Dodaj do ulubionych

Szklana piramida zamiast kina Relax?

IP: *.171.92.66.static.crowley.pl 19.05.10, 17:08
Juz sobie wyobrazam jak pieknie by to wygladalo z wszystkimi oknami
pozaklejanymi ofertami na szynke, pieluszki, etc.
Obserwuj wątek
    • Gość: warszawiak Co to za gowno ?!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 17:15
      ktos pomylil zdjęcia czy jak .... ??
    • Gość: piston zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zabytek, IP: 85.222.87.* 19.05.10, 17:20
      szkoda burzyć bo tradycja, historia a ten projekt jest za
      nowoczesny, i inne bzdety

      a ujadać będą orędownicy utworzenia Centralnego Skansenu Warszawa
      • Gość: edward Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 18:44
        na razie matole sam ujadasz...
        jak tepy pudel.
        nazrec sie, wysrac i spac.
        a potrzeby estetyczne zapewniaja ci cudze biurowce, do ktorych masz wsiowy sentyment. w koncu w twoim pierdziejewie stal ino giees i slup ze znaczkiem pekaes.

        idz wez prysznic. zejdzie ci cisnienie.
        • Gość: piston Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab IP: 85.222.87.* 19.05.10, 22:12
          edziupedziu, tobie chyba zaraz żyłka pójdzie strzeli pod kopułą,
          co:)?
          • Gość: edward Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 01:34
            matole, pod prysznic!
      • kamel_65 Re: zaraz się zacznie ujadanie, że nie, bo to zab 19.05.10, 19:01
        Ale ten budynek tam nie pasuje.
    • sorc108 Co jedno to bardziej paskudne... 19.05.10, 17:21
      Polska słynęła kiedyś ze świetnych architektów, ale chyba wszyscy są na emigracji, a u nas zostały jakieś miernoty tylko. Tym chyba tylko można wytłumaczyć ten projekt wyglądający jakby go zaprojektowało dziecko na zajęciach z plastyki...
      • chvj Re: Co jedno to bardziej paskudne... 22.06.10, 10:55
        > Polska słynęła kiedyś ze świetnych architektów

        Kiedy? Chyba przed wojną. Miernoty szaleją u nas nieprzerwanie od wczesnego Gomułki...
    • Gość: jasienieznam Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.goforchange.pl 19.05.10, 17:38
      ale kupa!!!
    • zegrz Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 18:13
      O Boże, jaki badziew!!
      To jakieś odpusty tam będą?
    • obwies741 Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 18:14
      Moskwa i Skarpa znikły (szkoda). Chociaż Relax nie był do nich podobny, to ten
      szklany pizdryk wyglądający jak ząbek rekina to jakieś piramidalne
      nieporozumienie.
    • Gość: Karen Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.10, 18:46
      Ta piramida to ohyda!
    • Gość: amator Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 18:54
      Panie Waclawek,
      moge zrozumiec kiedy znakomity dorobek architektoniczny panskiego ojca niszczy
      jakis wsiowy dupek. w koncu liczy sie tylko kasa i duuuuuuza fura z glanc
      chromami. czy wybuduje w polu czy w centrum 2-milionowego miasta, bez roznicy.
      ma byc i ma zarobic. potem dzialkie se znajdzie gdzie indziej. ale Pan...? syn
      TAKICH znakomitych architektow? kto ma dbac o architekture Warszawy jak nie
      ci, ktorzy na dodatek piastuja funkcje w SARP-ie? a moze i SARP juz nie ten co
      drzewiej?

      rece opadaja.
      a potem placz, ze miasto brzydkie...
    • kamel_65 Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 19:00
      Piramida tam bardzo pasuje... jak pięść do oka, jak g... w przeręblu...
    • hrabia_piotr Re: Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 19:47
      Jedyne, co tu widać, to dążenie do jak największej kubatury. O! A
      parkinag będzie aż na 38 samochodów! Świetnie!
      • Gość: er Rproblem parkingowy w śródmiesciu rozwiązany! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 20:24
        df
    • Gość: Kloc Ale ktos postawil kloca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 20:41
      Fu
    • Gość: lukka Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.acn.waw.pl 19.05.10, 20:47
      Tandeta. A dobra, nowoczesna architektura to wcale nie muszą być
      dziwaczne formy i bezmyślne kontrasty.
    • Gość: NYC123 Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 21:03
      Upadli na glowe i zidiocieli do konca, koszmar. Nie pasuje do Warszawy....no chyba , ze ktos cierpi na powiklania o charakterze neurologicznym
    • Gość: niko długo szukałem słowa - gówno? IP: 172.28.252.* 19.05.10, 21:10
      gówno chyba najlepiej oddaje walory tego architektonicznego potworka.
      ewnetualnie gówno po sterydach, ale nadal gówno. nic więcej, tylko gówno.
      gówno, gówno, gówno.
      • Gość: ... pomnik psiej kupy! IP: *.aster.pl 19.05.10, 21:31
        wypraszam sobie... nie gówno tylko wielki miejski niebieski pomnik
        trójkątnej psiej kupy!
        • Gość: niko Re: pomnik psiej kupy! IP: 172.28.252.* 19.05.10, 21:44
          masz racje, przesadziłem. czasem trudno jest zinterpretować tak wyuzdane wytwory
          ludzkiej wyobraźni. nie gówno, tylko pomnik psiej kupy. kwadratowy. ok, gówno -
          to przesada. kupa, kupa, kupa.
          • Gość: mietek może sraka kociaka? IP: 172.28.252.* 19.05.10, 21:46
    • Gość: spacemarine Paskudztwo gorsze niż to co jest. IP: *.aster.pl 19.05.10, 22:01
      Kino relax jest obrzydliwe, (neon fajny jakby co), ale to co proponują
      architekci to paskudztwo gorsze od oryginału. Nie rozumiem dlaczego nie może
      tam powstać coś na kształt sądu administracyjnego przy Boduena (wiem że to
      budynek biurowy, ale chodzi mi chociażby o formę elewacji), bo to coś tylko
      powiększy chaos w tamtej okolicy...
    • halev Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 22:25
      Mnie się to nie podoba. Ale de gustibus...
      • Gość: auć Re: Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.escom.net.pl 19.05.10, 22:42
        >> Jakoś tą działkę trzeba zagospodarować

        TĘ DZIAŁKĘ!
    • Gość: Archie czyli Urbie arogancja IP: *.aster.pl 19.05.10, 22:34
      Dążenie do oryginalności za wszelką cenę bez poszanowania kontekstu
      i/lub dziedzictwa kulturowego jest cechą osobników hiperambitnych,
      jednakże z ukrytym/nieuświadomionym kompleksem niższości. To
      specyficzny rodzaj arogancji demonstrowanej rozmyślnie w celu
      wywołania zainteresowania nawet sporym kosztem (vide posty w tym
      wątku), rodzaj prowokacji w stylu:"jestem b. dobry, to co, nie wolno
      mi ?" Gratuluję, udało się !
      AczU
      PS: Tymczasem prawdziwy talent objawia się m. in. skromnością i
      szacunkiem dla innych ...
    • Gość: Adaś Trela Nic dziwnego że to "coś" jest takie paskudne. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 22:38
      Kolejny syn tatusia i dziadka. U architektów widać podobnie jak w palestrze,
      sama rodzina i przyjaciele. Tylko czekać aż Kasia Tusk i Ola Kwaśniewska
      zostaną odpowiednio minister finansów i obrony narodowej. Co za pogięty kraj,
      na co my im pozwalamy, to jest jak z "Misia" Barei.
    • ppkontakt Szklana piramida zamiast kina Relax? 19.05.10, 23:15
      Ten projekt to zemsta Krakusa na Warszawie. Czy ktoś mi odpowie? Czy wśród
      setek absolwentów architektury nie ma chociaż kilku, których projekty nie
      straszą.
    • Gość: franek czy to ci sami idioci projektowali okolice PKiN? IP: *.home.aster.pl 19.05.10, 23:50
      czy to ci sami idioci projektowali okolice PKiN?tak to wygląda.pomysły z
      d...y!jestem za ekstrawagancją,szokiem w sztuce i architekturze ale to jest
      jakiś pier...lony absurd,sen wariata.ale zacznijmy ze już pomysł z likwidacją
      pięknego kina Relax to była przeginka[nowy właściciel chciał tam zrobic
      hurtownie AGD/sic!/,a potem eleganski supermarkiet...].MOŻE PO PROSTU WYBURZMY
      WARSZAWE RAZ JESZCZE I BĘDZIEMY STAWIAC PIERDOLONE SZKLANE PIRAMIDY I INNE
      POSKRĘCANE Z BÓLU WIERZE?
    • Gość: Muzeum koszmarek Szklana piramida zamiast kina Relax? IP: *.acn.waw.pl 20.05.10, 09:33
      Ta piramidka to naprawde pikus!
      Muzeum Sztuki Nowoczesnej niedaleko to dopiero koszmar.
      Hala jak burzone właśnie KDT, tyle, ze Muzeum za duzo wieksza kase.
      Ciekawe dlaczego nawet Kurylowicz wycoł sie z projektu?
    • kretu23 Odpust na maxa 20.05.10, 10:28
      Wpisuje sie w kolekcje "wielkopomnych" dziel typu Swiatynia
      opatrznosci czy Lichen (nie mylic z lacinska nazwa liszaja).
      • Gość: piotrek Re: Odpust na maxa IP: *.try.wideopenwest.com 21.05.10, 04:45
        kurde,NIEEEE,gdzie te czasy,Wejscie smoka,Gwiezdne wojny ,Indiana Jones,Karatecy
        z kanionu zoltej rzeki
        bilety od konikow,pelna sala,cisza w trakcie seansu,brak zapachu popcornu i
        obowiazkowa zapiekanka lub bulka z pieczarkami po filmie
        lezka w oku
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka