ppppp1 06.08.04, 10:09 CZY WIECIE KIEDY MA SIĘ ROZPOCZĄĆ BUDOWA.SŁUSZAŁEM,ŻE MA TO 'CUDO' MIEĆ 9PIĘTER Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blacky35 Re: BIUROWIEC 06.08.04, 10:12 Tak to fakt ma miec 9 pieter. Budowa teoretycznie juz sie zaczela dol jest wykopany. Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert :))))) 3 lata temu zaczęli 06.08.04, 10:18 teoretycznie: www.catalina.com.pl/Biura/Biura-Wyscigi/zdjecia.php Więc 9 pięter ale trochę wyższych. Odpowiedz Link Zgłoś
blacky35 Re: :))))) 3 lata temu zaczęli 06.08.04, 10:25 nmo cóz na zdjeciach (niestety tak zwykle bywa tylko na zdjeciach) wyglada zupełnie OK. Fakt 9 pieter ktore siaegaja naszego 12 no ale to biurowiec. Tylko niech juz go wreszcze zbuduja Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert na "zdjęciach" słońce świeci od północy!!! 06.08.04, 10:27 Tak samo było przy "zdjęciach" naszych budynków na wszystkich reklamówkach Cataliny. Odpowiedz Link Zgłoś
blacky35 Re: :))))) 3 lata temu zaczęli 06.08.04, 13:34 A oto odpowiedz na pytanie kiedy go zbuduja. Jest to cytat z oficjalnej odpowiedzi Cataliny: "Jeśli chodzi o biurowiec na razie nie jest sprecyzowany termin jego budowy. Toczą się negocjacje z firmami zainteresowanym jego kupnem bądź wynajmem większościowej powierzchni biurowej. Do czasu podpisania stosownych umów termin realizacji biurowca nie jest określony. " Wcale mnie to nie zdziwilo wrecz takiej odpowiedzi oczekiwałem:) Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 06.08.04, 10:16 Dolne piętra będą miały fajny widok na biurowiec i pracujące tam (na pewno) piękne sekretarki. Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert górne także co widać na wizualizacjach. 06.08.04, 10:20 www.catalina.com.pl/Biura/Biura-Wyscigi/zdjecia.php Odpowiedz Link Zgłoś
blacky35 Re: BIUROWIEC 06.08.04, 10:21 no tak ale to bylo wiadomo od poczatku. Catalina tego nie ukrywała. A swoja droga chyba lepiej ogladać piekne sekretarki niż cudowne rozjazdy z lat 70- tych. Na pewno beda mieli ciszej a nasz boski garden zamieni sie w patio Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert oczywiście BEZ drzew bo pod nimi nie ma ziemi 06.08.04, 10:25 by miały rosnąć. Chyba ze w donicach. To co mamy teraz to wersja demo. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 06.08.04, 10:26 MIESZKAM NA 12 TO MOŻE COŚ BĘDĘ JESZCZE WIDZIAŁ PO ZBUDOWANIU BIUROWCA.TO FAK CATALINA NIE UKRYWAŁA TEGO. Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert będziesz widział 9 piętro biurowca. 06.08.04, 10:29 A może i jakieś sekretarki choć prędzej sprzątaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 06.08.04, 15:16 CZYLI RÓNIE DOBRZE MORZE TO BYĆ I ZA DWA LATA. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 27.10.04, 16:32 Czy ktoś może coś słyszał nowego na temat biurowca(na razie dziury). Odpowiedz Link Zgłoś
freigeist Re: BIUROWIEC 07.11.04, 21:41 Coś tam słyszałem... Jak nie znajdą inwestora, to biurowiec nie powstanie i teren ma być przywrócony do stanu pierwotnego. Czyli dziura zostanie zasypana i pewnie posiana trawa itd. Niestety, dla tych, którzy liczyli na ochronę przed hałasem jest to zła wiadomość. Nie wiem na ile opowieści "o biurowcu osłaniającym quasi patio od hałasu" stymulowały sprzedaż mieszkań od tamtej strony, ale myślę, że niektórzy mogą czuć się oszukani. Ale chyba nie bardziej niż ci, którzy kupując mieszkanie kupowali je na osiedlu "wyposażonym w fitness- club i mini-przedszkole". Cóż opowieści "z mchu i paproci"... tja Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 08.11.04, 11:26 To,że nie ma fitness clubu i mini przedszkola to nie wina inwestora to są prywatne i komercyjne inwestycje.Możesz sam to zrobić jak masz czas,kasę i ochotę.Pomieszczenia są do wynajęcia.Ale czy będą chętni z tego kożystać to już kwestia zbadania docelowej grupy uzytkowników. Odpowiedz Link Zgłoś
freigeist Re: BIUROWIEC 08.11.04, 19:19 Nie twierdzę,że to wina inwestora, tylko, że sprzedając nam mieszkanie jako argumentu używano stwierdzenia, że na osiedlu będzie fitness-club i mini- przedszkole. Domyślnie więc uważałem, że przynajmniej inwestor posiada chętnych do prowadzenia tego typu działalności i tylko czeka na zakończenie pewnego etapu budowy. Inwestor z równym powodzeniem mógł więc opowiadać, że na osiedlu będzie: dentysta, punkt pralni chemicznej, masażysta, fryzjer, salon kosmetyczny, mini delikatesy itd. Myślę, że opowiadanie czy nawet umieszczanie na stronie internetowej (już chyba nie ma) informacji, że na terenie osiedla będzie fitness i przedszkole jest delikatnie rzecz ujmując nierzetelnością. W moim przypadku był to dodatkowy argument przemawiajacy za kupnem mieszkania właśnie tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 08.11.04, 20:27 Czyli zabieg marketingowy się udał.Chyba nie czujesz się strasznie rozczarowany.Z czasem napwno coś się pojawi. Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert lepiej by nie był to tylko "zabieg marketingowy" 08.11.04, 23:04 bo niezadowolonych (by nie powiedzieć czujących się oszukanymi) z tego faktu jest więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: lepiej by nie był to tylko "zabieg marketingo 10.11.04, 17:56 No to macie pomysł na biznes.Mini przedszkole,rewela.Do dzieła. Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert Nie tylko Twoim my też się także tym kierowaliśmy 08.11.04, 23:02 Podobnie jak i obecnością biurowca od "naszej" strony - jego brak jest ... Odpowiedz Link Zgłoś
blacky35 Re: BIUROWIEC 18.11.04, 17:21 Z tego co pamietam to itnes nie miał vbyć zadna komercyjna rzecza tylko blatna miesiecznie w czynszu. Tak przynajmniej zostałem poinformowany przez cateline. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 21.01.05, 15:20 Czy są jakies nowe wieści.Jak powstanie biurowiec to będzie wiele tematów na forum,głównie narzekaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
blacky35 Re: BIUROWIEC 21.01.05, 15:33 niestety nie. cos czuje ze go nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
zzrobert Re: BIUROWIEC 21.01.05, 16:15 Sądzę że np. niektórzy będą mieli dużo ciszej w mieszkaniach. Ale to chyba nie powód do narzekań? A to jednak tak jest że głównie się narzeka by usunąc te uciążliwości co są. Bo co mamy się co dzień cieszyć na forum że nam developer nie padł, nie zbudowali obok lotniska, trasy szybkiego ruchu i dach nie przecieka? Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 04.02.05, 14:25 Widziałem dziś jakąś zwiezioną kupę piachu czy żwiru na terenie biurowca,czyżby zasypywanie dziury. Odpowiedz Link Zgłoś
r-67 Re: BIUROWIEC 04.02.05, 19:04 Tam CATALINA robi parking dla gości naszego osiedla. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp1 Re: BIUROWIEC 05.02.05, 10:57 Dewloperów Cataliny a kto jest.Chyba ludzi,którzy sprzedaja mieszkania ale oni o biurowcu mówią tak cały czas. Odpowiedz Link Zgłoś
r-67 Re: BIUROWIEC 05.02.05, 14:43 Pytwłem się OCHRONY oni zawsze mają najnowsze wiadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
jolantadorota Re: BIUROWIEC 10.01.06, 20:17 ale jaja z tym biurowcem mnie w grudniu 2005 mówili że najwyżej 6 pięter i nie zasłoni absolutnie widoku a te wizualizacje no no , chyba o nich nie wiedział bo nie wchodzi nigdy na strony Cataliny Odpowiedz Link Zgłoś
jolantadorota Re: BIUROWIEC 10.01.06, 20:32 www.catalina.com.pl/newsroom.php a ostatnio już tak się nie chwalą artykułami , a te które czytałam ............no nie mogę uwieżyć że mieszkam tam gdzie tak dbają o mieszkańców, chyba się nawrócę na Catalinę Odpowiedz Link Zgłoś