Dodaj do ulubionych

55 rocznica!!!

26.07.02, 10:46
Uwaga, poniewaz tamten watek jest juz dlugi i moze nieczytelny - zakladam
nowy.
Poniewaz beata_ obawia sie, ze czasu mozemy miec malo, jesli sie spotkamy o
12 w Pludach, proponuje o 11.00 z czasem oczekiwania na dotarcie Uczestniczek
i Uczestnikow do 11.30. Co Wy na to???
I na liste sie wpisywac. Ja wpisuje "z upowaznienia" Marysie, no i siebie!!!
Obserwuj wątek
          • draconessa Re: 55 rocznica!!! 26.07.02, 16:13
            E tam, dobrze bedzie. Wyslalam Marysi wiesc, ze o 11 ma byc na Pludach, ale
            lepiej na niego poczekajmy - zeby znow go nie zrobic w jajo... A jak Chaladia i
            palkery???
              • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 16:27
                Kurczę, znowu mi sie pewnie nie uda. Taki "short notice" to nie dla mnie choć
                nie wiadomo. Już po mapie przeleciałem jak tam dojechać, nawet prostą drogę
                mam. Anyway, jak się nie uda to nastepnym razem. Trochę mi głupio bo już beacie
                obiecywałem poprzednio...c'est la vie.
                • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 16:32
                  Gość portalu: maciek napisał(a):

> Kurczę, znowu mi sie pewnie nie uda. Taki "short notice" to nie dla mnie choć
                  > nie wiadomo. Już po mapie przeleciałem jak tam dojechać, nawet prostą drogę
                  > mam. Anyway, jak się nie uda to nastepnym razem. Trochę mi głupio bo już
                  beacie
                  >
                  > obiecywałem poprzednio...c'est la vie.

Maćku, Ty uważaj - do trzech razy sztuka!:-)))
                  • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 16:37
                    Gość portalu: beata_ napisał(a):

> Gość portalu: maciek napisał(a):
                    >
                    > > Kurczę, znowu mi sie pewnie nie uda. Taki "short notice" to nie dla mnie c
                    > hoć
                    > > nie wiadomo. Już po mapie przeleciałem jak tam dojechać, nawet prostą drog
                    > ę
                    > > mam. Anyway, jak się nie uda to nastepnym razem. Trochę mi głupio bo już
                    > beacie
                    > >
                    > > obiecywałem poprzednio...c'est la vie.

Wiem, wiem. Chyba pójdę się utopić w Kanale Bródnowskim tylko koło mnie bo tam
                    płycej:))) A tak w ogóle te chciałbym wpaść na dzisiejszą imprezkę, będziesz?
                    >
                    > Maćku, Ty uważaj - do trzech razy sztuka!:-)))
                    • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 16:46

> Gość portalu: beata_ napisał(a):
                      >
                      > > Gość portalu: maciek napisał(a):
                      > >
                      > > > Kurczę, znowu mi sie pewnie nie uda. Taki "short notice" to nie dla m
                      > nie c
                      > > hoć
                      > > > nie wiadomo. Już po mapie przeleciałem jak tam dojechać, nawet prostą
                      > drog
                      > > ę
                      > > > mam. Anyway, jak się nie uda to nastepnym razem. Trochę mi głupio bo
                      > już
                      > > beacie
                      > > >
                      > > > obiecywałem poprzednio...c'est la vie.
                      >
                      > Wiem, wiem. Chyba pójdę się utopić w Kanale Bródnowskim tylko koło mnie bo
                      tam
                      > płycej:))) A tak w ogóle te chciałbym wpaść na dzisiejszą imprezkę, będziesz?
                      > >
                      > > Maćku, Ty uważaj - do trzech razy sztuka!:-)))

Zajrzałabym wracając z pracy, ale dziś wyjątkowo skończę o czasie (17.00) i nie
                      mam co ze sobą zrobic przez te 2 godziny. Jadę z Wawra i miałabym blisko, a jak
                      już do domu dojadę, to się zrobi okropnie daleko - zdążę umyć ręce i trzeba
                      znów odpalać i w drogę:( Chyba nie tym razem..., chociaż kto wie?...
                    • draconessa Re: 55 rocznica!!! 26.07.02, 16:46
                      Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebezpieczenstwa na Ciebie nie
                      czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzecznie, bo ruszac sie ciut
                      trzeba!!!
                      Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                      • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 16:50
                        draconessa napisała:

> Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebezpieczenstwa na Ciebie
                        nie
                        >
                        > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzecznie, bo ruszac sie
                        ciut
                        > trzeba!!!
                        > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                        >
                        • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 16:57

> draconessa napisała:
                          >
                          > > Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebezpieczenstwa na Ciebi
                          > e
                          > nie
                          > >
                          > > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzecznie, bo ruszac sie
                          > ciut
                          > > trzeba!!!
                          > > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                          > >
                          • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 17:02

>
                            > > draconessa napisała:
                            > >
                            > > > Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebezpieczenstwa na
                            > Ciebi
                            > > e
                            > > nie
                            > > >
                            > > > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzecznie, bo ruszac
                            > sie
                            > > ciut
                            > > > trzeba!!!
                            > > > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                            > > >
                            • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 17:17

>
                              > >
                              > > > draconessa napisała:
                              > > >
                              > > > > Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebezpieczenstw
                              > a na
                              > > Ciebi
                              > > > e
                              > > > nie
                              > > > >
                              > > > > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzecznie, bo r
                              > uszac
                              > > sie
                              > > > ciut
                              > > > > trzeba!!!
                              > > > > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                              > > > >
                              • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 17:20

>
                                > > Gość portalu: beata_ napisał(a):
                                > >
                                > > > Gość portalu: maciek napisał(a):
                                > > >
                                > > > > draconessa napisała:
                                > > > >
                                > > > > > Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebezpiecz
                                > enstw
                                > > a na
                                > > > Ciebi
                                > > > > e
                                > > > > nie
                                > > > > >
                                > > > > > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzecznie,
                                > bo r
                                > > uszac
                                > > > sie
                                > > > > ciut
                                > > > > > trzeba!!!
                                > > > > > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                                > > > > >
                                • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 17:23

>
                                  > >
                                  > > > Gość portalu: beata_ napisał(a):
                                  > > >
                                  > > > > Gość portalu: maciek napisał(a):
                                  > > > >
                                  > > > > > draconessa napisała:
                                  > > > > >
                                  > > > > > > Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze niebez
                                  > piecz
                                  > > enstw
                                  > > > a na
                                  > > > > Ciebi
                                  > > > > > e
                                  > > > > > nie
                                  > > > > > >
                                  > > > > > > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj grzec
                                  > znie,
                                  > > bo r
                                  > > > uszac
                                  > > > > sie
                                  > > > > > ciut
                                  > > > > > > trzeba!!!
                                  > > > > > > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inaczej!!!
                                  > > > > > >
                                  • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 17:29

>
                                    > > Gość portalu: beata_ napisał(a):
                                    > >
                                    > > > Gość portalu: maciek napisał(a):
                                    > > >
                                    > > > > Gość portalu: beata_ napisał(a):
                                    > > > >
                                    > > > > > Gość portalu: maciek napisał(a):
                                    > > > > >
                                    > > > > > > draconessa napisała:
                                    > > > > > >
                                    > > > > > > > Macku, bez wyglupow, droge masz prosta, wieksze n
                                    > iebez
                                    > > piecz
                                    > > > enstw
                                    > > > > a na
                                    > > > > > Ciebi
                                    > > > > > > e
                                    > > > > > > nie
                                    > > > > > > >
                                    > > > > > > > czekaja po drodze itd itp, na rowerek sie szykuj
                                    > grzec
                                    > > znie,
                                    > > > bo r
                                    > > > > uszac
                                    > > > > > sie
                                    > > > > > > ciut
                                    > > > > > > > trzeba!!!
                                    > > > > > > > Jutro jestes o 11.00 na Pludach - nie widze inacz
                                    > ej!!!
                                    > > > > > > >
                                    • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 17:35

> Ja tam mieszkałem do 1981 roku, wtedy nie było. Ale teraz tyle się
                                      pobudowało,
                                      > że kto wie? Trzeba byłoby sie spytać "Południowców" np d.z.

Nie bedę pytać, tak na nosa wydaje mi się, że na Zwycięzców jest jakis bank.
                                      Poponiewieram sie zatem jeszcze trochę, robótki pracowe na zaś porobię, dziecko
                                      uprzedzę i na chwilę może zajrzę...Jak bym nie zajrzała, to proszę mnie jednak
                                      nie bić!:-)))
                                      • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 17:41

>
                                        >
                                        > > Ja tam mieszkałem do 1981 roku, wtedy nie było. Ale teraz tyle się
                                        > pobudowało,
                                        > > że kto wie? Trzeba byłoby sie spytać "Południowców" np d.z.
                                        >
                                        > Nie bedę pytać, tak na nosa wydaje mi się, że na Zwycięzców jest jakis bank.
                                        > Poponiewieram sie zatem jeszcze trochę, robótki pracowe na zaś porobię,
                                        dziecko
                                        >
                                        > uprzedzę i na chwilę może zajrzę...Jak bym nie zajrzała, to proszę mnie
                                        jednak
                                        > nie bić!:-)))

Nie sprawy. Ja zaraz spadam i pojawię się o 19:00. Aha, wczoraj jak jechałem
                                        francuską to na rogu z Obrońców jest Millenium. A PKO BP na Zwyciezców może być
                                        w tym nowym budynku obok przychodni na Saskiej. Kiedyś na tym terenie w piłkę
                                        grałem. W każdym razie do zobaczenia w saxie a jak nie to do jutra.
                                        • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 17:44

>
                                          > >
                                          > >
                                          > > > Ja tam mieszkałem do 1981 roku, wtedy nie było. Ale teraz tyle się
                                          > > pobudowało,
                                          > > > że kto wie? Trzeba byłoby sie spytać "Południowców" np d.z.
                                          > >
                                          > > Nie bedę pytać, tak na nosa wydaje mi się, że na Zwycięzców jest jakis ban
                                          > k.
                                          > > Poponiewieram sie zatem jeszcze trochę, robótki pracowe na zaś porobię,
                                          > dziecko
                                          > >
                                          > > uprzedzę i na chwilę może zajrzę...Jak bym nie zajrzała, to proszę mnie
                                          > jednak
                                          > > nie bić!:-)))
                                          >
                                          > Nie sprawy. Ja zaraz spadam i pojawię się o 19:00. Aha, wczoraj jak jechałem
                                          > francuską to na rogu z Obrońców jest Millenium. A PKO BP na Zwyciezców może
                                          być
                                          >
                                          > w tym nowym budynku obok przychodni na Saskiej. Kiedyś na tym terenie w piłkę
                                          > grałem. W każdym razie do zobaczenia w saxie a jak nie to do jutra.

Do zobaczenia tak czy tak:-))
    • chaladia Re: 55 rocznica!!! 26.07.02, 17:03
      Powiniennem być około 11:15 w takim razie.
      Przystanek PKP jest kiepskim miejscem na oczekiwanie. Nawet kisku z piwem nie
      ma... Na przyszłość trzeba będzie lepsze miejsca wymyślać, albo skrócić czas
      oczekiwania.
              • chaladia Re: 55 rocznica!!! 26.07.02, 17:23
                Jedziemy drogami zamkniętymi dla ruchu samochodwego i szerokimi na około 3 m.
                Po jednym czy dwóch piwkach, zagryzionych kjiełbaską lub udkiem kurczęcia chyba
                się na drodze utrzymasz?

Jedyne niebezpieczeństwo to jazda po obwałowaniu Zalewu i potem Kanału
                Żerańskiego... ale mam propozycję - nabądź sobie w drodze na spotkanie w
                Kluczyński Sails pas korkowy z gwizdkiem. Używany nie będzie Cię drogo
                kosztował. Jak wlecisz do wody, to Cię wyciągniemy, a jak zagubisz się w
                trzcinach, to będziesz gwizdał w świstawkę albo świstał w gwizdawkę i też Cię
                jakoś znajdziemy.
                • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 17:27
                  chaladia napisał:

> Jedziemy drogami zamkniętymi dla ruchu samochodwego i szerokimi na około 3 m.
                  > Po jednym czy dwóch piwkach, zagryzionych kjiełbaską lub udkiem kurczęcia
                  chyba
                  >
                  > się na drodze utrzymasz?
                  >
                  > Jedyne niebezpieczeństwo to jazda po obwałowaniu Zalewu i potem Kanału
                  > Żerańskiego... ale mam propozycję - nabądź sobie w drodze na spotkanie w
                  > Kluczyński Sails pas korkowy z gwizdkiem. Używany nie będzie Cię drogo
                  > kosztował. Jak wlecisz do wody, to Cię wyciągniemy, a jak zagubisz się w
                  > trzcinach, to będziesz gwizdał w świstawkę albo świstał w gwizdawkę i też Cię
                  > jakoś znajdziemy.
                  >
                  >
                  • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 17:30

> chaladia napisał:
                    >
                    > > Jedziemy drogami zamkniętymi dla ruchu samochodwego i szerokimi na około 3
                    > m.
                    > > Po jednym czy dwóch piwkach, zagryzionych kjiełbaską lub udkiem kurczęcia
                    > chyba
                    > >
                    > > się na drodze utrzymasz?
                    > >
                    > > Jedyne niebezpieczeństwo to jazda po obwałowaniu Zalewu i potem Kanału
                    > > Żerańskiego... ale mam propozycję - nabądź sobie w drodze na spotkanie w
                    > > Kluczyński Sails pas korkowy z gwizdkiem. Używany nie będzie Cię drogo
                    > > kosztował. Jak wlecisz do wody, to Cię wyciągniemy, a jak zagubisz się w
                    > > trzcinach, to będziesz gwizdał w świstawkę albo świstał w gwizdawkę i też
                    > Cię
                    > > jakoś znajdziemy.
                    > >
                    > >
                    • Gość: maciek Re: 55 rocznica!!! IP: 217.11.134.* 26.07.02, 17:33

>
                      > > chaladia napisał:
                      > >
                      > > > Jedziemy drogami zamkniętymi dla ruchu samochodwego i szerokimi na ok
                      > oło 3
                      > > m.
                      > > > Po jednym czy dwóch piwkach, zagryzionych kjiełbaską lub udkiem kurcz
                      > ęcia
                      > > chyba
                      > > >
                      > > > się na drodze utrzymasz?
                      > > >
                      > > > Jedyne niebezpieczeństwo to jazda po obwałowaniu Zalewu i potem Kanał
                      > u
                      > > > Żerańskiego... ale mam propozycję - nabądź sobie w drodze na spotkani
                      > e w
                      > > > Kluczyński Sails pas korkowy z gwizdkiem. Używany nie będzie Cię drog
                      > o
                      > > > kosztował. Jak wlecisz do wody, to Cię wyciągniemy, a jak zagubisz si
                      > ę w
                      > > > trzcinach, to będziesz gwizdał w świstawkę albo świstał w gwizdawkę i
                      > też
                      > > Cię
                      > > > jakoś znajdziemy.
                      > > >
                      > > >
                      • Gość: beata_ Re: 55 rocznica!!! IP: *.ipartners.pl 26.07.02, 17:42

>
                        > >
                        > > > chaladia napisał:
                        > > >
                        > > > > Jedziemy drogami zamkniętymi dla ruchu samochodwego i szerokimi
                        > na ok
                        > > oło 3
                        > > > m.
                        > > > > Po jednym czy dwóch piwkach, zagryzionych kjiełbaską lub udkiem
                        > kurcz
                        > > ęcia
                        > > > chyba
                        > > > >
                        > > > > się na drodze utrzymasz?
                        > > > >
                        > > > > Jedyne niebezpieczeństwo to jazda po obwałowaniu Zalewu i potem
                        > Kanał
                        > > u
                        > > > > Żerańskiego... ale mam propozycję - nabądź sobie w drodze na spo
                        > tkani
                        > > e w
                        > > > > Kluczyński Sails pas korkowy z gwizdkiem. Używany nie będzie Cię
                        > drog
                        > > o
                        > > > > kosztował. Jak wlecisz do wody, to Cię wyciągniemy, a jak zagubi
                        > sz si
                        > > ę w
                        > > > > trzcinach, to będziesz gwizdał w świstawkę albo świstał w gwizda
                        > wkę i
                        > > też
                        > > > Cię
                        > > > > jakoś znajdziemy.
                        > > > >
                        > > > >
    • palker Re: 55 rocznica!!! 26.07.02, 22:20
      Klnę sie na mojego Gianta Chinook'a, że stawię sie na każdą rowerową wyprawę,
      którą zaplanujecie na 3/4 lub 10/11 sierpnia. Ale jutro nie mogę:-((
      Smacznego rowerowania i miłego pierogowania na jutrzejszej wycieczce:-)
      • kubajek Re: XX rocznica!!! 29.07.02, 09:14
        palker napisał:

> Klnę sie na mojego Gianta Chinook'a, że stawię sie na każdą rowerową wyprawę,
        > którą zaplanujecie na 3/4 lub 10/11 sierpnia. Ale jutro nie mogę:-((
        > Smacznego rowerowania i miłego pierogowania na jutrzejszej wycieczce:-)

Chodziły słuchy że 3-go odwiedzimy MPK. Jak sie postaramy to może się
        przeciągnąć na 3/4, czemu nie? Trzeba tylko przypomnieć o latarkach.

Palkerku, w ramach odpokutowania ostatniej nieobecności masz wymyśleć jakąś
        rocznicę którą uczcimy pedałując 3/4 lub 10/11.
    • kubajek Fajnie było :) 29.07.02, 09:02
      Tylko dlaczego chcieliście się mnie pozbyć?
      I to 2 (DWA!) razy? Nie zwalać mi winy ba brak
      krzaczorów bo już sobie wyobrażam co by się działo
      gdyby jeszcze na dodatek były krzaki.
      Wasze niecne knowania zostały jednak skutecznie
      udaremnione dzięki czujności ludzi dobrej woli,
      chwała im za to wielka :)
      Pierogi owszem, owszem, smakowały, tym bardziej
      że zdobyte po ciężkich walkach (wyrwane z gardła kucharzowi:).
      Dziękuję wszystkim.
      Polecam się waszej pamięci.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka