ono jest problemem.

              A tak ogólnie to chodzi o docent Środę czy o loda ? Bo nie łapię ?
        • Gość: aaa Magdalena Środa czas na loda! Precz z babskim... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 20:25
          ... szowinizmem!
      • Gość: lodziara Re: O co chodzi bo nie rozumiem? IP: 192.100.112.* 24.09.09, 14:53
        To, co zawisło we Warszawie?
    • Gość: fredzik Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.chello.pl 24.09.09, 13:48
      panie kręcą lody panom w środy heh

      lodzik w środę, lodzik w sobotę ;)
    • Gość: ciekawski Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 14:23
    • Gość: pzi Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.edipresse.pl 24.09.09, 14:49
      Rany, co za smutna, ponura i zasadnicza firma. Cholernie drogie lody polane
      gorzkim brakiem poczucia humoru. Aż się zimno robi... Brr!
      • bnch Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 18:03
        Współczuję Ci poczucia humoru, jeśli uważasz tę żenującą rymowankę za śmieszną. Lody są drogie, ale także warte swojej ceny i jako osoba, która jest ich fanem uważam, że takie wszawe hasła to mogą mieć lody reklamowane przez Dodę, a nie Haagen Dazs.
        • Gość: Gregorek Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 94.254.239.* 24.09.09, 18:28
          bnch napisał:

          > Współczuję Ci poczucia humoru, jeśli uważasz tę żenującą rymowankę
          za śmieszną.
          > Lody są drogie, ale także warte swojej ceny i jako osoba, która
          jest ich fanem
          > uważam, że takie wszawe hasła to mogą mieć lody reklamowane przez
          Dodę, a nie
          > Haagen Dazs.

          WOW !!! Pamiętaj konsumencie ! Loda Haagen Dazsa bierzemy do ust
          tylko na klęcząco. I bez żadnych śmichów-chichów mi tu.
          • Gość: lol jak norka Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 82.132.139.* 24.09.09, 20:03
            lol, pojechałeś sztywnodupca, 10/10! xDDD
        • Gość: lodziaaa Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.zdnet.azartsat.pl 24.09.09, 20:48
          Te straszniedrogielodywartewsojejceny obowiązkowo popija sie kawą ze Starbucksa.
          A plebs niech się slini.
    • Gość: w-wa Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.111.231.78.static.crowley.pl 24.09.09, 14:49
      "...że baner przy jednej z kawiarni we Warszawie zawisł bez jej
      zgody."


      Hmm...ciekawa, krakowska konstrukcja zdania. We Warszawie
      • Gość: ziom Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.128.10.5.static.crowley.pl 24.09.09, 16:50
        we warszawie, we we wsi itp. ;)
    • Gość: lucky obsrana kryptoreklama! IP: *.acn.waw.pl 24.09.09, 16:12
      kogo to w ogóle obchodzi?
      • Gość: Ferdek Re: obsrana kryptoreklama! IP: *.agora.pl 24.09.09, 16:32
        Mnie na pewno nie!
        • Gość: czytelnik też na to sram IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:37
          gó...any artykuł
        • Gość: Kaczo && Ponuro Re: obsrana kryptoreklama!? IP: *.natpool21.outside.ucf.edu 24.09.09, 16:37
          "Lody Häagen-Dazs to marka kategorii super premium i ma ścisłe
          wytyczne co do możliwości wykorzystywania logo..."

          Wolne zarty... Lody tej firmy moga byc prezentowane jako "super
          premium" chyba tylko na zupelnie "nowym" (dla firmy) rynku!
          Tutaj (w USA) widuje lody tejze firmy w lodowkach prawie
          wszystkich przecietnych sklepikow umiejscowionych przy
          stacjach benzynowych (typu "Seven Eleven" i inne) i
          wcale NIE sa to najdrozsze oferowane tamze lody!
    • g.r.a.f.z.e.r.o Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 16:39
      Czy mogę prosić o kontakt z dziennikarzem podpisującym się jako "msz"
      Też chciałbym zlecić artykuł reklamowy.
    • czerwonakartka ufff dobrze że poszło tylko o prawa autorskie 24.09.09, 16:43
      bo już się bałem że to znowu jakiś oszołom protestował ;]
    • Gość: Zyzio Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:44
      Artykuł sponsorowany?

      Taaak... to najbardziej interesuje warszawiaków, to jest dotknięcie nerwu
      stołecznych bolączek. Kto to puścił do druku?!

      Rozumiem taką notkę w piśmie branżowym: PR, prawniczym, konsumenckim ale nie na
      stołecznych stronach, które powinny być poświęcone bieżącym wydarzeniom vide
      konsultacje społeczne dotyczące projektu Zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy w
      sprawie ustalenia zasad działalności handlowej na Trakcie Królewskim i Starym
      Mieście.

      --
      Mów mi Zyzio, mala
    • Gość: styczyn Ja widziałem babę co szła z torbą carrefoura a w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:51
      środku było nasrane po brzegi.
    • Gość: zenada bezczelny artykul sponsorowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 16:54
      to chyba rekord - ile razy mozna powtorzyc nazwe firmy w krotkim w
      sumie tekscie...
    • Gość: tomek Co się dzieje z tą Wyborczą ?????? IP: *.net.pbthawe.eu 24.09.09, 16:58
      Co się dzieje z Gazetą Wyborczą ? Gdzie jest redaktor naczelny ? Gdzie Michnik
      ? Skąd biorę się autorzy takich artykułów ? Toż to się kupy nie trzyma !!!!
    • birdy-niam-niam a to ci news... 24.09.09, 16:59
      zdaje się, że to "balon próbny" nowej formy reklamy w prasie.
      będzie ona używana do reklamowania np. dóbr, których reklamować nie wolno.
      przykład:
      "...na jednej ze stołecznych ulic pojawiło się tysiące pustych butelek po
      wódce "pycha-mniam". przedstawiciel producenta wódki "pycha-mniam",
      zaprzeczył, że firma ma z tym wydarzeniem coś wspólnego. "nasza wódka
      "pycha-mniam" to produkt kategorii super-hiper-zajebiste-premium, dostępne
      tylko w wybranych sklepach, jak na przykład delikatesy przy ul. ogórkowej 12,
      czy słynne "piwnice pełne wódki" przy al. organizacji narodów najebanych 3.
      nasze drogocenne butelki wykonane ze szkła kategorii super premium,
      zapewniające odpowiednia temperaturę płynu, są produkowane w wysokich alpach
      sraldelskich, ze względu na krystaliczną czystość powietrza. zaprzeczam,
      żebyśmy jako producent tej najwspanialszej pod słońcem wódki ""pycha-mniam",
      kosztującej jedyne 99,- za pół litra mieli coś wspólnego z tą akcją"...
      • papa_s Znakomite podsumowanie 24.09.09, 22:39
        :D :D :D
        Niestety, gazeta koszerna zaczyna chyba być mniej koszerna:(
        • Gość: prażanin Re: Znakomite podsumowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.09, 10:05
          papa_s napisał:

          > Niestety, gazeta koszerna zaczyna chyba być mniej koszerna:(

          Dlaczego? Skoro wódka może być koszerna to może i lody mogą być? :)
    • Gość: Slazak A co mnie obchodzi reklama w Warszawie? IP: 80.50.55.* 24.09.09, 17:02
      Naprawde ta wiadomosc nie zasluguje, zeby byc na glownej stronie
      portalu.
    • Gość: nikt Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.ghnet.pl 24.09.09, 17:10
      kryptoreklama i tyle
    • Gość: cedr Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.09, 17:21
      A przepraszam, kogo to ku... obchodzi? Co to w ogóle za news??
    • Gość: kwiat wisni Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 17:23
      A tam nie tylko sroda to dzien loda

      www.youtube.com/watch?v=rQsgDXgrtQc
    • Gość: spam Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 194.169.241.* 24.09.09, 17:24
      spam
    • wilhelm4 Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 17:27
      Dlaczego na ogolnopolskim forum ???!
      Dlaczego w ogóle nie na forum d/s biznesu/ekonomii ???!
    • radioerewan Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 17:42
      Ile kosztuje pozycjonowanie w Agorze?
      • phoven Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 18:01
        Proszę bardzo:>

        CENNIK
        • Gość: Aaaa Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.09, 22:13
          Polecam zapoznać się z informacją czym jest pozycjonowanie. To jest cennik reklam.
          • Gość: user Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.chello.pl 25.09.09, 08:53
            A tam powyżej była ironia :P
    • bnch Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna 24.09.09, 18:01
      > jebana poprawność polityczna

      Nie poprawność polityczna, a nielegalne używanie marki. Nie wiem, czy znasz tę markę lodów (moim zdaniem jest genialna); to kretyńskie hasło po prostu do niej nie pasuje. Haagen Dazs to lody z sektora premium, więc nie mogą się reklamować w oparciu o żenujące hasła, bo to jedynie może zrazić konsumenta.
      • Gość: g Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.uz.zgora.pl 24.09.09, 18:18
        Ile płacą od posta? Fajnie by było dorobić, chciałbym wiedzieć czy się opłaca.
        PS. Ironia
        • Gość: bnch Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.09, 20:03
          150 zł za 100 postów
      • Gość: punek Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.09, 18:19
        pracujesz dla nich?
      • Gość: Kaczo && Ponuro Re: PR-owiec na forum? IP: *.natpool21.outside.ucf.edu 24.09.09, 19:28
        "Nie poprawność polityczna, a nielegalne używanie marki. Nie wiem,
        czy znasz tę
        > markę lodów (moim zdaniem jest genialna); to kretyńskie hasło po
        prostu do niej
        > nie pasuje. Haagen Dazs to lody z sektora premium, więc nie mogą
        się reklamowa
        > ć w oparciu o żenujące hasła, bo to jedynie może zrazić konsumenta.

        Jako "super-hiper-premium" to te lody mozecie lansowac chyba tylko w
        Polsce!

        P.S. W USA i w Kanadzie mozna kupic lody H-D prawie na kazdej stacji
        benzynowej...
        • dellik Re: PR-owiec na forum? 24.09.09, 21:11
          Bo w USA wszystko jest super-premium, nawet stacje benzynowe :P
      • Gość: Gregorek Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.aster.pl 24.09.09, 21:59
        to kretyńskie hasło po prostu do niej
        > nie pasuje. Haagen Dazs to lody z sektora premium, więc nie mogą
        się reklamowa
        > ć w oparciu o żenujące hasła,

        Weź,przestań mędzić. Żenująca to jest ta cała,pożal się Boże,afera.
        Na kilometr śmierdzi ustawką i to ze strony tej lodziarni,Gazety i
        super premium snobizmem w czystej postaci, czyli firmą Haagen
        Dazs.Może jakiś świeżo upieczony warsiawiak uwierzy w te bzdety i
        ubrany w najlepszy garnitur pogna do autoryzowanej (hehe)
        lodziarni,łechtać swoje ego lodem nad lodami. LODEM który się hasłom
        nie kłania.
    • Gość: jjjjj Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.chello.pl 24.09.09, 18:33
      I to ma być news na pierwszą stronę portalu????????????
      • Gość: x Re: Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: 78.158.102.* 24.09.09, 23:22
        nie , to jest reklama umieszczona przez agore, ktora ma w d00pie wszystkich
        czytelnikow i wali krypto reklamami uwazajac ze ciemny lud to kupi
    • Gość: ania 13 Reklama: "Środa to dzień loda" - nielegalna IP: *.toya.net.pl 24.09.09, 18:37
      lubię lizać lody
    • Gość: gnom ŻAL IP: *.pool.ukrtel.net 24.09.09, 18:38
      Argumentacja korporacji jest po prostu żenująca. Polityka firmy ma być prawem - vide sprawa Silhouette.
      Cukiernia kupiła kilka pudełek lodów i sprzedaje je ludziom. Kupiła czyli sprzedaje swoje a nie cudze (nie są agentem przecież).
      Mogą wykorzystywać znak towarowy lodów które sprzedaje. Może go przyczepić nawet na drzwiach od stodoły, choćby było to sprzeczne z misją i wizją kogoś kto te lody wyprodukował.
      Żal po prostu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka