Dodaj do ulubionych

> KOMPROMITACJA TVP3

17.02.02, 14:42
Chodzi o tą reklamę w "Przeglądzie". Kto nie widział w "Faktach" może zobaczyć
na:
www.wirtualnemedia.pl/l16-2.htm
Mam nadzieję że jeśli dojdzie do procesu to TVP dostanie niezłą karę.
Aha, na tej witrynie załączony jest konkurs dla spostrzegawczych;)
Obserwuj wątek
    • d.z. Re: > KOMPROMITACJA TVP3 17.02.02, 19:13
      Cóż czasy takie, iż zwykła rekalma nie dociera już w taki sposób do odbiorców aby
      wywoływała oczekiwane reakcje...
      Prawdopodobnie zamiarem takiej reklamy jest skandal i proces sądowy (będzie długi
      i trudny) ale ile i jak długo o tym będzie można mówić, pokazywać relacje,
      informować, dodawać nowe fakty...
      Ciekawi mnie co by było gdyby np. TVN wogóle na coś takiego nie odpowiedziała.
      Być może czyjś cały trud na "obmyślenie" kontrowersyjnej kampanii rekalmowej
      okazałby się bezskuteczny...
      • qubacz Re: > KOMPROMITACJA TVP3 17.02.02, 22:34
        W sumie to TVP3 ma byc odpowiedzia na TVN24 a ze chlopakom pomyslow zabraklo na
        program to poszli na latwizne.
    • #ariadna Re: > KOMPROMITACJA TVP3 18.02.02, 00:56
      nocomment napisał(a):

      > Chodzi o tą reklamę w "Przeglądzie". Kto nie widział w "Faktach" może zobaczyć
      > na:
      > <a href="http://www.wirtualnemedia.pl/l16-2.htm">www.wirtualnemedia.pl/l16-2.ht
      > m</a>
      > Mam nadzieję że jeśli dojdzie do procesu to TVP dostanie niezłą karę.
      > Aha, na tej witrynie załączony jest konkurs dla spostrzegawczych;)

      A czemu umieszczasz to tu, skoro istnieje wszak forum o telewizji ?
    • Gość: escort Re: > KOMPROMITACJA TVP3 IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 18.02.02, 01:36
      nocomment napisał(a):

      > Chodzi o tą reklamę w "Przeglądzie". Kto nie widział w "Faktach" może zobaczyć
      > na:
      > <a href="http://www.wirtualnemedia.pl/l16-2.htm">www.wirtualnemedia.pl/l16-2.ht
      > m</a>
      Noncoment, nie mam komentarza na Twoja naiwność, bezmyslność itp. Czy nie jesteś
      w stanie wyszukać forum, w którym telewidzowie ekscytują się swoim ulubionym
      medium i dyskutuja zawzięcie kto, kogo i dlaczego? Musisz pchać się tu z tymi
      bzdetami do watku warszawskiego, To tak jakbyś wlazł do galerii obrazów i zapyta
      ł czy tutaj też zdrożała kapusta kiszona. Opamietaj się, noncoment i wedruj do
      swoich
      > Mam nadzieję że jeśli dojdzie do procesu to TVP dostanie niezłą karę.
      Jaki proces, jaka kara? Stary, ty w ogólnie nic nie kumasz

      • nocomment Re: > KOMPROMITACJA TVP3 18.02.02, 08:47
        Gość portalu: escort napisał(a):

        > Jaki proces, jaka kara? Stary, ty w ogólnie nic nie kumasz

        No proszę, napisz mi w takim razie czego nie kumam.

        • Gość: #ariadna Re: > KOMPROMITACJA TVP3 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.02, 10:23
          nocomment napisał(a):

          > Gość portalu: escort napisał(a):
          >
          > > Jaki proces, jaka kara? Stary, ty w ogólnie nic nie kumasz
          >
          > No proszę, napisz mi w takim razie czego nie kumam.
          >

          Przede wszystkim tego, ze to nie to forum.'
          Idż z tym na Forum o Telewizji i tam napluj na publiczną, ile wlezie.
      • Gość: #ariadna Re: > KOMPROMITACJA TVP3 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.02, 10:21
        Gość portalu: escort napisał(a):

        > nocomment napisał(a):
        >
        > > Chodzi o tą reklamę w "Przeglądzie". Kto nie widział w "Faktach" może zoba
        > czyć
        > > na:
        > > <a href="http://www.wirtualnemedia.pl/l16-2.htm">www.wirtualnemedia.
        > pl/l16-2.ht
        > > m</a>
        > Noncoment, nie mam komentarza na Twoja naiwność, bezmyslność itp. Czy nie jeste
        > ś
        > w stanie wyszukać forum, w którym telewidzowie ekscytują się swoim ulubionym
        > medium i dyskutuja zawzięcie kto, kogo i dlaczego? Musisz pchać się tu z tymi
        > bzdetami do watku warszawskiego, To tak jakbyś wlazł do galerii obrazów i zapyt
        > a
        > ł czy tutaj też zdrożała kapusta kiszona. Opamietaj się, noncoment i wedruj do
        > swoich
        > > Mam nadzieję że jeśli dojdzie do procesu to TVP dostanie niezłą karę.
        > Jaki proces, jaka kara? Stary, ty w ogólnie nic nie kumasz
        >

        Nareszcie, escort.
        Bo juz siły tracę, gdy widzę wpychanie tu wszystkiego o wszystkim.
        /Moze to efekt pomysłu w ilościowe wyścigi postowe.......? /
        • Gość: Morten Re: > KOMPROMITACJA TVP3 IP: *.pagi.pl 18.02.02, 10:25
          o nie, przeciez każda okazja i każde miejsce jest dobre, żeby pluć ile wlezie
          na publiczną :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka