Gość: Dziki
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.09.12, 08:11
myślę że niedługę "trynd" komunikacyjny może się odwócić.
Jak zacznie obowiązywać podwyżka cen biletów w zbiorkomie, to może się okazać że znowu taniej będzie jeździć własnym samochodem.
za SE: "Już od 1 stycznia szykuje się kolejna podwyżka! (...) Bilety podrożeją nawet o 15 procent. Od stycznia za jednorazowy przejazd zamiast 3,60, zapłacimy 4,40 zł! Bilet miesięczny będzie kosztował nie 90, ale 100 złotych
Więcej
www.se.pl/wydarzenia/warszawa/warszawa-podwyzka-cen-biletow-od-1-01-2013-bilety-beda-drozsze_277758.html