Dodaj do ulubionych

Autostrada zamknięta po Euro 2012

06.06.12, 12:07
Autostrada A2 jest ważna na Euro 2012, ponieważ łączy Warszawę z Europą – powiedział w TVP Info rzecznik rządu Paweł Graś. Po mistrzostwach zostanie jednak zamknięta, żeby dokończyć prace budowlane.
biznes.onet.pl/autostrada-zamknieta-po-euro-2012,18496,5153066,1,news-detal
Obserwuj wątek
    • Gość: m. Bzdury!! IP: *.centertel.pl 06.06.12, 20:38
      Kontrakty podpisane przez GDDKiA nakazują dokończyć prace bez zamykania całkowitego. Jedynie na odcinku A może być czasowo zamykana jedna jezdnia na czas układania ostatniej warstwy asfaltu. Na pozostałych odcinkach asfalt jest kompletny.
      • Gość: drogi Re: Bzdura potwierdzam IP: 91.225.135.* 07.06.12, 11:15
        Kompletny ale z różnych materiałów co odbije się na bezpieczeństwie i jakości. Tylko frez.
        • maitresse.d.un.francais Kompletny ale z różnych materiałów 07.06.12, 17:59
          co odbije się na bezpieczeństwie i jakości

          A za tym pójdą nieustanne remonty = koszty.
    • zlota_20 Re: Autostrada zamknięta po Euro 2012 08.06.12, 19:33
      Oto jak się "otwiera" drogi za tuska.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka