Gość: kania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.13, 19:42 Niech policzy ile jego brat wydawał ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomek Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.yourproxyhost.com 14.06.13, 19:56 Kaczyński ma rację. Mówi prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rys Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 19:58 Prawdę jak ch.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 20:01 To psychopata Odpowiedz Link Zgłoś
hopsiupbec Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl 14.06.13, 21:28 Powiedział prawdę, ale niepełną. Bo w oku pani Hanny zobaczył źdźbło, a w oku swojego podwładnego w Radomiu - belki już nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jlb Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 06:06 Wuj mnie obchodzi, kto rządzi Radomiem, i jak bardzo kiepsko. Fakt, z tym zadlużeniem miasta to w ogóle jest kiepski zarzut, bo w Polsce w ostatnich latach wszystkie samorządy się zadłużały na potęgę. Skądś trzeba było brać wkład własny do inwestycji współfinansowanych przez UE, a brak współfinansowania skończyłby się wstrzymaniem realizacji potrzebnych inwestycji. I wobec tego Kaczyński podnosząc zarzut nadmiernego zadłużenia strzelił kulą w płot. Po drugie, dziennikarz manipuluje posługując się kontrargumentem Radomia, ale i tak nie odrobił pracy domowej, bo mógłby jeszcze bardziej pomanipulować i dołożyć, że w Radomiu PiS do tego wzniósł jeszcze pomnik Taboreta wraz z Małżonką. A po trzecie i najważniejsze, czytając komentarze na forum widać jedno - PiS oddaje HGW największą przysługę zaczynając występować przeciw niej ustami swego prezesa. Od razu 90 procent forumowiczów zaczyna jej bronić. Więc przypomnijmy - w referendum, które najwyraźniej jednak będzie, nie będziemy wybierać miedzy HGW a PiS. W referendum będziemy decydować, czy pokazać Bufetowi (i całej PO) środkowy palec za arogancję, niekompetencję, i pazerność. To, kogo się wybierze na prezydenta miasta po HGW, to zdecydujemy dopiero w kolejnych wyborach po jakimś czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keyne Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 10:23 pamiętam rządy piskorskiego, kaczyńskiego, i tego złotoustego "od Isobel". Pamiętam marazm i stagnacje miasta, pamiętam mega rozkopane krakowskie, pamiętam szczęki-blaszaki pod pajacem, i na placu konstytucji, smutną pragę i liszajowatą zachodnią część centrum. Oraz grzecznie zamykane ok 22. knajpy... Spróbujcie może zauważyć jak to miasto w przeciągu ostatnich lat pięknie się rozwinęło. Krytykować zawsze łatwo ale duże inwestycje wymagają a. czasu, b. nakładów finansowych i może c. takiej jakiejś naszej tolerancji do tego że czasem napotykamy na utrudnienia np. w komunikacji. Mamy jeszcze trochę do nadrobienia do miast zachodniej europy... ale idziemy w dobrym kierunku i nadrabiamy straty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel319 Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 20:00 Polityczna nagonka na HGW? Ona przynajmniej coś robi z tym miastem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miłośnik Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.ip.netia.com.pl 14.06.13, 20:31 Z tego założenia wyszedł Ruta et consortes. Nie wiedza jak zrobić dobrze, to w kółko zmieniają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bufet się wyżywi Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.06.13, 02:45 Gość portalu: pawel319 napisał(a): > Polityczna nagonka na HGW? > > Ona przynajmniej coś robi z tym miastem TAK, syf i bałagan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gazetofil dobrze, że Gazeta wszystko wytłumaczy IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 20:11 Jak pięknie redaktor wszystko nam tu tłumaczy... że jest lepiej gdy jest gorzej, że jest taniej, gdy jest drożej... won manipulanci, mamy dosyć Hanki przewałki, jeszcze tylko kilka podpisów i uzbieramy wystarczającą ilość głosów by odwołać Bufet!!! Warszawiaku czy już złożyłeś swój podpis pod żółtym parasolem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lida Re: dobrze, że Gazeta wszystko wytłumaczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:03 @gazetofil, nie zlozylam i nie zloze...bujaj wory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaro Re: dobrze, że Gazeta wszystko wytłumaczy IP: *.nowogard.vectranet.pl 14.06.13, 21:10 Konkrety, Konkrety proszę. Kiedy J Kaczyński powie co się stało z pieniędzmi po sprzedaży Wydawnictwa Prasowego "Solidarność". Dużo "przyjemnych" nazwisk przewinęło się wokół tych pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: campeon Re: dobrze, że Gazeta wszystko wytłumaczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:48 mówiąc bufet pokazujesz że jesteś politycznie umoczony Odpowiedz Link Zgłoś
w.s3 Re: dobrze, że Gazeta wszystko wytłumaczy 15.06.13, 08:53 Gość portalu: gazetofil napisał(a): > Jak pięknie redaktor wszystko nam tu tłumaczy... > że jest lepiej gdy jest gorzej, > że jest taniej, gdy jest drożej... > > won manipulanci, mamy dosyć Hanki przewałki, > jeszcze tylko kilka podpisów i uzbieramy wystarczającą ilość głosów by odwołać > Bufet!!! > > Warszawiaku czy już złożyłeś swój podpis pod żółtym parasolem? Tyś chyba warszawiak z importu albo ślepy skoro nie widzisz pozytywnych zmian zachodzacych w mieście Bajzel komunikacyjny przy takichn inwestycjach jest w większści miast na całym swiecie. A o jakości naszej komunikacji miejskiej spytaj przybyszów z tego wspaniałego zachodu, którzy nie mogą się nadziwić punktualności i czestotliwości kursowania taboru miejskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarhead Kaczyński jak zawsze demagog, fakty nie są IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 08:53 ważne, ważne jest to co PiS twierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajavar Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.13, 20:16 No coz, mysle, ze mielismy juz duzo gorszych prezydentow naszego miasta, byl np. taki jeden prezydent-niedojda, ktory kompletnie nic nie potrafil i nie spieszy mi sie, zeby ktos z jego partii znow zarzadzal miastem... HGW robi moze bledy, ale tyle, co ona zrobila dobrego, to nikt przed nia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waw Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.13, 06:42 Wcale nie był taki niedojda,bo wywalił sporo urzędników i posprowadzał z całej Polski,np.burmistrzem Śródmieścia był Zieliński sprowadzony z Olsztyna czy z Białostoku.Natomiast Waltzowa nie powywalała pisowców,a przecież musiała zatrudnić swoich.Stąd ten przerost administracji.Teraz pisowcy uaktywnili się w urzędach i prowadzą niesamowicie krecią robotę,ale jakoś mnie to nie dziwi i nie oburza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juras Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.xdsl.centertel.pl 15.06.13, 08:20 gdzie leży Białostok? Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt a Jarek na to: ... 14.06.13, 20:34 ... wez no Blaszczu im wytlumacz, o co mi chodzilo. Albo Lze-Hofman moze, lepiej bedzie. Nie gniewaj sie Adam, tak sobie tylko zartowalem z tym "Lze", hehe. Przeciez wiadomo, ze zawsze mowisz co ja chce, to znaczy prawde. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl 14.06.13, 20:39 ta mała gnida nie może żyć bez kłamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawa strona Wisły Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.180.23.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.06.13, 20:41 PO wyborach HGW ma serwować kanapki mącicielom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z wawy Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 20:48 Jest pan rzecznikiem ratusza? Dlaczego pan kręci panie Wojtczuk? Kaczyński podał liczbę 300 mln premii dla urzędników wypłaconych od początków rządów HGW w Warszawie. Podana kwota 300 mln jest prawdziwa! Uważa Pan że wzrost dochodów miasta jest usprawiedliwieniem na rosnący dług? jeśli nie potrafi pan zweryfikować tezy o procencie zatrudnionych urzędników to niech pan milczy lub sprawdzi dokładnie. Nie popieram PiS ale pana artykuły na zlecenie są ostatnio żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: 78.8.107.* 14.06.13, 20:52 tylko, że jakoś sam Kaczor nie powiedział, że chodzi mu o premie wypłacone przez cały czas dotychczasowych rządów HGW. ale to jest dokładnie styl Kaczora - niedomówienia i półprawdy. Dlaczego od razu nie powie wszystkiego dokładnie? Bo wtedy liczby nie zrobiłyby takiego wrażenia na wyznawcach pisu. a mają myśleć, że jest syf, kiła i mogiła, mimo że liczby pokazują co innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z Wawy Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 20:58 300 mln premii z publicznej kasy w ciągu 6 lat nie robi na Tobie wrażenia? A wiesz że w ciągu kilku lat na dożywianie dzieci w całej Polsce wydano kilka milionów (bo wiadomo - jest szczaw i mirabelki)? Rozumiesz skalę? Rozumiesz POlitykę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antoni Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:06 Ja rozumiem, że jak chcesz mieć dobrych pracowników, musisz im dobrze zapłacić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z Wawy Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:11 Oni otrzymują wynagrodzenie. Tu chodzi Dodatkowe, uznaniowe nagrody! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antoni Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:31 Zgodne z umową oraz regulaminem wynagradzania, a zatem? Jaki znasz pomysł na nagradzanie za dobrą pracę? Dobre słowo czy poklepanie po plecach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koprolit a kto powiedział że ta praca jest dobra? IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 08:37 sam jesteś urzędnikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: 78.8.107.* 14.06.13, 21:42 jasne, że 300mln robi wrażenie...ale zauważ, że kwoty przeznaczane na nagrody przez HGW są porównywalne z kwotami przeznaczanymi przez Kaczora za jego kadencji...więc po co ta hipokryzja? jak już wspomniałem - 300mln to suma wszystkich nagród od początku 1 kadencji HGW. ale też, jak już zauważyłem wcześniej, gdyby porównywać rokrocznie, to sumy nie robiłyby wrażenia na wyznawcach pisu :) dlatego Kaczor posługuje się niedomówieniami i nie powie, że 300mln dotyczy kilku lat, tylko rysuje obraz jakby ta kwota była wydana niedawno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z wawy Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:54 Chyba już prawie każdy Warszawiak poza Wojtczukiem słyszał o tych 300 mln i że to od początku 1 kadencji. Nie będę teraz wnikać w to komu co się należy i jaką to cudna PRACĘ wykonuje 8000 urzędników hgw tylko te chwyty redaktora są tanie, taniutkie, żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ezomir Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.13, 22:27 Nie wiem ile jest urzędników w Warszawie, ale wbrew pozorom nowa władza wymienia tylko tych na wysokich szczeblach. Większość z pozostałych pracuje tam od dawna. A co do "chwytów", to Kaczyńskiego są tanie i żałosne. Autor artykułu tylko na nie odpowiada. Ale rozumiem że dla niektórych tani chwyt to chwyt przeciwnika politycznego, a "jak moje dziecko kradnie to jest sprytne". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: campeon Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:54 nie kilka milionów tylko 500mln rocznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ezomir Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.13, 22:22 Gość portalu: Z Wawy napisał(a): > 300 mln premii z publicznej kasy w ciągu 6 lat nie robi na Tobie wrażenia? A wi > esz że w ciągu kilku lat na dożywianie dzieci w całej Polsce wydano kilka milio > nów (bo wiadomo - jest szczaw i mirabelki)? Rozumiesz skalę? Rozumiesz POlityk > ę? Dożywianie dzieci? Dosyć jest w Polsce małych spaślaków. Mnie jakoś państwo nie "dożywiało" i chyba nikt normalny nie planuje zakładania rodziny licząc że dzieci będą żywione przez państwo. A jaki jest problem z nagrodami? Jak w 2006roku na nagrody poszło około 40milionów to dobrze, ale jak w 2012 to nie? Mimo że w porównaniu do budżetu miasta to było w 2012 mniej? Jeżeli nie będą wypłacali premii uznaniowych, które są praktycznie stałym składnikiem pensji w budżetówce to dobrze? Jak będą protesty to PiS pierwszy będzie się pod nie podczepiał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sasiad Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 08:28 Jak ja kocham takie manipulacje: "na dozywianie dzieci w Polsce wydano kilka milionow". A w oficjalnych materialach z tego roku (latwe do znalezienia w Google) raportuja, ze ponad miliard zlotych. Ale hej, jak sie kogos atakuje, to przeciez prawda jest niewazna! Sorry, ale ja sie ciesze, ze urzednicy stoleczni dostaja nagrody. Jak przychodze cos zalatwic, to chce byc obsluzony przez dobrze oplacana osobe, a nie wymeczonego frustrata, ktory ledwo wiaze koniec z koncem i w efekcie ma gdzies moja sprawe. Place wysokie podatki, chce obslugi na poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: campeon Re: Dlaczego pan mataczy redaktorze? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:52 jeśli kaczyński nie potrafi podać skad bierze liczby to też niech zamilczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolnaduz Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.ip.netia.com.pl 14.06.13, 20:45 A u Was Murzynów biją. TO GW czy Radio Erewań? Mowa o Radomiu, czy o Warszawie? Prawdę powiedział odnośnie zadłużenia - tego nikt nei zanegował. Były tylko tłumaczenia dlaczego. może dziennikarze je kupują - ja nie. To sposób inwestowanai jak za Gierka - kredyt, kredyt i kredytem spłacac będziemy długo jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ezomir Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.13, 22:35 Pokaz mi państwo które nie żyje na kredyt? Ważne jest tylko by kredyt kontrolować: wkład własny (zarobki) rośnie, kredyt maleje (przynajmniej w ciągu ostatnich dwóch lat). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 00:23 I właśnie wygląda na to, że nie ma kontroli. Jeśli jest, to po co nagłe szukanie pieniędzy w kieszeniach mieszkańców Warszawy? Po co podwyżki i cięcia w komunikacji? Po co próba oszustwa w przetargu na wywóz śmieci? Jeśli jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek (też) Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.phnx.qwest.net 15.06.13, 02:22 > I właśnie wygląda na to, że nie ma kontroli. Jeśli jest, to po co nagłe szukan > ie pieniędzy w kieszeniach mieszkańców Warszawy? Po co podwyżki i cięcia w komu > nikacji? Po co próba oszustwa w przetargu na wywóz śmieci? Jeśli jest tak dobr > ze, to dlaczego jest tak źle? Podwyżki w komunikacji zostały zatwierdzone kilka lat temu, włącznie z tą co ma nastąpić w przyszłym roku więc skąd te nagłe zaskoczenie? A jeśli chodzi o wywóz śmieci to ciekawe jak wyliczyć właściwe stawki skoro nagle w Wawie mieszka tylko kilkadziesiąt procent normalnej liczby mieszkańców. Jest to pierwszy rok więc dopiero po jakimś czasie będzie można coś powiedzieć na temat opłat za śmieci. Zresztą inne miasta wcale nie wyglądają lepiej. A jeszcze jakaś próba oszustwa w przetargu? Tego jakoś nikt nie stwierdził Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 09:18 Jeśli warunki przetargu ustawiono pod jedną firmę to rzeczywiście szczyt uczciwości. A cięcia w komunikacji też kilka lat temu zostały zatwierdzone? Takie akcje przeprowadza się gdy kasa jest pusta, a to z kolei świadczy o braku kontroli nad finansami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: senss Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.7.226.91.jim-satnet.pl 14.06.13, 20:48 Wszyscy politycy kłamią ale on kłamie najwięcej. Niech się tylko ludzie opamiętają bo obecne sondaże wskazują na nadchodzącą katastrofę. Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek054 Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy 14.06.13, 20:51 Jak można Warszawę porównywać z innymi miastami w Polsce. Z samej jej wielkości nie da się, bo to inny kaliber problemów. Przecież wiadomo, ze Kaczyński się czepia nie do końca uczciwie i manipuluje, ale odpowiadać na jego argumenty dotyczące Warszawy pisząc co się dzieje w innych miastach to jakieś nieporozumienie. Widać, ze lemingom i innym PO-ecom już kompletnie zabrakło argumentów. Żałosny ten artykuł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Re: Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:42 To ty biedaku jesteś jesteś żałosny i jest żal z tego powodu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak89 GW broni HGW jak może IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:01 Ale nie uda się wam, Warszawa odwoła HGW za wszystkie jej szkody. PO już wystarczająco nagrzeszyło. Jarek nie musi wszystkiego wiedzieć. Wolę PiS niż PO i nawet zmasowana kampania polityczna GW i TVN nie zmieni preferencji większości, bo mamy już dosyć PO. Odpowiedz Link Zgłoś
hopsiupbec Re: GW broni HGW jak może 14.06.13, 21:31 Poza tymi premiami, co złego jeszcze pani Hanna zrobiła? Przykłady proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasażer Re: GW broni HGW jak może IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:51 Może to, że do autobusu wsiada się już tylko z rozpędu. Odpowiedz Link Zgłoś
paseo jakie szkody kretynku,skad ty sie wziales??? 15.06.13, 09:30 HGW zrobila wiecej niz wszystkie poprzednie rzady razem wziete. jak mozna byc takim slepym idiota ! Odpowiedz Link Zgłoś
michael112 Re: jakie szkody kretynku,skad ty sie wziales??? 15.06.13, 10:40 Tak, więcej złego niż wszystki poprzednie rzady razem wziete. Idioto! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szabla Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:02 Ten pokurcz slowa prawdy w zyciu nie powiedzial. Albo klamie albo przeinacza. Odpowiedz Link Zgłoś
antywronski Jakie pieniądze dostaje Warszawa, a jakie Radom 14.06.13, 21:06 dziennikarzu? Dlaczego pomijacie tak istotna informację? Czy to nie cała Polska składa się na Warszawę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mahound Re: Jakie pieniądze dostaje Warszawa, a jakie Rad IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:16 Oczywiście, że nie. Czasy gdy "cały naród budował stolicę" już dawno minęły i teraz to właśnie Warszawa łoży na inne części kraju i dodatkowo odpowiada za generowanie ok. 16% PKB całego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bambucia Re: Jakie pieniądze dostaje Warszawa, a jakie Rad IP: *.cdma.centertel.pl 14.06.13, 21:29 a czy to nie cała Polska zjeżdza do W-wy na manifestacje, wiece niszcząc i zaśmiecają miasto, protestować można wszędzie, palić opony i niszczyć ulice. Do pracy z Radomia i innych miast przyjeżdża mnóstwo ludzi i ja to rozumiem ale podatków to się już w W-wie nie płaci, korzysta się z dróg, komunikacji a więc nie bardzo rozumiem o co chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Jakie pieniądze dostaje Warszawa, a jakie Rad 14.06.13, 22:46 Warszawa w roku 2012 dostala minus 828 mln zl. Odpowiedz na Twoje drugie pytanie, brzmi wiec: nie. Masz, doucz sie troche: www.stopjanosikowe.pl/co-to-jest-janosikowe-i-kto-je-placi/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak :) Re: Jakie pieniądze dostaje Warszawa, a jakie Rad IP: *.ip.netia.com.pl 15.06.13, 08:45 A czy to nie Warszawa płaci najwyższe Janosikowe?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczypiórek Radom = Wąchock IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 21:07 Trochę współczuję temu Radomiowi, bo stał się dla GW i portalu gazeta takim platformerskim Wąchockiem. W całej Polsce PO zamyka szkoły - zaraz artykuł jak to w Radomiu wredny PiS szkoły likwiduje. Warszawa zadłużona? Ale Radom bardziej. W Warszawie rozwijają kwietne dywany, a w Radomiu wójt zwija asfalt ... Ten dyżurujący tam dziennikarz, to chyba z tego żyje że te wice o tym Wąchocku tfu Radomiu pisze. Kiedyś tak miał TVN gdy jego ekipa jeździła wszędzie za Rydzykiem i rzetelne materiały na TV Trwam robiła. Dziś gdy TVN Religia w rozsypce ekipa chyba na bezrobociu. To taka uwaga ku przestrodze panu redachtoru. Odpowiedz Link Zgłoś
gr_ub_y Śmieszne to nawet trochę, bo PiS wrócił do władzy 14.06.13, 21:13 w Radomiu dopiero 2 lata temu. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaro Re: Śmieszne to nawet trochę, bo PiS wrócił do wł IP: *.nowogard.vectranet.pl 14.06.13, 21:25 Dwa lata a jak miesza... wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14101175,Dyrektor_ZUK_do_dziennikarza__rozkwasze_ci_nos.html#BoxWiadTxt radom.gazeta.pl/radom/56,35219,14072412,_,,2.html Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Śmieszne to nawet trochę, bo PiS wrócił do wł 14.06.13, 22:55 Smieszne jest to, ze wybory samorzadowe byly 3 lata temu, a nie 2. A jeszcze smieszniejsze jest ze PiS wrocil do wladzy po ... PiSie. wybory2006.pkw.gov.pl/kbw/wynikiRadaMiasta5b55.html?jdn=146301 wybory2006.pkw.gov.pl/kbw/wynikiWbp2Turab107.html?id=146301& Jeszcze raz mam do Ciebie pytanie - celowo klamiesz, czy jestes niedouczony ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu tak rządzi PiS w Radomiu: IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 11:21 Awantura przed pomnikiem Marii i Lecha Kaczyńskich DGP 2013-06-14 | Ostatnia aktualizacja: 18:33 Pytanie o koszt pelargonii, posadzonych przed pomnikiem Marii i Lecha Kaczyńskich w Radomiu przyczyną awantury. Dyrektorowi Zakładu Usług Komunalnych puściły nerwy. Krzyczał na dziennikarzy, a jednego z nich nazwał "skośnookim" i groził mu "spłaszczeniem nosa". Do incydentu doszło po konferencji prasowej, zwołanej przez członków Platformy Obywatelskiej przed pomnikiem prezydenckiej pary, podczas której Mateusz Tyczyński pytał między innymi o to, kto zapłacił za tysiąc pelargonii, posadzonych wokół monumentu. Polityk PO zastanawiał się, czy od teraz każdego nowego pomnika pilnować będzie przez całą dobę straż miejska i jaki jest udział miasta w finansowaniu imprez towarzyszących jego uroczystemu odsłonięciu. Pytania o pieniądze wydane przez miasto na zagospodarowanie otoczenia prywatnego pomnika nie spodobały się szefowi Zakładu Usług Komunalnych Andrzejowi Kielskiemu. Nie chciał na nie odpowiadać, a jednego z dziennikarzy nazwał skośnookim i groził mu spłaszczeniem nosa. Dyrektor dostanie naganę z wpisem do akt. Czeka go też rozmowa z prezydentem miasta. Uroczyste odsłonięcie pomnika odbędzie się 18 czerwca.. Źródło: IAR Odpowiedz Link Zgłoś
antywronski gazeta jak zwykle dzielnie broni władzy 14.06.13, 21:09 jak w PRL-u albo Rosji. Dziennikarz zawsze wierny ukochanej władzy. W zach. demokracjach dziennikarz pilnuje i rozlicza władzę. U nas atakuje i szczuje na opozycję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Wolak wyciera sobie "gembe" zachodnia demokracja, IP: *.superkabel.de 14.06.13, 21:25 ktora przeciez gardzi. Obluda wyznawcow wscieklego nie zna granic. Gazeta rozlicza i pilnuje rzad. Kto tego nie dostrzega, ten z SS (sekty smolenskiej). Stronnicze az do granic fanatyzmu sa za to media katolsko-faszystowskie ojdyra i i nnych "niepokornych". To po pierwsze, po drugie media na zachodzie nie maja za zadanie szczuc na kogokolwiek (sic!?). Szczucie, to przypadlosc typowo ruska, czytaj pochodzaca ze stron niepokalanego (Odessy), tudziez bylego zaboru ruskiego (prawobrzezna Wisla). Wielkopolska, Slask, Pomorze i Malopolska, powinny dokonac secesji po wyborze mlaskacza na cedorza wolskiej republiki smolenskiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andre Re: gazeta jak zwykle dzielnie broni władzy IP: 80.54.122.* 17.06.13, 11:31 A nie powinien dziennikarz stać na straży prawdy!!! Opluwanie to grzech!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bromba-bomba Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy 14.06.13, 21:10 Jaruś co to ma nas zbawić, jak zwykle plecie co mu ślina na język przyniesie. To jakaś kosmiczna ślina więc i "dane" też kosmiczne. Klepie liczby z "sufitu" bo przecież słuchający nie sprawdzi tego, a prawicowe gazety OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ będą je powtarzali w nieskończoność. A prawicowiec wierzy w słowo pisane - oczywiście w "swoich" PRAWDZIWYCH, NIEZALEŻNYCH gazetach. Przez OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ, NIEZALEŻNYCH, "prawdziwych" polskich dziennikarzy, a nie jak GW przez sterowanych przez rząd, ruskich, niemców a i może przez chińczyków - bo przecież tam ostatnio byli. No i przez żydowską i gejowską mafię... Wierzy też temu co ma ich zbawić... A w drodze do władzy Jaruś powie i obieca wszystko. Teraz, kiedy sondaże dają mu niewielką przewagę nie ma i nie będzie miał hamulców (zresztą nigdy ich nie miał...). Widać liczy na krótką pamięć wyborców. No cóż.. większość z jego wielbicieli cierpli na demencję.... ale przecież to tylko 30%... reszta ma pamięć słonia.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
gr_ub_y Jaka wpadka idioci z Gazety? Jak można porównywać 14.06.13, 21:11 ogromną aglomerację jaką jest Warszawa z powiatowym miastem jakim jest Radom, który przez ostanie lata był pod władaniem Platformy i przez tą samą Platformę był systematycznie niszczony?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulisse ruiny i zgliszcza IP: *.netcologne.de 14.06.13, 21:24 właśnie! jak ostatnio jechałem przez Radom, zewsząd patrzyły na mnie oczodoły ruin i dusiły dymiące zgliszcza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radomianin Re: ruiny i zgliszcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.13, 21:47 Dla tego "barana" co pisze że w Radomiu żądziła Platforma wyjaśniam. Platforma nigdy nie żądziła w Radomiu. Zadłużenie jakie stworzył PiS to ponad czteroletmie wydatki inwestycyjne Radomia. Bezrobocie za ich rządów to 23,7% na koniec m-ca kwietnia. A najlepiej się mają koledzy radni PiS którzy podostawali ciepłe posadki w spółkach komunalnych . Koledzy partyjni zarządzaja w spółkach komunalnych z pensyjkami do 200 tys.zł. rocznie. nawet jeżeli spółki mają straty. Nawet stojaki pod kwiaty na rondach robi radny PiS i to za duże pieniadze. Jedynie co im wychodzi to budowa kolejnych marketów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: ruiny i zgliszcza IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 00:34 Referendum to nie jest przywilej Warszawy, możliwe jest także w Radomiu. Tylko trzeba znaleźć odpowiednią liczbę niezadowolonych. Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Jaka wpadka idioci z Gazety? Jak można porówn 14.06.13, 22:50 Celowo klamiesz, czy tylko jestes niedouczony ? W ktorych latach Radomiem rzadzilo PO ? Co to sa te twoje ostatnie lata ? Moze ostatnich 7 lat kiedy rzadzil i rzadzi PiS ? Odpowiedz Link Zgłoś
paseo Radom IDIOTO jest pod rzadami PiS i Solidarnosci. 15.06.13, 09:29 IDIOCI z PiS zrobia wszystko zeby przypodobac sie "klasie robotniczej" i wrocic do koryta. Gdyby nie "janosikowe" ,Warszawa w ogole nie mialaby zadluzenia i to przy takich kolosalnych inwestycjach. HGW zrobila dla stolicy wiecej niz wszystkie poprzednie rzady razem wziete. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaro Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy IP: *.nowogard.vectranet.pl 14.06.13, 21:16 To jest temat zastępczy. Kiedy wreszcie Trybunał Konstytucyjny zajmie sie szwindlami rządów PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan2wro GW" "Policzylismy" - naprawde? IP: *.hsd1.il.comcast.net 14.06.13, 21:21 Aby argument pismaka z GW byl prawidlowy poronujac wzrost zadluzenia Radomia i Warszawy, muislby on najpierw wykazac, ze prez. Kaczynski uwaza wzrost zadluzenia Radmia za pozytywny. W przecinwym razie nikt nigdy nie bedzie mial racji w niczym jak tylko mozemy go jakkolwiek powiazac z przeciwnym - totalna tautologia "logiki" propagandowej. Odpowiedz Link Zgłoś
cjk.5004 Kaczyński: "Ogromny dług Warszawy!". Policzyliśmy 14.06.13, 21:26 Czy jest sens zastanawiać się co kurdupel mówi? Przecież to głupek Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 J. Kaczyński, główny promotor Guziała, kopnął się 14.06.13, 21:27 znowu sam w głowę. Guziałgarze z PiS-u, z Ruchu Palikota, z Solidarnej Polski i skąd tam jeszcze tak już mają, że łżą jak z nut. Brawo Hanna Gronkiewicz-Waltz za zarządzanie miastem i jego finansami, za racjonalność w podejściu do zatrudniania urzędników i ich wynagradzania! Brawo "GW" za refleks i pokazanie kłamstw Kłamczyńskiego! Ale co zrobić z tym PiS-owskim prezydentem Radomia?! Nie ma żadnych kar i sankcji za takie skandaliczne zadłużanie miasta?! Może jest to przejaw skandalicznego marnotrawstwa? Dlaczego NIK tego nie zbada? Bo pan prezes NIK-u sympatyzuje politycznie z panem Kłamczyńskim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trexx Re: J. Kaczyński, główny promotor Guziała, kopnął IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 11:53 czysty populizm i demagogia to jedyne atrybuty partii kaczyńskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Redaktor aktywista Wojtczuk - smutna prawda o dziennikarzu IP: *.play-internet.pl 14.06.13, 21:34 Redaktor Wojtczuk jawi sie w tym tekscie jako aktywista, obronca Hanki i PO. W poprzednim tekscie staral sie niejako ukryc swoje sympatie. Wszystko jasne po tym artykule. Przykro patrzec na dziennikarstwo w sluzbie polityki. Taniej zreszta. Odpowiedz Link Zgłoś
hopsiupbec Re: precz z GW 14.06.13, 21:37 Jak Ci się tak przebrzydła GW nie podoba, to po co tu włazisz? Masochistą jesteś? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kania Re: precz z GW IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.13, 21:42 Też tak kiedyś jednemu napisałam i on mi odpowiedział że w ten sposób poznaje strategie wroga :P Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman oj boi się warszawka - referendum 14.06.13, 21:45 ale referendum - to tylko przygotowanie artyleryjskie, w 2014 będą wybory samorządowe i wymiecie słoiki z urzędów i wymiecie nierobów i cwaniaków, a co do dochodów - to ile z nich pochodzi ministerstw, instytucji centralnych i innych instytucji państwowych, central banków i wielkich koncernów – cały kraj pracuje na podatki płacone w Warszawie , Odpowiedz Link Zgłoś