michamina 07.05.04, 20:34 Przed chwilą znalazłam Twojego posta na forum "wegetarianizm" :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
narysuj.mi.baranka Re: Gaz.gaz.gaz, czy jesteś wegetarianką? 07.05.04, 20:57 Nie rozumiem, czemu pytasz o to tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: Gaz.gaz.gaz, czy jesteś wegetarianką? 09.05.04, 10:11 narysuj.mi.baranka napisała: > Nie rozumiem, czemu pytasz o to tutaj. narysuj, a czemu nie? Sama jestem wegetarianką i siem zainteresowałam. Zobacz, co się dzieje na innych forach, np. tu forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=132 i jak dalece tam ludziska piszą o prywatnych sprawach... Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: Gaz.gaz.gaz, czy jesteś wegetarianką? 09.05.04, 10:43 Ja sie udzielam na 10 forach wiec wiem co nieco:) Ale po co zadawac pytanie na ktore mozna sobie samemu odpowiedziec? :) Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: Gaz.gaz.gaz, czy jesteś wegetarianką? 09.05.04, 13:22 narysuj.mi.baranka napisała: > Ja sie udzielam na 10 forach wiec wiem co nieco:) Ale po co zadawac pytanie na > ktore mozna sobie samemu odpowiedziec? :) No wiesz, bo nie szperałam akurat po forach, tylko znalazłam ten wątek przypadkiem w wyszukiwarce. A tam akurat nie było o tym, czy jesteś wege, czy nie :) Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: Gaz.gaz.gaz, czy jesteś wegetarianką? 09.05.04, 21:28 A kto Twoim zdaniem moze pisac na forum wege? Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: Gaz.gaz.gaz, czy jesteś wegetarianką? 09.05.04, 22:01 narysuj.mi.baranka napisała: > A kto Twoim zdaniem moze pisac na forum wege? Albo zdeklarowani wege, albo wręcz odwrotnie :))) Sądząc po tym, co się działo na pl.soc.wegetarianizm Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka No i wreszcie taka rzecz...... 09.05.04, 10:43 Skoro jestes wege to dziwi mnie, ze nie widuje Twoich postow na forum wege :) Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: No i wreszcie taka rzecz...... 09.05.04, 13:22 narysuj.mi.baranka napisała: > Skoro jestes wege to dziwi mnie, ze nie widuje Twoich postow na forum wege :) Z okresu walczącego wyrosłam jakieś 10 lat temu :))) Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Okres walczacy? Wege jest na forum 'kuchnia'... 09.05.04, 21:32 Wege jest na forum 'Kuchnia', wiec nie wiem o jakiej walce mowisz. Chetnie rozmawialabym o kotlecikach z marchwi i kulkach bakaliowych ale na forum wege KUCHNIA jest mnostwo prowokatorow no i sila rzeczy czasem dochodzi do scysji. W sumie jednak dobrze Cie wyczulam i dlatego nie mialam ochoty rozmawiac. Agitacje, obrone swych wartosci uwazam bowiem za naturalny odruch wegetarianina. Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: Okres walczacy? Wege jest na forum 'kuchnia'. 09.05.04, 22:04 Wiesz, MSZ pisze się na forach wege, zeby: a) utwierdzic sie w swoim wyborze; b) poznać ludzi, którzy myślą to samo, co Ty c) poprzekonywać innych W swoim wyborze jestem utwierdzona, az miło, mam (i zawsze miałam) w soim otoczeniu duzo wegetarian, przeszło już mi dążenie do przekonywania wszystkich. Udzielałam sie w swoim czasie na pl.soc.wegetarianizm, ale ileż mozna rozmawiać o tym samym, tym bardziej ze jest to szalenie czasochłonne i nie pozostawia czasu na prawdziwe życie :) A od dawna jesteś wegetarianką? Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka abc 10.05.04, 13:25 Dokladnie te trzy cele realizuje na forum wege. A najbardziej trzeci. Michamino, bardzo Ci dziekuje za zainteresowanie, ale powtarzam: o swoim wege rozmawiam na forum 'wege'. Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: abc 10.05.04, 14:40 To powiedz mi tylko, jak długo jestes wege, i już Cię przestaję męczyć, ok? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Po raz enty. 10.05.04, 17:16 Powtarzam po raz enty: o wege rozmawiam na forum wege. Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: Po raz enty. 10.05.04, 17:25 gaz.gaz.gaz.na.ulicach napisała: > Powtarzam po raz enty: o wege rozmawiam na forum wege. Oj, coś tu się zaczynam źle czuć. To może się przeniosę na forum Prószków, gdzie rozmawiają o wszystkim, i nie ma z tego powodu problemu. A jak chcesz, możesz mi podac linka do postu, w którym piszesz, ile lat jesteś wege. Ja szukałam, ale Twój nick jest za długi i wyszukiwarka mi go nie łyknęła. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: Po raz enty. 10.05.04, 18:13 Twoje pytanie absolutnie niczemu nie sluzy. Wiedza o tym jak dlugo jestem wege nic Ci nie da. I nie wiem czemu sluzy to pytanie. Mialoby sens, gdybys chciala rozmawiac o wegetarianizmie, ale powtarzalas, ze nie chcesz i nie masz potrzeby o tym rozmawiac. Wiec po prostu nie rozumiem. Serdecznie dziekuje za odwiedziny. Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Po prostu uwazam za niestosowne... 10.05.04, 18:15 ... wywlekanie na forum dzielnicy prywatnych spraw zalozyciela. Tylko tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Re: Po prostu uwazam za niestosowne... 10.05.04, 20:52 narysuj.mi.baranka napisała: > ... wywlekanie na forum dzielnicy prywatnych spraw zalozyciela. Tylko tyle. To nie jest jakieś szczególne wywlekanie, skoro kazdy może wpisac sobie Twój nick do wyszukiwarki i znaleźć. O, przepraszam, nic nie znajdzie, bo Twój nick jest dla wyszukiwarki za trudny. Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: Po prostu uwazam za niestosowne... 10.05.04, 22:13 W takich przypadkach do wyszukiwarki wpisujemy tylko czesc nicka:) Jestem wege od 7 lat z polrocznym wylomem na rzecz owocow morza:) Kupujesz w 'nocnym'? Odpowiedz Link Zgłoś
michamina Nocny 11.05.04, 10:36 narysuj.mi.baranka napisała: > Kupujesz w 'nocnym'? Mówisz o tym żółtym, czynnym do 22? W nim kupuję, a żadnego inego nocnegow mojej najbliższej okolicy nie kojarzę. A jest jakiś? :) Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Re: Nocny 13.05.04, 10:57 :))) Nie, nie, wlasnie ten 'nocny' mam na mysli:) Zrobil sie luksusowy a kiedys brzydzilam sie do niego wejsc. Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Natomiast... 10.05.04, 17:18 ...zapraszam Cie serdecznie do dalszej wymiany opinii na temat Sadyby:) Odpowiedz Link Zgłoś