Gość: jazzmatazz IP: *.171.92.66.static.crowley.pl 19.05.10, 17:08 Juz sobie wyobrazam jak pieknie by to wygladalo z wszystkimi oknami pozaklejanymi ofertami na szynke, pieluszki, etc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: warszawiak Co to za gowno ?!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 17:15 ktos pomylil zdjęcia czy jak .... ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piston zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zabytek, IP: 85.222.87.* 19.05.10, 17:20 szkoda burzyć bo tradycja, historia a ten projekt jest za nowoczesny, i inne bzdety a ujadać będą orędownicy utworzenia Centralnego Skansenu Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edward Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 18:44 na razie matole sam ujadasz... jak tepy pudel. nazrec sie, wysrac i spac. a potrzeby estetyczne zapewniaja ci cudze biurowce, do ktorych masz wsiowy sentyment. w koncu w twoim pierdziejewie stal ino giees i slup ze znaczkiem pekaes. idz wez prysznic. zejdzie ci cisnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piston Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab IP: 85.222.87.* 19.05.10, 22:12 edziupedziu, tobie chyba zaraz żyłka pójdzie strzeli pod kopułą, co:)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edward Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 01:34 matole, pod prysznic! Odpowiedz Link Zgłoś
kamel_65 Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab 19.05.10, 19:01 Ale ten budynek tam nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
sorc108 Co jedno to bardziej paskudne... 19.05.10, 17:21 Polska słynęła kiedyś ze świetnych architektów, ale chyba wszyscy są na emigracji, a u nas zostały jakieś miernoty tylko. Tym chyba tylko można wytłumaczyć ten projekt wyglądający jakby go zaprojektowało dziecko na zajęciach z plastyki... Odpowiedz Link Zgłoś
chvj Re: Co jedno to bardziej paskudne... 22.06.10, 10:55 > Polska słynęła kiedyś ze świetnych architektów Kiedy? Chyba przed wojną. Miernoty szaleją u nas nieprzerwanie od wczesnego Gomułki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasienieznam Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.goforchange.pl 19.05.10, 17:38 ale kupa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zegrz Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 18:13 O Boże, jaki badziew!! To jakieś odpusty tam będą? Odpowiedz Link Zgłoś
obwies741 Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 18:14 Moskwa i Skarpa znikły (szkoda). Chociaż Relax nie był do nich podobny, to ten szklany pizdryk wyglądający jak ząbek rekina to jakieś piramidalne nieporozumienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karen Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.10, 18:46 Ta piramida to ohyda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amator Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 18:54 Panie Waclawek, moge zrozumiec kiedy znakomity dorobek architektoniczny panskiego ojca niszczy jakis wsiowy dupek. w koncu liczy sie tylko kasa i duuuuuuza fura z glanc chromami. czy wybuduje w polu czy w centrum 2-milionowego miasta, bez roznicy. ma byc i ma zarobic. potem dzialkie se znajdzie gdzie indziej. ale Pan...? syn TAKICH znakomitych architektow? kto ma dbac o architekture Warszawy jak nie ci, ktorzy na dodatek piastuja funkcje w SARP-ie? a moze i SARP juz nie ten co drzewiej? rece opadaja. a potem placz, ze miasto brzydkie... Odpowiedz Link Zgłoś
kamel_65 Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 19:00 Piramida tam bardzo pasuje... jak pięść do oka, jak g... w przeręblu... Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_piotr Re: Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 19:47 Jedyne, co tu widać, to dążenie do jak największej kubatury. O! A parkinag będzie aż na 38 samochodów! Świetnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er Rproblem parkingowy w śródmiesciu rozwiązany! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 20:24 df Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kloc Ale ktos postawil kloca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 20:41 Fu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukka Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.acn.waw.pl 19.05.10, 20:47 Tandeta. A dobra, nowoczesna architektura to wcale nie muszą być dziwaczne formy i bezmyślne kontrasty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NYC123 Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 21:03 Upadli na glowe i zidiocieli do konca, koszmar. Nie pasuje do Warszawy....no chyba , ze ktos cierpi na powiklania o charakterze neurologicznym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niko długo szukałem słowa - gówno? IP: 172.28.252.* 19.05.10, 21:10 gówno chyba najlepiej oddaje walory tego architektonicznego potworka. ewnetualnie gówno po sterydach, ale nadal gówno. nic więcej, tylko gówno. gówno, gówno, gówno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... pomnik psiej kupy! IP: *.aster.pl 19.05.10, 21:31 wypraszam sobie... nie gówno tylko wielki miejski niebieski pomnik trójkątnej psiej kupy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niko Re: pomnik psiej kupy! IP: 172.28.252.* 19.05.10, 21:44 masz racje, przesadziłem. czasem trudno jest zinterpretować tak wyuzdane wytwory ludzkiej wyobraźni. nie gówno, tylko pomnik psiej kupy. kwadratowy. ok, gówno - to przesada. kupa, kupa, kupa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spacemarine Paskudztwo gorsze niż to co jest. IP: *.aster.pl 19.05.10, 22:01 Kino relax jest obrzydliwe, (neon fajny jakby co), ale to co proponują architekci to paskudztwo gorsze od oryginału. Nie rozumiem dlaczego nie może tam powstać coś na kształt sądu administracyjnego przy Boduena (wiem że to budynek biurowy, ale chodzi mi chociażby o formę elewacji), bo to coś tylko powiększy chaos w tamtej okolicy... Odpowiedz Link Zgłoś
halev Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 22:25 Mnie się to nie podoba. Ale de gustibus... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: auć Re: Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.escom.net.pl 19.05.10, 22:42 >> Jakoś tą działkę trzeba zagospodarować TĘ DZIAŁKĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Archie czyli Urbie arogancja IP: *.aster.pl 19.05.10, 22:34 Dążenie do oryginalności za wszelką cenę bez poszanowania kontekstu i/lub dziedzictwa kulturowego jest cechą osobników hiperambitnych, jednakże z ukrytym/nieuświadomionym kompleksem niższości. To specyficzny rodzaj arogancji demonstrowanej rozmyślnie w celu wywołania zainteresowania nawet sporym kosztem (vide posty w tym wątku), rodzaj prowokacji w stylu:"jestem b. dobry, to co, nie wolno mi ?" Gratuluję, udało się ! AczU PS: Tymczasem prawdziwy talent objawia się m. in. skromnością i szacunkiem dla innych ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adaś Trela Nic dziwnego że to "coś" jest takie paskudne. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 22:38 Kolejny syn tatusia i dziadka. U architektów widać podobnie jak w palestrze, sama rodzina i przyjaciele. Tylko czekać aż Kasia Tusk i Ola Kwaśniewska zostaną odpowiednio minister finansów i obrony narodowej. Co za pogięty kraj, na co my im pozwalamy, to jest jak z "Misia" Barei. Odpowiedz Link Zgłoś
ppkontakt Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 23:15 Ten projekt to zemsta Krakusa na Warszawie. Czy ktoś mi odpowie? Czy wśród setek absolwentów architektury nie ma chociaż kilku, których projekty nie straszą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek czy to ci sami idioci projektowali okolice PKiN? IP: *.home.aster.pl 19.05.10, 23:50 czy to ci sami idioci projektowali okolice PKiN?tak to wygląda.pomysły z d...y!jestem za ekstrawagancją,szokiem w sztuce i architekturze ale to jest jakiś pier...lony absurd,sen wariata.ale zacznijmy ze już pomysł z likwidacją pięknego kina Relax to była przeginka[nowy właściciel chciał tam zrobic hurtownie AGD/sic!/,a potem eleganski supermarkiet...].MOŻE PO PROSTU WYBURZMY WARSZAWE RAZ JESZCZE I BĘDZIEMY STAWIAC PIERDOLONE SZKLANE PIRAMIDY I INNE POSKRĘCANE Z BÓLU WIERZE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muzeum koszmarek Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.acn.waw.pl 20.05.10, 09:33 Ta piramidka to naprawde pikus! Muzeum Sztuki Nowoczesnej niedaleko to dopiero koszmar. Hala jak burzone właśnie KDT, tyle, ze Muzeum za duzo wieksza kase. Ciekawe dlaczego nawet Kurylowicz wycoł sie z projektu? Odpowiedz Link Zgłoś
kretu23 Odpust na maxa 20.05.10, 10:28 Wpisuje sie w kolekcje "wielkopomnych" dziel typu Swiatynia opatrznosci czy Lichen (nie mylic z lacinska nazwa liszaja). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Re: Odpust na maxa IP: *.try.wideopenwest.com 21.05.10, 04:45 kurde,NIEEEE,gdzie te czasy,Wejscie smoka,Gwiezdne wojny ,Indiana Jones,Karatecy z kanionu zoltej rzeki bilety od konikow,pelna sala,cisza w trakcie seansu,brak zapachu popcornu i obowiazkowa zapiekanka lub bulka z pieczarkami po filmie lezka w oku Odpowiedz Link Zgłoś