IP: *.telia.com 07.07.01, 10:39
O rany ale man kaca co mam zrobic bo moje stare sposoby nie dzialajom jakies
propozycje?
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: Kac IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.07.01, 11:03
      wypić jeszcze
      • januszu Re: Kac 07.07.01, 11:54
        Wiadomo - klin. A jutro znowu kac, znowu klin...
        • Gość: Rafal Re: Kac IP: *.telia.com 07.07.01, 12:54
          przepraszam ale co to jest klin?
      • Gość: Rafal Re: Kac IP: *.telia.com 07.07.01, 12:53
        Nic nie mam tragedia
        • Gość: Pasjo Re: Kac IP: *.acn.waw.pl 08.07.01, 11:08

          No to witam w klubie !!!!
      • Gość: rzez Re: Kac IP: *.jewish.org.pl 09.07.01, 15:06
        Grunt to nie dopuścić do kaca!!!
    • Gość: PICIO Re: Kac-ort. IP: 212.244.25.* 08.07.01, 11:41
      nie działajom, bo działają się pisze!
      • Gość: Hermann Re: Kac-ort. IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.01, 12:21
        Gość portalu: PICIO napisał(a):

        > nie działajom, bo działają się pisze!

        Czynsto suyszymy mauo starannom wymowe roznych wyrazow, na prziklad dzisiaj
        (zamiast dzisiej), tutaj (zamiast tukej), daj mi (zamiast dej mi), wreszcie
        (zamiast wres´cie), Czeba sie pilnowac´, coby przi wymowianiu slow tukej i
        dzisiej niy zmieniac´ wyglosu -ej na -aj (tutaj, dzisiaj), co zdarzo sie blank
        czynsto polokom.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka