Gość: dex IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.12, 20:12 Aleee o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: klaus Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.play-internet.pl 01.01.12, 20:12 Warszawa bawi cala Polske tym tekstem ;) przy disco-polo bawi sie wies ;0 a Warszawa mysli ze im Polska zazdrosci??? Sorki,nie lubie sie cofac!!! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hgv red. Szymanik to zakompleksiony wiochman :-D IP: *.elartnet.pl 01.01.12, 20:57 Po tekście widać te wiechcie u młodzieńca który przybył za pracą do stolicy (i miał szczęście)...:-D Odpowiedz Link Zgłoś
winku Gratuluję autorowi... 01.01.12, 21:23 ...Gratuluję, bo jaki sylwester taki i tekst, chociaż może nie... w sumie to dochodzę jednak do wniosku, że Sylwester (jako impreza) powinien być radosny i ludyczny. I taki był. Jak ktoś chce kulturę wyższą ma np. filharmonię i mnóstwo offowych koncertów w ciągu roku. A tekst w opiniotwórczej gazecie powinien mieć jakieś przesłanie, jakąś treść. Pan dziennikarz zaserwował nam tylko literki. Bez przesłania, ładu oraz składu. Szkoda. O ile Sylwester mnie nie boli, taki poziom portalu i owszem. Odpowiedz Link Zgłoś
posel_pieta Re: Gratuluję autorowi... 01.01.12, 22:04 Pełna zgoda. Ten tekst to rzeczywiście dzieło zakompleksionego tułacza... Odpowiedz Link Zgłoś
i_ona_wie_o_co_chodzi Wiadomo że to atrakcje dla wieśniaków mazowieckich 01.01.12, 22:33 ale te teksty Redaktora...Chłopie, po co ten żal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: Wiadomo że to atrakcje dla wieśniaków mazowie IP: 176.31.202.* 01.01.12, 23:05 _ona_wie_o_co_chodzi napisała: > ale te teksty Redaktora...Chłopie, po co ten żal? Jak to po co? Pismak sam przyjechał z wiochy za chlebem do stolicy i stąd jego żałosne kompleksy. Odpowiedz Link Zgłoś
kosmosiki Re: Wiadomo że to atrakcje dla wieśniaków mazowie 02.01.12, 08:51 > Chłopie, po co ten żal? Bo mu zarekwirowano napoje wyskokowe i wodę... proszę czytać ze zrozumieniem. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiochanzwawy Re: red. Szymanik to zakompleksiony wiochman :-D IP: *.opera-mini.net 02.01.12, 22:41 zapewne już w dzieciństwie marzył o tej "pięknej" mieścinie, jeszcze lepsza od Grójca, a jak pomyślał o pkin to na bank erekcji dostawał ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtr Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska IP: *.home.aster.pl 02.01.12, 02:13 Prawdziwi "przyjezdni" najpewniej rozjechali się spędzać święta/Nowy Rok u siebie i zupełnie im wisi repertuar fundowany we Wawie. Prędzej odbiorcami są "rodowici" lub przyjedni z bliższego mazowieckiego. Trzeba mieć niezłe kompleksy, by na taką skalę łączyć gusta z pochodzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
benek56 Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska 01.01.12, 20:19 Autor jeszcze nie wytrzeźwiał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oesuglaby Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.adsl.inetia.pl 01.01.12, 20:29 W Nowym Jorku, na imprezie sylwestrowej na Times Square, organizowanej przez miasto, występował m.in. Justin Bieber. Czy to naprawdę dużo lepiej niż Boysi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łomatko Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.home.aster.pl 01.01.12, 20:30 Bardzo dobry tekst. Też jestem z tego wydarzenia, ekhmm... dumny. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akuku Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.12, 20:39 A moim zdaniem tekst głupi. W momencie, gdy wydawałoby się że autor przejdzie do meritum, artykuł się urywa :/ A tak w ogóle, Polsat wraca do korzeni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a. żal... IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.01.12, 20:37 Ten wieśniacki Sylwester to kolejny żenujący element PR-u pani HGW, szkoda tylko, że za pieniądze podatników. A Mostu Północnego jak nie było, tak nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lidka Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.12, 20:38 Jaka stolica? To tylko chmary ludzi, którzy przyjechali podmiejskimi pociągami i autobusami z sąsiednich miasteczek i wiosek. Dla nich to rzeczywiście disco polo najlepsze, a mieszkańcy bawili się gdzieś indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.de 01.01.12, 20:38 Jak widać po tym tekście Grzegorz Szymanik ma poważne problemy ze sobą. Gazeto kogo ty zatrudniasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waw Autor artykułu jakiś chyba niedopchnięty... IP: *.181.17.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.01.12, 20:47 Mało że tekst nudny to jeszcze głupi - redakcjo, ja rozumiem, że jest kryzys i nikogo sensownego nie da się zatrudnić za taką kasę, ale są pewne granice... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Coraz niższy poziom i bezsensowne teksy... IP: *.acn.waw.pl 01.01.12, 20:47 Gazeta Stołeczno dlaczego tak upadasz i upodabniasz się do brukowców? Dlaczego zajmujecie się tak mało ważnymi sprawami w mieście w którym nie brakuje ciekawych tematów do artykułów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Coraz niższy poziom i bezsensowne teksy... IP: *.aster.pl 01.01.12, 20:58 Tak na marginesie dodam, że oprócz disco-polo na scenie wystąpił także zespół deathmetalowy - Eris is my homegirl-;) Poza tym Kora z kultowymi przebojami Manaamu , pop-punkowy Big Cyc i rockowi Bracia. Nie przesadzajmy, nie było tylko kaszany (choć ta oczywiście dominowała), a poza tym to masowa impreza do tańczenia i klaskania, a nie ambitniejszy koncert czysto rockowy nie mówiąc o muzyce poważnej. Trochę więcej luzu i dystansu na Nowy Rok życzę;-). PS. Nie żartujcie że lepiej było we Wrocławiu - biesiadna ("Prawy do lewego") wersja Kayah czy ledwo śpiewający (a raczej dukający) Muniek z T.Love w niczym nie byli lepsi od wykonawców w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawiak Re: Coraz niższy poziom i bezsensowne teksy... IP: *.146.47.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.01.12, 22:25 abo muńkowi, bandzioch już przeszkadza ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 A cóż to za zmiany w polityce GSu? 01.01.12, 20:50 Przez lata utyskiwaliście w GSie, że w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu wspaniałe sylwestrowe imprezy organizują władze, a Warszawa, choć stolica - nie. Kolejny miejski Sylwester w Warszawie jest, a wy narzekacie. Cóż to za nagła i niespodziewana wolta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwny Co to Qrwa mialo byc?????????????????????????????? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.01.12, 20:50 Tragedia tragedia koszmar..wiocha, pospulstwo, patologia , dresy, kryminal tam sie bawil...nigdy wiecej.................................................................................................................................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szabla Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.12, 20:51 Wolska ! Bialo zieloni ! Typowo i przasnie dla wyjatkowo malo wymagajacych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vecino Chlew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.12, 20:53 To jest jedyne określenie tego, co widziałem wczoraj na Marszałkowskiej i Koszykowej. Setki pijanych w sztok młodych ludzi, w tym kobiety spite do nieprzytomności leżące na chodniku, porozbijane butelki, ryk i smród. Warto było zobaczyć, jak się bawi STOLICA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel czarnekci Re: Chlew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.12, 00:10 chyba nie jestes z Warszawy albo mało się orientujesz we wszystkim. Otóż zdecydowana większość tych osób bawiących się była spoza Warszawy, były to osoby które jechały pocągami samochodami specjalnie na tego sylwestra. wiem bo mieszkam przy Poznańskiej i widziałem parkujące samochody i rejestracje. dwa to poprostu można wywnioskowac po zachowaniu , szukaniu centrum przez osoby zmierzające na kocnert że jednak nie są stąd. więc coś bredzisz że to warszawiacy się bawili. oczywiście jakiś odsetek napewno też tam był. ale okoliczne knajpki kluby organizowały tez swoje zabawy i tam była warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vecino Re: Chlew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.12, 08:38 Jestem warszawiakiem od pokoleń chłoptasiu, widziałem tu tu już niemało. Ale takiego uchlanego bydła nieszcze nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzik Re: Chlew IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.12, 10:43 Dobre, dobre. Nie możesz znieść, że Twoja opinia jest tak diametralnie różna od tego co było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro z Bemowa Nie wiem, kto i po co chodzi na szoł Jidisza IP: *.spray.net.pl 01.01.12, 20:56 ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO_PiaR_dując Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.1and1.pl 01.01.12, 21:04 Rządowa Gazetka narzeka na wiochę co się zjechała do stolicy, ale kasiorę od niej bierze przy wyborach i promując na maksa. Odpowiedz Link Zgłoś
ucho.od.kubka Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska 01.01.12, 22:04 Gość portalu: PO_PiaR_dując napisał(a): > Rządowa Gazetka narzeka na wiochę co się zjechała do stolicy, ale kasiorę od ni > ej bierze przy wyborach i promując na maksa. > dokaldnie podpisuja z nimi kolejen umowy na promocje kolejnych imprez miejskich w ich tytulach by moc po raz kolejny raz zjechac miasto jak bura suke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Micha Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.adsl.inetia.pl 01.01.12, 21:15 Tak to jest, gdy słoik przyjedzie za pracą do Wawy, pójdzie raz, drugi do teatru i już własne korzenie mu śmierdzą i będzie pluł jadem na prawo i lewo, że poziom zabawy nie ten,,, Odpowiedz Link Zgłoś
znafffca Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... 01.01.12, 21:33 to proste... 70% "stolycy" to przyjezdni ze wsi... no to i zepchnęli rodowitych warszawiaków na drugi plan i bawią sie teraz przy swojej wieśniackiej barachołce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska z... IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.01.12, 21:37 Na imprezie był spokojnie. Lepiej się bawili jednak ci co zostali przed bramkami. Ale wiadomo z alkoholem jest weselej. Ogólnie jak na masówkę b. udana i dla wszystkich od dzieciaków po emerytów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ck Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska IP: *.play-internet.pl 01.01.12, 21:48 wieś tańczy i śpiewa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konkret Autor mierzy stolicę swoją miarą. n/t IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.01.12, 22:00 Odpowiedz Link Zgłoś
ucho.od.kubka Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska 01.01.12, 22:02 alez mierne te artykuliki o Warszawie i jej zabawie sylwestrowej gw odkąd miasto coskolwiek organizuje uprawia swoja wojenke podjazdowa wstyd.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wwa Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska 01.01.12, 22:16 No i dobrze. Sylwester ma być "pustą" muzyką a'la Rodowicz czy Boysi. Koncerty dla każdego co innego ale Sylwester ma trafiać w jak najszersze gusta i być prostą zabawą. Tak też jest. A GS najpierw narzekała, że nie ma. Później nie to miejsca. A teraz, że repertuar nie taki. Dajcie sobie spokój bo narzekanie to jakoś wam w krew wchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZ Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska IP: *.home.aster.pl 02.01.12, 14:38 stary sylwester nie musi być pusta muzyką. Moja siostra właśnie wróciła z berlina. tam oprócz sceny głównej na której do północy grali scorpionsi, a po północy słynni dje, było jeszcze mnóstwo platform z dj'ami. Sylwester to karnawał a nie festyn! Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wwa Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska 02.01.12, 21:58 Znani DJe ok, ale to dla mnie jeszcze coś gorszego aniżeli u nas. Bo zwyczajnie nie lubię takiej muzyki. Tak wiec to jest kwestia gustu co kto lubi. I decyzja co na sylwestra jest decyzją co najbardziej trafi do mas. To co było trafiło. Odpowiedz Link Zgłoś
tomjani Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska 02.01.12, 14:43 Lepiej już w ogóle nie robić takich bufeciarnianych POtańcówek, bo to kicz, obciach i PORuta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyKomu Re: Stolica bawi się przy disco polo. Cała Polska IP: *.Red-81-36-164.dynamicIP.rima-tde.net 01.01.12, 22:28 Cały świat ma to w d....e Jestem teraz w Hiszpanii - pokazywali Londyn, Berlin, Moskwę, Rio, Nowy Jork i Sydney a nie Warszawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Welarg To dziwne, bo ulubionym piosenkarzem Bufetowej ... IP: *.aster.pl 01.01.12, 22:29 jest Jerzy Połomski. Odpowiedz Link Zgłoś