Dodaj do ulubionych

Burger Bar

IP: *.play-internet.pl 27.04.12, 09:25
Co to za głupi tekst , że nikogo z okolicy nie ma? Ja mieszkam w okolicy, masa znajomych też bo co jak co ale sąsiedztwo nieco dalsze ulicy Olkuskiej do biednych ńie należy!
Obserwuj wątek
    • jotembi hehehe 29.04.12, 14:04
      a teraz z kolei tego newsa ilustruje na stronie głównej fotka Pałacu Kultury :D
      fajnie się bawimy, nie...?
    • Gość: Gość Żal dupę ściska z tym hipsterstwem IP: *.multimo.pl 29.04.12, 15:03
      Burger Bar to przede wszystkim jedno z niewielu ( a może właściwie jedyne ) miejsc w Warszawie, gdzie można zjeść prawdziwego hamburgera. Nie trzeba być przedstawicielem tej pseudosubkultury, nie trzeba wyglądać jak je...any klaun z bazaru żeby się tam stołować. Jedyne czego trzeba, to:

1) Cierpliwości, bo na burgera trzeba poczekać, chłopaki przy ruszcie dają z siebie wszystko, ale ruszt mały a ich tylko dwóch.
      2)Cierpliwości, żeby podczas czekania wytrzymać w towarzystwie wylansowanych bananów a przede wszystkim wytrzymać mimowolnie docierające do naszych uszu pseudoartystyczny bełkot. Wczoraj przez pół godziny przysłuchiwałem się monologowi typa głoszącego peany na temat swój oraz tego, jak artystycznie fotografował sam siebie a potem jak artystycznie fotografowała go jego dziewczyna a potem jak artystycznie fotografowali wszystko dookoła. Doprawdy, musiałem wzbić się na wyżyny samozaparcia żeby nie cisnąć w dziada burgerem.

:)
      • Gość: Janusz Gadula Re: Burger Bar Tragedia IP: *.182.33.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.05.12, 14:38
        Ludzie !!!! żeby sprzedać burgera w Warszawie to aż Pan Redaktor musi artykuły pisać? I jeszcze żeby prawdę napisał !!! To jest zwykły artykuł sponsorowany, a myślałem, że spod Pańskiego pióra mogę spodziewać się uczciwej informacji !!! Prawdą jest tylko to, że okolica zaczynać się robić TRENDY i w sąsiednich knajpkach można zjeść naprawdę fajnie - szkoda że tego Pan Redaktor nie napisał. Szkoda, że tak brzydko potraktował Pan Klientów innych sąsiednich knajpek. Do wyśmienitej Pizzerii, czy bardzo smacznego Kebabu lub sympatycznego Kaprysu też przychodzą wykwintni konsumenci, którzy też mają bardzo luksusowe auta :) na szczęście marka pojazdu mechanicznego konsumenta nie odzwierciedla jakości kuchni, czy obsługi, a chyba na tym temacie powinien się Pan skupić oceniając restaurację - oj, nieładnie Panie Reaktorze, znawco tematu. Burger Bar jest akurat największym nieporozumieniem na tej ulicy, w tym mini zagłębiu gastronomicznym !!! Drogo, mało, długo trzeba czekać, obsługa baaardzo niesympatyczna, arogancka i lanserska. Strata czasu i pieniędzy!! U konkurencji obsługa jest uśmiechnięta, dania podawane bardzo szybko i tego też Pan Redaktor tego nie napisał !!! A szkoda .... Bo Klienci sobie chwalą okoliczną gastronomię.
        Drodzy konsumenci - Puławska/ Olkuska to super fajne miejsce, gdzie nikt do tej pory się nie lansował, można zjeść super smacznie i zdrowo i nie trzeba mieć wypasionego auta ani pełnego portfela. Wiem, bo mieszkam w okolicy. A skoro Pan Redaktor musi aż promować burgera, który jest niczym innym, jak bułką z kawałkiem mięsa - to znaczy, że Klientelą tego baru są ludzie ubodzy intelektualnie, skoro jedzą kierując się opinią tylko jednej osoby. A może warto poczytać, co chwalą inni zwykli ludzie, a nie redaktorzy, którzy za chwalenie biorą ciężkie pieniądze?
        Co za czasy, że o bułce i kawałku wołowiny musi pisać znamienity Pan Redaktor, bo inaczej ta bułka nie jest w stanie się sprzedać.
        Pozdrawiam wszystkich sąsiadów !!
    • Gość: Drevniak Dla tych co się wybierają..... IP: *.dynamic.chello.pl 29.04.12, 17:15
      ...coby nie wydać się ze swoim parweniuszostwem i jako podbudowa teoretyczna pod tem hamburgery: paweuu.wordpress.com/2011/08/11/jak-zostac-hipsterem-czyli-kilka-dobrych-rad-dla-poczatkujacych/
      No i panie redaktorze/pani redaktor - pod takimi tekstami należy pisać "artykuł sponsorowany" ew. "znajomi otworzyli knajpę i chcę im klientów nastręczyć" :-)))
      • Gość: swan Re: Burger Bar IP: *.2a.pl 29.04.12, 20:43
        zawsze będzie Pan aspirującym średniakiem

jakim znowu średniakiem? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu - bez stosowania owijaczy; z takimi dochodami jak w wyborczej to on na zawsze pozostanie nie żadnym średniakiem ale zwykłym aspirującym fajansiarzem...
      • gumbalabaja Re: Burger Bar 30.04.12, 07:33
        Ty naprawdę nie kojarzysz, kim jest Maciej Nowak? Polecam Wikipedię - właściwie za każdym razem kiedy ma się zamiar napisać miałki, zawistny post, dobrze jest zastanowić się dwa razy; w przeciwnym wypadku człowiek często po prostu wychodzi na głupka.
    • aveon Burger Bar 29.04.12, 22:16
      ceny sa ok , w UK aby zjesc dobrego cheese beef burgera trzeba wydac wiecej . A na temat histerski rece opadaja .Autorze prosze sie nie osmieszac ,jak zaczniesz zarabaic 2 k£/week to bedziesz hister .acha odl;icz od tego vat i podatki
    • marcin_95 Burger Bar 30.04.12, 03:22
      Hipsterstwo – następna subkultura, pod którą nieudolnie podłączają się masy sfrustrowanych palantów z kompleksem niższości i robią wiochę. To zwykłe korporacyjne szczury wyścigowe, które przed innymi, a przede wszystkim samymi sobą, próbują udawać, że są hip, bo kupują hamburgera za 20 zeta w TYM lokalu. Tak było, jest i będzie.
    • Gość: Mika Burger Bar IP: *.182.33.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.05.12, 12:08
      A co ta lans zjeść burgera po wielu godzinach czekania na sąsiednich murkach? Byłam, po kilku godzinach czekania mogłam odebrać - ani to smaczne, ani zdrowe, cholernie drogie. Następnym razem zjem sałatkę w sąsiedniej knajpce, usiądę jak człowiek i nie będę czekać tyle godzin. trzeba być głupkiem żeby czekać tyle czasu na bułkę z kawałkiem miejsca która kosztuje chore pieniądze !!! Wstyd, że dałam się wkręcić!!!
    • Gość: Zniesmaczony Burger Bar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.12, 17:12
      Po przeczytaniu recenzji Pana Macieja postanowiłem zjeść tam bułkę z przemieloną wołowiną.
      Czekaliśmy w dniu dzisiejszym 1,5 h, dostaliśmy hamburgery owinięte w pergamin.
      Wołowina-tragedia, bułka po wystygnięciu zrobiła się czerstwa niczym z Mc'donalds.
      Nie będę się spierał z Panem Maciejem, ale uważam że napisał bzdurę o tym lokalu.
      Bułka jest nie własnej produkcji, a wołowina to smak zmielonej zrazowej za 25 zł kg która nie posiada krzty pieprzu czy też innych przypraw.
      Dali jeszcze 5 nachos, niczym z biedronki.
      Uważam że poszli na ilość która nie jest warta czekania a później smaku zrazowej w ustach za 18 zł. Śmie też wątpić że dają w bułce wołowinę z najlepszych krów, gdyż kosztuje ona 700 zł za 1 kilogram, a hamburger z tą wołowiną 35 zł!!!! Panie Macieju troszkę trzeba się znać na cenach, a później pisać głupoty i robić z konsumenta idiotę który uwierzy w każde słowo przez Pana napisane.
      Podsumowując; przyrost i to duży formy nad treścią.

• Gość: Proc Burger Bar - smakowo nie hipstersko IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.12, 12:21
      Bylem i przetestowalem i prawde mowiac jak dla mnie porazka. Burger wcale nie powala, nie jest przesadnie duzy a kosztuje krocie jak na miejsce i okolice. Za podobne pieniadze mozna miec bule w normalnej amerykanskiej restauracji a taniej w Soul Truck gdzie dostaje sie naprawde konkretnego burgera. Bulka w moim odczuciu jest przesadnie sucha, miesa wcale nie ma duzo, a dodatkiem zamiast frytek sa nachosy(WTF?!) co jest jakas pomylka. Za te powinny byc fryty belgijskie z odpowiednia iloscia sosu/ketchupu, a nie to "cos". Jedno jest pewne - jesli hipsterstwo oznacza syf to to miejsce na pewno spelnia standardy, bo siadajac nalezy sie upewnic, ze na krzesle nic nie ma po wczesniejszych "smakoszach" i najczesciej tez po nich posprzatac, bo obsluga wydaje sie nie miec tego w obowiazkach. Dopelnieniem calosci byla ciepla cola, ktora dostalem. Zdecydowanie NIE POLECAM !
    • Gość: mal Burger Bar IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.13, 01:04
      Absolutnie najlepszy burger w miescie.
      Perfekcyjne proporcje buły do sosu, warzyw i oczywiscie wol, ktory sie sni. Facet mi sie dnia nastepnego (po pierwszym razie w BB) obudzil i stwierdzil, ze on dzis tez chce.
      Kazdy z rodzajow wolowiny smakuje INACZEJ czyli tak jak powinien.
      Nachosy jako idealne uzupełnienie - nie zapychaja.
      Kiedys stwierdzilam, ze wezme podwojne miesko, bo takie dobre i bylo gorsze od oryginalu! Wolowina jest pyszna, ale to proporcje sa kluczem do idealu.
      • 1-buc Re: Burger Bar 09.11.13, 11:54
        Tylko tałatajstwo, podpite małolaty w dresach i jacyś kosmici nawaleni substancjami niewiadomego pochodzenia dookoła. Zachwalaj na 1000 sposobów - i tak tracicie klientów.
    • Gość: smakosz Burger Bar IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.12.13, 23:36
      Maciej Nowak wielki krytyk kulinarny w ogromnym artykule wiecej czasu poświęcił na opisywanie fauny i flory mokotowa niż na pisaniu o jedzeniu. Nowak zadziera nos prawie pod samo słońce i mimo że to mądry koleś i kiedyś go szanowałem, stracił u mnie całkowitą wiarę. Jak krytyk kulinarny może opisywać złomiarzy, wygląd dzielnicy czy "znany" (chyba jemu z lat młodości) skup złomu. Przestań tyle jeść bo wybuchniesz człowieku a widać że już się wypaliłeś i o jedzeniu nie dajesz obiektywnych opinii tylko subiektywne (stronnicze) a bardziej od jedzenia interesuje Cię infrastruktura, skup złomu, dresiarze czy buda obok. Może warto zmienić profesję ?? Daj sobie spokój człowieku bo nie pomagasz nikomu a tylko coraz częściej szkodzisz(mówie nie o knajpach tylko o ludziach którzy wedle wskazówek Nowaka chcą skosztować danej kuchni) mimo że starasz się wywyższać ponad stan i udajesz burżuja to nie jesteś nim a wygląd Twój odstrasza od opisywanych miejsc. Boję się że jak będę jadł tam gdzie nowak to i ja zamienie się w szalonego dr. Żółwia ze skorupką na plecach. Mówisz o jegomościach z wózkami a ciekaw jestem co powiesz o sobie ? Przyznasz sie że jak się wy.... przewrócisz to nie dajesz rady sam wstać ? Krytyk powinien być obiektywny i uczciwy a Nowak nie jest (zastanawia mnie jeszcze czy on dostaje w knajpach oddzielne krzesło ? Czy restauracje przy otwarciu kupują tzw. krzesło na nowaka ? Krzesło żeliwne które wytrzyma nacisk do 2 ton. A może kleją dwa krzesła ?
      • 1-buc Re: Burger Bar 11.12.13, 15:29
        Gość portalu: smakosz napisał(a)
        > (...) Krytyk powinien być obiektywny i uczciwy a Nowak nie jest (...)
        Taa, jasne. Lepiej milczeć i uchodzić....
        A najłatwiej to pieprzyć kocopały bez zalogowania się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka