anmanika 26.07.04, 11:53 Wszystkiego najlepszego wszystkim Aniom i Hannom. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 55marek Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: 217.11.136.* 26.07.04, 12:48 .. i Grażynom Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 12:49 Wszystkim Adamom wszystkiego najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 12:58 niech napisała: > Wszystkim Adamom wszystkiego najlepszego! A co jest zlego w zyczeniach? I to najlepszych? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 12:58 Mam nadzieje ze nic bo w przeciwnym razie dostanie mi sie od Adamow. Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:11 niech napisała: > Mam nadzieje ze nic bo w przeciwnym razie dostanie mi sie od Adamow. Troche za wczesnie na imieniny Adamow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boskazuzanna Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 13:22 Ten okropny Adam , to od niego wszystko się zaczęło . Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:23 A na manowce zwiodla go bosa Zuzanna. Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:24 niech napisała: > Czyzbys nie lubila Adamow? Skad, nawet pracuje z jednym z nich:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaj.ka Re: Dla ANN i HANN IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 26.07.04, 16:38 To imie przybyło z bardzo daleka, A ma smak naszego chleba i mleka. Jak malwa jest lub dziewanna: Anna. Annom na ogół nie dzieje się nic złego, chyba, że któraś ma pecha I trafi akurat na Henryka VIII-ego. Liczyć trzeba dokładnie - oto jedyna rada. Co ósmy Henryk odpada. A poza tym do wzięcia dla Ann jest panów ogromny klann. Niektórzy nawet wprost o to pytani mówią, że bez Ani to oni ani, ani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boskazuzanna Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 13:30 Była owszem bosa, ale na imię miała Ewa. Proszę mnie w to nie mieszać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boskazuzanna Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 13:48 Niech Ci będzioe. A z resztą , co ona takiego zrobiła? udowodniła światu że Adam słabym osobnikiem jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.07.04, 15:24 i Joannom! Odpowiedz Link Zgłoś