Gość: Rafal IP: *.telia.com 07.07.01, 10:39 O rany ale man kaca co mam zrobic bo moje stare sposoby nie dzialajom jakies propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
januszu Re: Kac 07.07.01, 11:54 Wiadomo - klin. A jutro znowu kac, znowu klin... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Re: Kac IP: *.telia.com 07.07.01, 12:54 przepraszam ale co to jest klin? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzez Re: Kac IP: *.jewish.org.pl 09.07.01, 15:06 Grunt to nie dopuścić do kaca!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PICIO Re: Kac-ort. IP: 212.244.25.* 08.07.01, 11:41 nie działajom, bo działają się pisze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hermann Re: Kac-ort. IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 12:21 Gość portalu: PICIO napisał(a): > nie działajom, bo działają się pisze! Czynsto suyszymy mauo starannom wymowe roznych wyrazow, na prziklad dzisiaj (zamiast dzisiej), tutaj (zamiast tukej), daj mi (zamiast dej mi), wreszcie (zamiast wres´cie), Czeba sie pilnowac´, coby przi wymowianiu slow tukej i dzisiej niy zmieniac´ wyglosu -ej na -aj (tutaj, dzisiaj), co zdarzo sie blank czynsto polokom. Odpowiedz Link Zgłoś