Dodaj do ulubionych

Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 20:42
Do dzieła! Bierzemy piły łańcuchowe i rozwalamy to g... Czas: Jutro
samo południe!
Obserwuj wątek
    • Gość: kixx Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.acn.waw.pl 29.06.10, 20:42
      a co ma facet zrobic z tym kawalkiem ziemii?
      zwrocono mu jego wlasnosc jednoczesnie zabraniajac mu cokolwiek
      robic z ta wlasnoscia kazac jednoczesnie placic za nia podatek.


      ps pasozytow to ja przede wszystkim szukalbym w Ratuszu
      • Gość: marko o o Tadek odzyskał ziemię. . IP: 80.54.248.* 29.06.10, 20:54
        Tylko i wyłącznie odszkodowania za odebrane mienie. Prosty człowiek dostanie ziemię i postawi stragan albo reklamę. Na tych dwóch koncepcjach zazwyczaj kończą się możliwości intelektualne Tadka i jemu podobnych a cierpi po tym całe miasto. :((((
        • rlnd Re: Tadek odzyskał ziemię. . 29.06.10, 21:16
          > Prosty człowiek dostanie zi
          > emię i postawi stragan albo reklamę. Na tych dwóch koncepcjach zazwyczaj kończą
          > się możliwości intelektualne Tadka i jemu podobnych a cierpi po tym całe miast
          > o. :((((

          Ale przeciez to biedne cierpiace miasto pozwala mu postawic tylko i wylacznie albo stragan albo reklame.

          Cytujac inny artykul z Gazety:
          <<Dostał działkę bez prawa inwestowania, mógł prowadzić jedynie "małą gastronomię oraz działalność wystawienniczo-reklamową".>>
          warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8066587,Reklamowa_tandeta_wraca_na_pl__Defilad.html
          A p. Wojtczuk skoro ma az taka plastyczna wyobraznie, to moze niech zaproponuje p. Kossowi inny sposob zagospodarowania jego dzialki ?

          • rydzyk_fizyk Re: Tadek odzyskał ziemię. . 29.06.10, 21:31
            Moim zdaniem powinien podpisać kontrakt z AMS.
            • Gość: Warszawiak Bardzo mi się podoba ten baner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 22:02
              Michaś kto Cię zgwałcił Sewek? Odczep się od tego banera...
              • scyg Re: Bardzo mi się podoba ten baner 30.06.10, 01:44
                Brawo Panie Koss.
            • rlnd Re: Tadek odzyskał ziemię. . 29.06.10, 22:10
              O wlasnie. I wtedy nagle banner by stal sie piekny i idealnie wkomponowany w
              otoczenie. Np. niczym bochen chleba na snieznobialym obrusie.
              • Gość: miu Skandal!!! IP: *.acn.waw.pl 30.06.10, 12:40
                Ktos odzyskuje/kupuje ziemie w miescie albo budynek i... "pan na
                zagrodzie rowny wojewodzie!". Ludzie, nawet w puszczy w dzisiejszych
                czasach nie mozna robic co sie chce!!!

                Polscy poslowie i rzad, to tacy sami kmitkowie, ktorzy
                najwyrazniej nie rozumieja ze to jest przestrzen publiczna!!!!!

                Do tej pory w Polsce nie ma prawa ktore zakazywaloby OSZPEACANIA
                przestrzeni publicznej!!!!! To skandal!
                Rzym, Londyn czy Paryz
                nie bylby takie piekne, gdyby kazdy wieszal i stawial co chce i
                gdzie chce jak w Warszawie (a ludzie sa do siebie podobni i robiliby
                to samo dla pieniedzy!!!!!)

                Brzydkie, biedne, kochane miasto. Oszpecona Polska, oblepiona
                banerami wzdluz drog. Wciaz i coraz bardziej ohydne.
                PRZEZ GLUPOTE I PAZERNOSC RZADZACYCH, ktorzy nie zmieniaja
                prawa!!!!
                • rlnd Re: Skandal!!! 30.06.10, 17:01
                  Pozwol ze sie powtorze:

                  <<Dostał działkę bez prawa inwestowania, mógł prowadzić jedynie "małą
                  gastronomię oraz działalność wystawienniczo-reklamową".>>
                  warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8066587,Reklamowa_tandeta_wraca_na_pl__Defilad.html


                  Miasto mu samo dalo prawo do dzialalnosci wystawienniczo-reklamowej.
                  Nie podoba Ci sie - odkup dzialke od p. Kossa.
                  • Gość: miu Re: Skandal!!! IP: *.acn.waw.pl 01.07.10, 21:59
                    Nie rozumiesz tekstu pisanego. Chodzi o prawo, ktore pozwala
                    oszpecac przestrzen publiczna w Polsce.
                    Ten przypadek to tylko jeden z milionow w Warszawie.
            • anuszka_ha3.agh.edu.pl Trzeci świat 30.06.10, 07:36
              rydzyk_fizyk napisał:

              > Moim zdaniem powinien podpisać kontrakt z AMS.

              No właśnie. Cosik mi tu śmierdzi. Dookoła Placu Defilad wiszą dziesiątki
              ohydnych gigantycznych reklam, jak w jakimś bantustanie. Ale ich nikt nie tyka.
              • kiryloszomber Mnie ten baner Bardzo się podoba!!! 30.06.10, 08:10
                To... baner na miarę naszych czasów! I nie piszę tego żartem. Piszę całkiem
                serio. Wolałbym tam Gigantyczny Pomnik Wyprostowanego Środkowego Palca
                skierowany w stronę siedliska pewnej instytucji pt. "wadza", która chciała pana
                zrobić (złośliwie za to, że wygrał szereg spraw? bo innej jako tako racjonalnej
                przyczyny nie znajduję - o ile jakąkolwiek złośliwość można nazwać "racjonalną")
                w balona i takie są efekty, ale baner ma tę zaletę, że pan zarobkuje dzięki
                swojej własności, za która odprowadza podatek zgodnie z przekazanym mu prawem do
                rodzaju użytkowania JEGO działki. Jeśli wam się baner nie podoba - zrzutka i
                odkupić działkę. Piękne widoczki kosztują. Dlaczego ten pan ma je wszystkim
                SPONSOROWAĆ?
                • Gość: Welarg Re: ten baner ma kolor od wściekłej krowy IP: 148.81.254.* 30.06.10, 09:16
                  Najgorszy ten kolor od wściekłej krowy
                • Gość: mielone raz! Re: Mnie ten baner Bardzo się podoba!!! IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.06.10, 14:02
                  Ja na miejscu pana Kossa postawiłbym raczej coś takiego:

                  justinspace.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/penissculpture.jpeg
      • Gość: :))) Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: 94.75.67.* 30.06.10, 03:32
        Gość portalu: kixx napisał(a):

        > a co ma facet zrobic z tym kawalkiem ziemii?
        > zwrocono mu jego wlasnosc jednoczesnie zabraniajac mu cokolwiek

        Jaką "jego własność"? Co on, ksiądz? Jak już to własność Celtów,
        wszyscy następni to złodzieje. Nie podniecajcie się tak tą "własnością"
        bo i tak wszystko na koniec wpadnie w łapska kościoła.
      • Gość: autor Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.ip.netia.com.pl 30.06.10, 11:11
        sprzedać.
    • d1ler Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 20:54
      Jasne. I wtedy się okaże, że: niszczysz mienie, stwarzasz zagrożenie
      dla przechodniów i samochodów oraz popełniasz milion innych przestępstw
      i wykroczeń. Można było co najwyżej nie dopuścić do postawienia tej
      maszkary, ale też wątpię w skuteczność.
    • Gość: Jotar Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.06.10, 21:01
      "Śnieżnobiałym obrusem" autor nazywa odrażający chlew, pełen
      zapijaczonych meneli na ławkach pod drzewami?
      • steinway Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 21:29
        Popieram Adamiaka! Jeżeli jest szansa, że ktoś dzięki tej reklamie pójdzie na
        festiwal, społeczeństwu się to opłaci. A później baner można rozwalić :)
    • Gość: Bryndalinda Jaki pasożyt. Przecież ten plakat jest zajebisty. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 21:43
      te małe w tle jakieś paskudne toystory to jest dopiero szpetne.
      Plakat Warsaw Summer Jazz Days to w sumie jest sztuka a nie reklama.

      Problem pewnie jest w tym, że p. Koss nie podpisał umowy z AMS.
      • Gość: Dcepytyujkie Dokładnie Gw nie ma kasy a ma konkurencje IP: *.icpnet.pl 29.06.10, 23:18
        Chodzi o kase dla Gwna
      • megasceptyk zgadzam się, piszą tak bo mają interes w tym 29.06.10, 23:56
        co tu dużo gadać
    • opinia_publiczna_online Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 21:48
      Dlaczego pasożyt i dlaczego oszpecił?
      • Gość: warszawskispleen Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.merinet.pl 29.06.10, 23:30
        dlatego, że autor ma jakiś problem z rozróżnieniem co jest dobre a co niedobre.
    • Gość: Maks Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.merinet.pl 29.06.10, 21:50
      a patronem medialnym jest gazeta wyborcza, z tego co widać, czyli ten artykuł
      też jest fragmentem tej reklamy oraz patrowania ? ;)
    • Gość: Jaś Kibicowaliście Kossowi, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 21:50
      to teraz macie :) Święte prawo własności się kłania. Pan Koss może tam
      śmierdzącego tojtoja też postawić. A wszystko dzięki temu, że ta
      starszna komuna nawet skutecznie znacjonalizować Warszawy nie
      potrafiła. Nic dziwnego że zdechła :)
    • Gość: Wraku Panie Mariuszu! IP: *.acn.waw.pl 29.06.10, 22:09
      PKiN nie jest wieszakiem na reklamy!!!!!!!!!
      Nawet takie szczytne, to ze sie zdarzaja wieszadla na PKIN i tak
      jest karygodne. Cale szczescie, ze jest to rzadkosc.
      Inacze bysmy mieli juz wszystko zasyfione. Tacy ludzie jak Pan nie
      powinni w ogole zajmowac taki stonowisk, jezeli nie wiedza jak sie
      reklamuje swoje produkty/uslugi!
    • honeyr Skutki tzw. reprywatyzacji 29.06.10, 22:19
      Im więcej urojonych "spadkobierców" będzie otrzymywać kluczowe fragmenty
      przestrzeni publicznej w ramach prób zawracania kijem historii, tym więcej tego
      typu brudu będzie się w tę przestrzeń wylewać. Za to odpowiada ten, co facetowi
      "oddał" działkę na Placu Defilad.
      • Gość: nakręcany_czołg Re: Skutki tzw. reprywatyzacji IP: *.chello.pl 29.06.10, 22:47
        jak ja bym tobie coś ukradł, to przeszedłbyś nad tym do porządku dziennego i
        machnął ręką, komuchu?
        • kiryloszomber Re: Skutki tzw. reprywatyzacji 30.06.10, 08:22
          W tym kraju jest tylko jedna grupa spadkobierców , których można nazwać z
          czystym sumieniem "urojonymi". Ta grupa dostaje wszystko, co pokaże paluszkiem.
          Dla ułatwienia dodam, że to ci dziwni panowie, którzy przy szerokiej dostępności
          odzieży męskiej wolą nosić sukienki. Reszta spadkobierców to mniej lub bardziej
          zwyczajni ludzie, których okradziono i zwrot własności należy im się jak psu micha.
          Oczywiście istnieje alternatywny model, gdzie fikających właścicieli zagania się
          do kamieniołomu albo strzela im w tył głowy, ale to już było i nie wróci więcej
          (mam nadzieję).
          • parazyd Re: Skutki tzw. reprywatyzacji 30.06.10, 09:59
            A zatem naprawiajmy i rekompensujmy wszystkie szkody i
            niesprawiedliwości dziejowe, np. jeśli komuś kiedyś lodowiec
            zniszczył pole, dinozar nadepnął na lepiankę albo Tatarzy spalili
            gospodarstwo. Jazda do roboty i zpracować na rekompensaty dla tych
            nieszcześników poszkodowanych przez historię. A kto uważa inaczej
            jest przebrzydłym komuchem ;)
            • kiryloszomber Re: Skutki tzw. reprywatyzacji 30.06.10, 10:50
              I wypuśćmy z więzień wszystkich skazanych za przestępstwa przeciw mieniu.
              Przecież "nic się nie stało, naprawdę nic się nie stałooo"...
    • super_benek Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 22:41
      Gazeta pl na głowę upadła -1.baner reklamuje imprezę kulturalną
      2. Jest naprawdę estetyczny 3. Patronatem imprezy jest GW
      PS. Dużo bardziej raził mnie banner reklamowy środka na zaparcia,
      który wisiał na gazecie.pl przez dobry tydzień. Ten powiewający
      kawałek papieru toaletowego, który okazywał się hamakiem, brrrrrrrrr.
    • nessie-jp Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 23:04
      Chyba ktoś w Gazecie dostał udaru mózgu z gorąca.

      Reklama, jakich wiele. Właściciel działki ma pozwolenie na działalność
      reklamową (zdaje się, że na nic INNEGO w ogóle mu nie pozwolono), miasto
      działki odkupić nie chce, to co
    • Gość: KLM Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.chello.pl 29.06.10, 23:09
      do Michała Wojtczuka - nie masz o czym pisać, debilu?
      wara ci frajerze od tego, co stoi na prywatnym terenie!
      na tej samej zasadzie, mogę się przypie...ć do różowych pedalskich firanek w twoich oknach...
      sam jesteś wesz i pasożyt!
      • Gość: dżentelmen Ty KLM IP: *.merinet.pl 29.06.10, 23:28
        jakkolwiek zdaje się, zgrubsza podzielam twój pogląd na te sprawę, to kompletnie
        czuję się zażenowany twoim zachowaniem.
        Piszesz o godzinie w której dzieci powinny już spać - wnoszę z tego, że jesteś
        dorosły. Tak więc dorosły człowiek powinien umieć hamować swoje emocje..
        zachowuj się jak człowiek a nie "dres".
      • Gość: fan_warszawy A ja mieszkam w Warszawie od 8 lat i dopiero IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.06.10, 23:37
        kilka dni temu udało mi się zobaczyć, jak naprawdę wygląda Universal.
        Byłem pozytywnie zaskoczony. Z tym powinno się coś zrobić. Albo z
        wielkim banerem okalającym rotundę. Ktoś napracował się projektując
        nie tylko bryłę, ale i elewację budynku - nie po to, żeby przez 350
        dni w roku była ona całkowicie zasłonięta przez jakieś gó.... Dla
        mnie to skandal. W stolicy są setki ciekawych i ładnych budynków,
        których zwiedzający wrocławianie nie mają szansy obejrzeć. I tak
        rodzą się bzdurne opinie na temat rzekomej brzydoty tego miasta. A
        zasłaniane są właśnie perełki, jak Rotunda, Dworzec Centralny
        wiecznie upstrzony śmieciem, domy towarowe centrum.. już wolałbym,
        żeby zrobiono to z większością beznadziejnych budynków powstałych w
        latach 90. i w minionej dekadzie...
    • Gość: P Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: 85.222.87.* 29.06.10, 23:26
      Dyrektorem festiwalu Warsaw Summer Jazz Days nie powinien i nie moze byc
      ignorant ktory nie potrafi znalezc subtelniejszej metody rozreklamowania
      festiwalu niz baner na Palacu Kultury!
    • arbdahrba Hej, to załóżcie spółkę i wykupcie ten kawałek. 29.06.10, 23:32
      Albo wpłyńcie na swoich radnych niech przegłosują wykup za kwotę
      satysfakcjonująca właściciela.
      Gmina może zrealizować tam jakiś tzw. cel publiczny, też jest podstawa do
      wywłaszczenia.
      Narzędzi jest co niemiara, tylko woli nie ma. I tylko szczekanie wam
      pozostaje, i lamenty...

      A tak poza wszystkim, plakat jest ładny.
    • ritzy Tam powinna stac reklama zblizajacej sie 29.06.10, 23:53
      pederady. Wowczas GW na pewno poparla by tak rozsadne wykorzystanie
      dzialki Kossa. Zas ocena estetyki reklamy byla by bardzo wysoka.

      My, czytelnicy i wyznawcy Wybiorczyzmu Gazetowego, domagamy sie
      reklamowania na owej dzialce jedynie imprez slusznych w swej
      wymowie. A miedzy imprezami urzadzic tam mozna niewielka kawiarenke
      przyjazna gejom. Z darkroomem.
    • Gość: r Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 23:53
      Komentując w stylu autora "Ultratendencyjny dziennikarz spłodził
      pakszwilancki artykuł" :)))

      Banner jak banner. informuje o ciekwaej imprezie kulturalnej.
      Oczywiście można ubolewać że Polska jest zaśmiecona reklamami, ale
      od dawna mamy gorsze przykłady jak płachty zasłaniające całe
      kamienice i wiszące latami pod pozorem remontu.

      Autorowi rzeczywiście chyba zaszkodził upał. Proponuję chłodną
      kąpiel, albo jeszcze lepiej zaległy wakacyjny urlop :)
    • three-gun-max Mogli wykupić od dziadka te ziemie 29.06.10, 23:56
      Ale nie, komuchy ukradły ziemię a nowa władza kombinuje jak ją ukraść ponownie.
      • Gość: sasza Re: Mogli wykupić od dziadka te ziemie IP: *.chello.pl 30.06.10, 09:19
        Tak a przedwojenni właściciele otrzymali te działki od samego
        Trygłowa w wieczne posiadanie hehe... własność to już taka dziw...
        że stoi zawsze po stronie tego kto ma władzę, kapitał oraz aparat
        przymusu po swojej stronie.
    • Gość: olka Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.146.80.12.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.06.10, 23:57
      Wojtczuk znalazł sobie ambitny temat na zaistnienie w
      dziennikarskiej drużynie!
      Panie Wojtczuk! Pan też szpeci ulicę po wyjściu z chaty!

      Jednemu może się baner podobać innemu nie! Ważne aby warszawiacy
      widzieli że jest impreza w czasie wakacji!
    • Gość: Iwona Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: 109.243.207.* 30.06.10, 00:06
      Uważam, ze to skandal! Za chwilę bedzie tam wisieć Knorr lub
      Kabanosy.
    • tetratec Ta okolica jest tak ohydna 30.06.10, 00:20
      że ciężko bardziej ją zeszpecić. I taki banner to na prawdę nic w porównaniu
      ze stawianymi w każdym wolnym miejscu, wymarzonymi przez napływowe buractwo i
      blokującymi już i tak dość mocno sparaliżowaną komunikację biurowcami.
      • rydzyk_fizyk Re: Ta okolica jest tak ohydna 30.06.10, 07:46
        Ten narożnik placu można najwyżej porównać urodą z placem Zawiszy.

        Nie sądzę, że ktoś nagle wyburzy biurowce stojące w okolicy ulicy Bagno i tak świetnie się wpisujące w otoczenie.
    • Gość: jazz Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 00:32
      Bardzo ładny baner!
    • wicur Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 30.06.10, 00:40
      Jest takie powiedzenie: "Gdzie dwoch sie bije, trzeci korzysta". Byl tez
      Rabi, ktory twierdzi, ze Polacy to narod durny, z ktorym dobrze sie
      interesy robi.
    • Gość: smithski Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.acn.waw.pl 30.06.10, 01:15
      Nie bardzo rozumiem oburzenie pana Michała Wojtczuka. To nie jest reklama
      Delmy, czy proszku do prania pani Hani, tylko tymczasowa konstrukcja promująca
      jeden z ciekawszych kulturalnych festiwali tego lata w naszym mieście, czym
      zdecydowanie powinniśmy się chwalić. Konstrukcja ta nie zasłania żadnej
      perełki architektonicznej, a jedynie obsikany, zapuszczony park przy PKiNie.
      Wystarczy spojrzeć na drugie zdjęcie zamieszczone w artykule, aby zobaczyć
      dmuchane koszmary z drugiej strony ulicy Świętokrzyskiej, które nikogo nie
      oburzają, a zawsze przedstawiają reklamę nowego, kretyńskiego filmu który
      właśnie wchodzi do kin. Obok szpetne budy z hot-dogami czy innymi kebabami,
      wzbogacające ofertę gastronomiczną naszej metropolii. A ludziom przeszkadza
      reklama festiwalu jazzowego, która nie przedstawia roznegliżowanej nastolatki,
      czy krzykliwej, wściekle czerwonej czcionki rozmiaru 50000 - "NIE DLA
      IDIOTÓW". Proponuję najpierw pooglądać inne kwiatki z bezpośredniego
      sąsiedztwa, a potem krzyczeć w świętym oburzeniu, że "Jest jak wesz na
      nakrochmalonym, śnieżnobiałym obrusie.". Co ja bym dał, żeby miasto w którym
      mieszkam od urodzenia i noszę na czole jego plakietkę gdziekolwiek nie pojadę,
      było godne takiego porównania. Jeżeli plac defilad jest jak śnieżnobiały
      obrus, to ja jestem conajmniej Królewną Śnieżką. Jeżeli po 4 lipca siatka
      zmieni się na reklamę sieci komórkowej, czy płynu do mycia naczyń stanę po
      stronie jej przeciwników.
    • Gość: maria Ja tu widzę niezły burdel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 01:33
      jak w tytule, tylko kiedy to się w tym kraju wreszcie zmieni
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka