Gość: Wiktor Z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 20:42 Do dzieła! Bierzemy piły łańcuchowe i rozwalamy to g... Czas: Jutro samo południe! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kixx Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.acn.waw.pl 29.06.10, 20:42 a co ma facet zrobic z tym kawalkiem ziemii? zwrocono mu jego wlasnosc jednoczesnie zabraniajac mu cokolwiek robic z ta wlasnoscia kazac jednoczesnie placic za nia podatek. ps pasozytow to ja przede wszystkim szukalbym w Ratuszu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marko o o Tadek odzyskał ziemię. . IP: 80.54.248.* 29.06.10, 20:54 Tylko i wyłącznie odszkodowania za odebrane mienie. Prosty człowiek dostanie ziemię i postawi stragan albo reklamę. Na tych dwóch koncepcjach zazwyczaj kończą się możliwości intelektualne Tadka i jemu podobnych a cierpi po tym całe miasto. :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Tadek odzyskał ziemię. . 29.06.10, 21:16 > Prosty człowiek dostanie zi > emię i postawi stragan albo reklamę. Na tych dwóch koncepcjach zazwyczaj kończą > się możliwości intelektualne Tadka i jemu podobnych a cierpi po tym całe miast > o. :(((( Ale przeciez to biedne cierpiace miasto pozwala mu postawic tylko i wylacznie albo stragan albo reklame. Cytujac inny artykul z Gazety: <<Dostał działkę bez prawa inwestowania, mógł prowadzić jedynie "małą gastronomię oraz działalność wystawienniczo-reklamową".>> warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8066587,Reklamowa_tandeta_wraca_na_pl__Defilad.html A p. Wojtczuk skoro ma az taka plastyczna wyobraznie, to moze niech zaproponuje p. Kossowi inny sposob zagospodarowania jego dzialki ? Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Tadek odzyskał ziemię. . 29.06.10, 21:31 Moim zdaniem powinien podpisać kontrakt z AMS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Bardzo mi się podoba ten baner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 22:02 Michaś kto Cię zgwałcił Sewek? Odczep się od tego banera... Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Tadek odzyskał ziemię. . 29.06.10, 22:10 O wlasnie. I wtedy nagle banner by stal sie piekny i idealnie wkomponowany w otoczenie. Np. niczym bochen chleba na snieznobialym obrusie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miu Skandal!!! IP: *.acn.waw.pl 30.06.10, 12:40 Ktos odzyskuje/kupuje ziemie w miescie albo budynek i... "pan na zagrodzie rowny wojewodzie!". Ludzie, nawet w puszczy w dzisiejszych czasach nie mozna robic co sie chce!!! Polscy poslowie i rzad, to tacy sami kmitkowie, ktorzy najwyrazniej nie rozumieja ze to jest przestrzen publiczna!!!!! Do tej pory w Polsce nie ma prawa ktore zakazywaloby OSZPEACANIA przestrzeni publicznej!!!!! To skandal! Rzym, Londyn czy Paryz nie bylby takie piekne, gdyby kazdy wieszal i stawial co chce i gdzie chce jak w Warszawie (a ludzie sa do siebie podobni i robiliby to samo dla pieniedzy!!!!!) Brzydkie, biedne, kochane miasto. Oszpecona Polska, oblepiona banerami wzdluz drog. Wciaz i coraz bardziej ohydne. PRZEZ GLUPOTE I PAZERNOSC RZADZACYCH, ktorzy nie zmieniaja prawa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Skandal!!! 30.06.10, 17:01 Pozwol ze sie powtorze: <<Dostał działkę bez prawa inwestowania, mógł prowadzić jedynie "małą gastronomię oraz działalność wystawienniczo-reklamową".>> warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8066587,Reklamowa_tandeta_wraca_na_pl__Defilad.html Miasto mu samo dalo prawo do dzialalnosci wystawienniczo-reklamowej. Nie podoba Ci sie - odkup dzialke od p. Kossa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miu Re: Skandal!!! IP: *.acn.waw.pl 01.07.10, 21:59 Nie rozumiesz tekstu pisanego. Chodzi o prawo, ktore pozwala oszpecac przestrzen publiczna w Polsce. Ten przypadek to tylko jeden z milionow w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Trzeci świat 30.06.10, 07:36 rydzyk_fizyk napisał: > Moim zdaniem powinien podpisać kontrakt z AMS. No właśnie. Cosik mi tu śmierdzi. Dookoła Placu Defilad wiszą dziesiątki ohydnych gigantycznych reklam, jak w jakimś bantustanie. Ale ich nikt nie tyka. Odpowiedz Link Zgłoś
kiryloszomber Mnie ten baner Bardzo się podoba!!! 30.06.10, 08:10 To... baner na miarę naszych czasów! I nie piszę tego żartem. Piszę całkiem serio. Wolałbym tam Gigantyczny Pomnik Wyprostowanego Środkowego Palca skierowany w stronę siedliska pewnej instytucji pt. "wadza", która chciała pana zrobić (złośliwie za to, że wygrał szereg spraw? bo innej jako tako racjonalnej przyczyny nie znajduję - o ile jakąkolwiek złośliwość można nazwać "racjonalną") w balona i takie są efekty, ale baner ma tę zaletę, że pan zarobkuje dzięki swojej własności, za która odprowadza podatek zgodnie z przekazanym mu prawem do rodzaju użytkowania JEGO działki. Jeśli wam się baner nie podoba - zrzutka i odkupić działkę. Piękne widoczki kosztują. Dlaczego ten pan ma je wszystkim SPONSOROWAĆ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Welarg Re: ten baner ma kolor od wściekłej krowy IP: 148.81.254.* 30.06.10, 09:16 Najgorszy ten kolor od wściekłej krowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mielone raz! Re: Mnie ten baner Bardzo się podoba!!! IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.06.10, 14:02 Ja na miejscu pana Kossa postawiłbym raczej coś takiego: justinspace.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/penissculpture.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: 94.75.67.* 30.06.10, 03:32 Gość portalu: kixx napisał(a): > a co ma facet zrobic z tym kawalkiem ziemii? > zwrocono mu jego wlasnosc jednoczesnie zabraniajac mu cokolwiek Jaką "jego własność"? Co on, ksiądz? Jak już to własność Celtów, wszyscy następni to złodzieje. Nie podniecajcie się tak tą "własnością" bo i tak wszystko na koniec wpadnie w łapska kościoła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.ip.netia.com.pl 30.06.10, 11:11 sprzedać. Odpowiedz Link Zgłoś
d1ler Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 20:54 Jasne. I wtedy się okaże, że: niszczysz mienie, stwarzasz zagrożenie dla przechodniów i samochodów oraz popełniasz milion innych przestępstw i wykroczeń. Można było co najwyżej nie dopuścić do postawienia tej maszkary, ale też wątpię w skuteczność. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jotar Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.06.10, 21:01 "Śnieżnobiałym obrusem" autor nazywa odrażający chlew, pełen zapijaczonych meneli na ławkach pod drzewami? Odpowiedz Link Zgłoś
steinway Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 21:29 Popieram Adamiaka! Jeżeli jest szansa, że ktoś dzięki tej reklamie pójdzie na festiwal, społeczeństwu się to opłaci. A później baner można rozwalić :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bryndalinda Jaki pasożyt. Przecież ten plakat jest zajebisty. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 21:43 te małe w tle jakieś paskudne toystory to jest dopiero szpetne. Plakat Warsaw Summer Jazz Days to w sumie jest sztuka a nie reklama. Problem pewnie jest w tym, że p. Koss nie podpisał umowy z AMS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dcepytyujkie Dokładnie Gw nie ma kasy a ma konkurencje IP: *.icpnet.pl 29.06.10, 23:18 Chodzi o kase dla Gwna Odpowiedz Link Zgłoś
megasceptyk zgadzam się, piszą tak bo mają interes w tym 29.06.10, 23:56 co tu dużo gadać Odpowiedz Link Zgłoś
opinia_publiczna_online Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 21:48 Dlaczego pasożyt i dlaczego oszpecił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawskispleen Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.merinet.pl 29.06.10, 23:30 dlatego, że autor ma jakiś problem z rozróżnieniem co jest dobre a co niedobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maks Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.merinet.pl 29.06.10, 21:50 a patronem medialnym jest gazeta wyborcza, z tego co widać, czyli ten artykuł też jest fragmentem tej reklamy oraz patrowania ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaś Kibicowaliście Kossowi, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 21:50 to teraz macie :) Święte prawo własności się kłania. Pan Koss może tam śmierdzącego tojtoja też postawić. A wszystko dzięki temu, że ta starszna komuna nawet skutecznie znacjonalizować Warszawy nie potrafiła. Nic dziwnego że zdechła :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wraku Panie Mariuszu! IP: *.acn.waw.pl 29.06.10, 22:09 PKiN nie jest wieszakiem na reklamy!!!!!!!!! Nawet takie szczytne, to ze sie zdarzaja wieszadla na PKIN i tak jest karygodne. Cale szczescie, ze jest to rzadkosc. Inacze bysmy mieli juz wszystko zasyfione. Tacy ludzie jak Pan nie powinni w ogole zajmowac taki stonowisk, jezeli nie wiedza jak sie reklamuje swoje produkty/uslugi! Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Skutki tzw. reprywatyzacji 29.06.10, 22:19 Im więcej urojonych "spadkobierców" będzie otrzymywać kluczowe fragmenty przestrzeni publicznej w ramach prób zawracania kijem historii, tym więcej tego typu brudu będzie się w tę przestrzeń wylewać. Za to odpowiada ten, co facetowi "oddał" działkę na Placu Defilad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nakręcany_czołg Re: Skutki tzw. reprywatyzacji IP: *.chello.pl 29.06.10, 22:47 jak ja bym tobie coś ukradł, to przeszedłbyś nad tym do porządku dziennego i machnął ręką, komuchu? Odpowiedz Link Zgłoś
kiryloszomber Re: Skutki tzw. reprywatyzacji 30.06.10, 08:22 W tym kraju jest tylko jedna grupa spadkobierców , których można nazwać z czystym sumieniem "urojonymi". Ta grupa dostaje wszystko, co pokaże paluszkiem. Dla ułatwienia dodam, że to ci dziwni panowie, którzy przy szerokiej dostępności odzieży męskiej wolą nosić sukienki. Reszta spadkobierców to mniej lub bardziej zwyczajni ludzie, których okradziono i zwrot własności należy im się jak psu micha. Oczywiście istnieje alternatywny model, gdzie fikających właścicieli zagania się do kamieniołomu albo strzela im w tył głowy, ale to już było i nie wróci więcej (mam nadzieję). Odpowiedz Link Zgłoś
parazyd Re: Skutki tzw. reprywatyzacji 30.06.10, 09:59 A zatem naprawiajmy i rekompensujmy wszystkie szkody i niesprawiedliwości dziejowe, np. jeśli komuś kiedyś lodowiec zniszczył pole, dinozar nadepnął na lepiankę albo Tatarzy spalili gospodarstwo. Jazda do roboty i zpracować na rekompensaty dla tych nieszcześników poszkodowanych przez historię. A kto uważa inaczej jest przebrzydłym komuchem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kiryloszomber Re: Skutki tzw. reprywatyzacji 30.06.10, 10:50 I wypuśćmy z więzień wszystkich skazanych za przestępstwa przeciw mieniu. Przecież "nic się nie stało, naprawdę nic się nie stałooo"... Odpowiedz Link Zgłoś
super_benek Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 22:41 Gazeta pl na głowę upadła -1.baner reklamuje imprezę kulturalną 2. Jest naprawdę estetyczny 3. Patronatem imprezy jest GW PS. Dużo bardziej raził mnie banner reklamowy środka na zaparcia, który wisiał na gazecie.pl przez dobry tydzień. Ten powiewający kawałek papieru toaletowego, który okazywał się hamakiem, brrrrrrrrr. Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 29.06.10, 23:04 Chyba ktoś w Gazecie dostał udaru mózgu z gorąca. Reklama, jakich wiele. Właściciel działki ma pozwolenie na działalność reklamową (zdaje się, że na nic INNEGO w ogóle mu nie pozwolono), miasto działki odkupić nie chce, to co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KLM Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.chello.pl 29.06.10, 23:09 do Michała Wojtczuka - nie masz o czym pisać, debilu? wara ci frajerze od tego, co stoi na prywatnym terenie! na tej samej zasadzie, mogę się przypie...ć do różowych pedalskich firanek w twoich oknach... sam jesteś wesz i pasożyt! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dżentelmen Ty KLM IP: *.merinet.pl 29.06.10, 23:28 jakkolwiek zdaje się, zgrubsza podzielam twój pogląd na te sprawę, to kompletnie czuję się zażenowany twoim zachowaniem. Piszesz o godzinie w której dzieci powinny już spać - wnoszę z tego, że jesteś dorosły. Tak więc dorosły człowiek powinien umieć hamować swoje emocje.. zachowuj się jak człowiek a nie "dres". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan_warszawy A ja mieszkam w Warszawie od 8 lat i dopiero IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.06.10, 23:37 kilka dni temu udało mi się zobaczyć, jak naprawdę wygląda Universal. Byłem pozytywnie zaskoczony. Z tym powinno się coś zrobić. Albo z wielkim banerem okalającym rotundę. Ktoś napracował się projektując nie tylko bryłę, ale i elewację budynku - nie po to, żeby przez 350 dni w roku była ona całkowicie zasłonięta przez jakieś gó.... Dla mnie to skandal. W stolicy są setki ciekawych i ładnych budynków, których zwiedzający wrocławianie nie mają szansy obejrzeć. I tak rodzą się bzdurne opinie na temat rzekomej brzydoty tego miasta. A zasłaniane są właśnie perełki, jak Rotunda, Dworzec Centralny wiecznie upstrzony śmieciem, domy towarowe centrum.. już wolałbym, żeby zrobiono to z większością beznadziejnych budynków powstałych w latach 90. i w minionej dekadzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: 85.222.87.* 29.06.10, 23:26 Dyrektorem festiwalu Warsaw Summer Jazz Days nie powinien i nie moze byc ignorant ktory nie potrafi znalezc subtelniejszej metody rozreklamowania festiwalu niz baner na Palacu Kultury! Odpowiedz Link Zgłoś
arbdahrba Hej, to załóżcie spółkę i wykupcie ten kawałek. 29.06.10, 23:32 Albo wpłyńcie na swoich radnych niech przegłosują wykup za kwotę satysfakcjonująca właściciela. Gmina może zrealizować tam jakiś tzw. cel publiczny, też jest podstawa do wywłaszczenia. Narzędzi jest co niemiara, tylko woli nie ma. I tylko szczekanie wam pozostaje, i lamenty... A tak poza wszystkim, plakat jest ładny. Odpowiedz Link Zgłoś
ritzy Tam powinna stac reklama zblizajacej sie 29.06.10, 23:53 pederady. Wowczas GW na pewno poparla by tak rozsadne wykorzystanie dzialki Kossa. Zas ocena estetyki reklamy byla by bardzo wysoka. My, czytelnicy i wyznawcy Wybiorczyzmu Gazetowego, domagamy sie reklamowania na owej dzialce jedynie imprez slusznych w swej wymowie. A miedzy imprezami urzadzic tam mozna niewielka kawiarenke przyjazna gejom. Z darkroomem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 23:53 Komentując w stylu autora "Ultratendencyjny dziennikarz spłodził pakszwilancki artykuł" :))) Banner jak banner. informuje o ciekwaej imprezie kulturalnej. Oczywiście można ubolewać że Polska jest zaśmiecona reklamami, ale od dawna mamy gorsze przykłady jak płachty zasłaniające całe kamienice i wiszące latami pod pozorem remontu. Autorowi rzeczywiście chyba zaszkodził upał. Proponuję chłodną kąpiel, albo jeszcze lepiej zaległy wakacyjny urlop :) Odpowiedz Link Zgłoś
three-gun-max Mogli wykupić od dziadka te ziemie 29.06.10, 23:56 Ale nie, komuchy ukradły ziemię a nowa władza kombinuje jak ją ukraść ponownie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasza Re: Mogli wykupić od dziadka te ziemie IP: *.chello.pl 30.06.10, 09:19 Tak a przedwojenni właściciele otrzymali te działki od samego Trygłowa w wieczne posiadanie hehe... własność to już taka dziw... że stoi zawsze po stronie tego kto ma władzę, kapitał oraz aparat przymusu po swojej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.146.80.12.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.06.10, 23:57 Wojtczuk znalazł sobie ambitny temat na zaistnienie w dziennikarskiej drużynie! Panie Wojtczuk! Pan też szpeci ulicę po wyjściu z chaty! Jednemu może się baner podobać innemu nie! Ważne aby warszawiacy widzieli że jest impreza w czasie wakacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona Re: Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: 109.243.207.* 30.06.10, 00:06 Uważam, ze to skandal! Za chwilę bedzie tam wisieć Knorr lub Kabanosy. Odpowiedz Link Zgłoś
tetratec Ta okolica jest tak ohydna 30.06.10, 00:20 że ciężko bardziej ją zeszpecić. I taki banner to na prawdę nic w porównaniu ze stawianymi w każdym wolnym miejscu, wymarzonymi przez napływowe buractwo i blokującymi już i tak dość mocno sparaliżowaną komunikację biurowcami. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Ta okolica jest tak ohydna 30.06.10, 07:46 Ten narożnik placu można najwyżej porównać urodą z placem Zawiszy. Nie sądzę, że ktoś nagle wyburzy biurowce stojące w okolicy ulicy Bagno i tak świetnie się wpisujące w otoczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 00:32 Bardzo ładny baner! Odpowiedz Link Zgłoś
wicur Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad 30.06.10, 00:40 Jest takie powiedzenie: "Gdzie dwoch sie bije, trzeci korzysta". Byl tez Rabi, ktory twierdzi, ze Polacy to narod durny, z ktorym dobrze sie interesy robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smithski Monstrualny pasożyt już oszpecił pl. Defilad IP: *.acn.waw.pl 30.06.10, 01:15 Nie bardzo rozumiem oburzenie pana Michała Wojtczuka. To nie jest reklama Delmy, czy proszku do prania pani Hani, tylko tymczasowa konstrukcja promująca jeden z ciekawszych kulturalnych festiwali tego lata w naszym mieście, czym zdecydowanie powinniśmy się chwalić. Konstrukcja ta nie zasłania żadnej perełki architektonicznej, a jedynie obsikany, zapuszczony park przy PKiNie. Wystarczy spojrzeć na drugie zdjęcie zamieszczone w artykule, aby zobaczyć dmuchane koszmary z drugiej strony ulicy Świętokrzyskiej, które nikogo nie oburzają, a zawsze przedstawiają reklamę nowego, kretyńskiego filmu który właśnie wchodzi do kin. Obok szpetne budy z hot-dogami czy innymi kebabami, wzbogacające ofertę gastronomiczną naszej metropolii. A ludziom przeszkadza reklama festiwalu jazzowego, która nie przedstawia roznegliżowanej nastolatki, czy krzykliwej, wściekle czerwonej czcionki rozmiaru 50000 - "NIE DLA IDIOTÓW". Proponuję najpierw pooglądać inne kwiatki z bezpośredniego sąsiedztwa, a potem krzyczeć w świętym oburzeniu, że "Jest jak wesz na nakrochmalonym, śnieżnobiałym obrusie.". Co ja bym dał, żeby miasto w którym mieszkam od urodzenia i noszę na czole jego plakietkę gdziekolwiek nie pojadę, było godne takiego porównania. Jeżeli plac defilad jest jak śnieżnobiały obrus, to ja jestem conajmniej Królewną Śnieżką. Jeżeli po 4 lipca siatka zmieni się na reklamę sieci komórkowej, czy płynu do mycia naczyń stanę po stronie jej przeciwników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Ja tu widzę niezły burdel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 01:33 jak w tytule, tylko kiedy to się w tym kraju wreszcie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś