Dodaj do ulubionych

Dzisiaj imieniny Anny.

26.07.04, 11:53
Wszystkiego najlepszego wszystkim Aniom i Hannom.
Obserwuj wątek
    • Gość: 55marek Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: 217.11.136.* 26.07.04, 12:48
      .. i Grażynom
      • niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 12:49
        Wszystkim Adamom wszystkiego najlepszego!
        • anmanika Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 12:58
          niech napisała:

          > Wszystkim Adamom wszystkiego najlepszego!


          A co jest zlego w zyczeniach? I to najlepszych?
          • niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 12:58
            Mam nadzieje ze nic bo w przeciwnym razie dostanie mi sie od Adamow.
            • anmanika Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:11
              niech napisała:

              > Mam nadzieje ze nic bo w przeciwnym razie dostanie mi sie od Adamow.


              Troche za wczesnie na imieniny Adamow.
              • niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:12
                Czyzbys nie lubila Adamow?
                • Gość: Boskazuzanna Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 13:22
                  Ten okropny Adam , to od niego wszystko się zaczęło .
                  • niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:23
                    A na manowce zwiodla go bosa Zuzanna.
                • anmanika Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:24
                  niech napisała:

                  > Czyzbys nie lubila Adamow?


                  Skad, nawet pracuje z jednym z nich:)
      • Gość: kaj.ka Re: Dla ANN i HANN IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 26.07.04, 16:38
        To imie przybyło z bardzo daleka,
        A ma smak naszego chleba i mleka.
        Jak malwa jest lub dziewanna:
        Anna.
        Annom na ogół nie dzieje się nic złego,
        chyba, że któraś ma pecha
        I trafi akurat na Henryka VIII-ego.
        Liczyć trzeba dokładnie - oto jedyna rada.
        Co ósmy Henryk
        odpada.
        A poza tym do wzięcia dla Ann
        jest panów ogromny klann.
        Niektórzy nawet wprost o to pytani
        mówią, że bez Ani
        to oni ani, ani.

    • Gość: Boskazuzanna Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 13:30
      Była owszem bosa, ale na imię miała Ewa. Proszę mnie w to nie mieszać!
      • niech Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 13:36
        Na drugie miala Zuzanna.
    • Gość: Boskazuzanna Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 13:48
      Niech Ci będzioe. A z resztą , co ona takiego zrobiła? udowodniła światu że
      Adam słabym osobnikiem jest.
    • alex.4 Re: Dzisiaj imieniny Anny. 26.07.04, 15:03
      najlepsze zyczenia
      • Gość: J Re: Dzisiaj imieniny Anny. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.07.04, 15:24
        i Joannom!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka