Gość: Kuba Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.parkowe.pol / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 07:04 Powinno być:Policjant strzelał do bydlaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tokot BRAWOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 07:08 i wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRAWO Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.idea.pl 05.03.05, 07:08 Brawo Policjant. Do pierdla z karkami. Nie może być tak żeby człowiek nie mógł zawieźć dzieci do szpitala bo kilku mięśniaków bezmózgowych postanowiło się zabawić. Co by się stało gdyby to nie był policjant albo nie miał on broni? Musiałby wówczas klęknąć przednimi i poprosić o umożliwienie przejazdu?!? Pewnie wzieli by okup od niego, zgwałcili żóne , splądrowali auto , poprzebijali opony , pobili a potem dalej spokojnie grali w piłkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomi Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 07:10 SKĄD PIES PO SŁUŻBIE MIAŁ BROŃ, NIEDŁUGO ZASTRZELI CIEBIE I CIEBIE I MNIE, BO NIRE CHODZĘ W UBRANIU W KOLORZE KTÓRY ON LUBI. WIWAT. WRACA MILICJA I SB-cja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~wyrobnik Re: Broń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.05, 07:49 Skąd "karki" mają broń, noże spręzynowe, kije , łańcuchy? Bardzo ciekawe pytanie. Zapytaj jeszcze dlaczego ziemia jest okrągła.Ciekaw jestem co ty wiesz o MO, ORMO, UB i SB. Z opowiadań tatusia czy mamusi? A może dziadek dostał mandat od ORMOwca? najłatwiej nazwać kogoś psem nie widząć jakim jest się KUNDLEM. A może pomyliłem gatunki i jesteś mieszanką końia z osłem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swinski farmer Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 05.03.05, 07:11 czym sie tuczy takich debilkow? wypadaloby moze zapytac ich rodzicow/\, co zamierzyli na przyszlosc dla swoich ukochanych 'tuczniczkow'. karkowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Policjant strzelał do ludzi IP: 212.160.108.* 05.03.05, 07:22 Temat powinien brzmieć" Policjant strzela do smyków".Tak powinno być.Policjan powinien być policjantem.Smyki powinni go się bać,a nie odwrotnie.Z poważaniem- autor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfonso Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.fl-miami0.sa.earthlink.net 05.03.05, 07:38 naprawde zastanawia mnie wasze poparcie dla policjanta panstwo prawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Policjant strzelał do ludzi IP: 212.160.108.* 05.03.05, 08:00 Tu się nie ma co zastanawiać.Fakty mówią same za siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matra Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.acn.waw.pl 07.03.05, 00:51 Myślisz jak typowy policjant- "ja jestem władza i ludzie maja się bać". Gó..! Policja jest od służenia społeczeństwu! Nie powino sie jej bać! Baliśmy sie już za komuny, a teraz juz nie trzeba! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalina Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.crowley.pl 05.03.05, 07:37 Policjant powinien dostać nagrodę, a nastpnym razem powinien strzelać w jaja, żeby się bydlaki nie rozmnażały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~wyrobnik Re: Policjant IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.05, 07:40 Trzeba powiedzieć śmiało, że zachował się bohatersko. Każdy z nas w obronie swoich najbliższych mógłby zagryżć. Śmierć "karkom" ot chociażby za tę dziewczynę co ją dla zabawy z pociągu wypchnęli. Miejsce g..wna jest kanale i na szubienicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: listra Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.toya.net.pl 05.03.05, 07:45 troche postrzelał i sobie pojechał bo się przecież bardzo spieszył,każdy by na jego miejscu zrobił podobnie ,z radia dowiedział by się czy trafił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:22 Wiózł chore dzieci do szpitala i to o nie się martwił i bardzo słusznie. Bandyta i złodziej niech się martwią sami o siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak-nie Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.acn.waw.pl 05.03.05, 07:45 z takich "niewinnych" wyrastają później mordercy Beksińskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celowniczy Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.toya.net.pl 05.03.05, 07:50 nie sprawdził czy trafił bo na strzelnicy miał i tak kiepskie wyniki ,wiedział że nie mógł trafić.a i glock to marna pukawka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.acn.waw.pl 05.03.05, 07:52 Do jakich "ludzi" on niby strzelał? Na zdjęciu widzę dwa parszywe karki w dresach. Za sam wygląd należy im się kula w łeb. Brawo dla policjanta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Policjant strzelał do żuli a nie ludzi IP: *.comnet.krakow.pl 05.03.05, 08:00 przepraszam ,że pisze to samo co poprzednik ,ale wyjął mi tekst spod palców. Chwasty trzeba niszczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Policjant strzelał do żuli a nie ludzi IP: *.comnet.krakow.pl 05.03.05, 09:16 oczywiście,taką postawę trzeba przyjąć ,jeżeli wypowiedź rzecznika Policji jest prawdziwa. Nie podoba mi się to natychmiastowe oskarżanie o przestępstwa postrzelonych małolatów. Jeszcze sprawa się nie wyjaśniła a już ukierunkowuje się jednostronnie opinię publiczną. Złodziej ,wcale nie musi być bandyta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysl121 Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.03.05, 08:12 A dlaczego ten policjant mial przy sobie bron pomimo tego, ze nie byl na sluzbie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siaf Policjant strzelał do kryminalistów IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.05, 10:39 i bardzo dobrze,bo miał czego uzyć. szkoda tylko że nie strzelał po kolanach. to bardziej trwałe kalectwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Policjant strzelał do ludzi IP: 212.160.108.* 05.03.05, 12:13 Bo takie są uprawnienia policjanta i przepisy o tym mówiące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPAT barwo Panie Oficerze. Pana przypadek powinien być IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:21 przykładem na to jak powinno się postępować. Brawo za odwagę. chciałtm, żeby w tym kraju było więcej takich jak Pan-takich którzy pokazują, że w tym kraju są też tacy ludzie, którzy się nie boją. Gratuluje i życze kolejnych sukcesów. Odpowiedz Link Zgłoś
atob A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 08:21 To wtedy nie pisalibyscie takich idiotycznych komentarzy . JAk by jakis niezrownowazony policjat postrzelil was bo na przyklad zawyl auto alarm w waszym samochodzie i obudzil jego dziecko. Pozniej koledzy policjanta powiedza ze wasze nazwisko przewijalo sie w sprawie o pobicie . Przewijalo sie ...przewijalo ale dlatego ze to was ktos pobil .Z tym ze czytajacy artykul w gazecie tego nie beda wiedzieli. Pozniej wyciagna ze nie zaplaciliscie mandatu za jazde na gape albo nie oplaciliscie abonamentu radiowo telewizyjnego:) .I napisza ze podejrzanego wezwano na przesluchanie w zwiazku z inna sprawa o szustwo. I tak zostaniecie juz prawie marginesem spolecznym . A pozniej jacys psychole i idioci napisza w komentarzach na forum ze szkoda ze was nie zabil i tak niecelnie strzelal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:25 Masz dużo racji, ale w tym konkretnym przypadku sprawa była raczej jednoznaczna - paru chuiganów grało sobie w piłkę na środku jezdni (czego robić nie powinni), a poproszeni o umożliwienie przejazdu zareagowali agresywnie i ruszyli na tego gościa. No to co miał zrobić, dać się pobić paru dresom i pozwolić zdemolować sobie auto i to w sytuacji, gdy wiózł chore dzieci do szpitala? A może miał grzecznie zawrócić i jechać inną drogą, bo przecież chłopcy muszą pograć sobie w piłkę? Jednoznaczność sprawy uprawnia moim zdaniem forumowiczów do takich a nie innych komentarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 08:35 Gość portalu: Automobilista napisał(a): > Masz dużo racji, ale w tym konkretnym przypadku sprawa była raczej > jednoznaczna - paru chuiganów grało sobie w piłkę na środku jezdni (czego robić > > nie powinni), a poproszeni o umożliwienie przejazdu zareagowali agresywnie i > ruszyli na tego gościa. No ja juz widze jak on ich poprosil :) CZy sprawa jest jednoznaczna ? Nie wiem mnie tam nie bylo . Matko jednego z nich w tvn niedawno przedstawila inna wersje . Ktos powie ze tak powiedziala bo jej syn jest w to zamieszany .Ale dlaczeo bezsprzecznie wierzyc w zeznania policjanta ktory tez jest w to zamieszany? Koncze ten temat ale pod rozwage powiem Ci jeszcze PAmietasz SP Przemka CZaje? Pamietasz pierwsze komentarze policji? Pamietasz ?? JA nigdy nie zapomne oczerniania jego rodziny ...ochrony sadysty w policyjnym mundurze .I dlatego nie mam zaufania do policyjnych wersji wydarzen ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:42 > No ja juz widze jak on ich poprosil :) CZy sprawa jest jednoznaczna ? > Nie wiem mnie tam nie bylo . > Matko jednego z nich w tvn niedawno przedstawila inna wersje . > Ktos powie ze tak powiedziala bo jej syn jest w to zamieszany .Ale dlaczeo > bezsprzecznie wierzyc w zeznania policjanta ktory tez jest w to zamieszany? Cóż, innej wersji niż wersja tego policjanta wykluczyć nie można, ale na chwilę obecną bardziej jestem skłonny dać wiarę jemu niż kolesiom, ktorzy już mają na karku wyroki za przestępstwa umyślne. > Koncze ten temat ale pod rozwage powiem Ci jeszcze > PAmietasz SP Przemka CZaje? Pamietasz pierwsze komentarze policji? > Pamietasz ?? JA nigdy nie zapomne oczerniania jego rodziny ...ochrony sadysty > w policyjnym mundurze .I dlatego nie mam zaufania do policyjnych wersji > wydarzen ... Sprawę Przemka doskonale pamiętam - sam wtedy drażniłem policjantów w Warszawie (było ich sporo na ulicach, bo po zamieszkach w Słupsku wprowadzono pogotowie policyjne w calym kraju), ostentacyjnie demonstrując szalik Legii i egzemplarz Wyborczej z napisanym na pierwszej stronie ogromnymi wołami tytułem dotyczącym morderstwa Przemka. Ale ja bym tak nie porownywał 13-letniego wracającego z meczu chłopca z kilkoma podpitymi drabami awanturującymi się na srodku ulicy. Nie zrozum nie źle, nie twierdzę, że wersja policjanta jest na 100% jedynie słuszna. Ale na chwilę obecną wydaje mi sie zdecydowanie bardziej wiarygodna, dlatego sprawa wygkąda dla mnie jednoznacznie. Być może okaże się inaczej - tego nie jestem w stanie przewidzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 08:56 Alez ja tez nie twierdze ze ten policjant klamal.Moze w jego sytacji zachowalbym sie tak samo .Ale na milosc Boska widze ze juz wszystcy wydali wyrok . A niestety znajc nasza policje i jej sklonosci do tuszowania kryminalnych zachowan swoich funkcjonariuszy...moglo byc roznie . Zobacz nawet te sformulowanie : "Nadkom. Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendy Stołecznej: - Zatrzymani przewijali się w naszych kartotekach - jeden z nich ma na koncie oszustwo i jazdę po pijanemu, drugi był zamieszany w rozbój, zaś ranny Daniel O. - podejrzany o kradzież z włamaniem." Podejrzany\przewijal sie ...wiec nie byli skazani a tym samym uznani winnymi. Wiec po co to mowili ? ITD ... I wlasnie to zachowanie policji mnie denerwuje . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 09:14 "jeden z nich ma na koncie oszustwo i jazdę po pijanemu" - udowodniono mu oszustwo i ukarano go za to, ukarano go też za jazdę po pijaku "drugi był zamieszany w rozbój" - był albo sprawcą bezpośrednim rozboju (lub jednym ze sprawców) albo pomocnikim (np. stał na czatach) i za to został ukarany Tak to zrozumiałem. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 09:34 No dobra wychodzi na to pan rzecznik powinien wyrazac sie bardziej precyzyjniej. Zamieszany to rowniez mogl byc zatrzymany przesluchany i zwolniony bez postawienia zarzutow.Ale to nie ma znaczenia .Mi chodzilo o ukazanie postepowania policji w tej sprawie .A nie o zastanawianie sie kto byl skazany winny czy podejrzany . Zreszto jasno i do konca sobie wyjasnilismy co sadzimy o tej sprawie. JA wiecej pisac juz o tej sprawie nie zamierzam .Bo widze ze oprocz Ciebie z nikim powaznie i rozsadnie podyskutowac sie nie da . PS A kto wie moze sie dzis miniemy i nawet nie bedziemy wiedzieli ze my to my :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Dzielny policjant IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.05, 09:24 "Nadkom. Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendy Stołecznej: - Zatrzymani > przewijali się w naszych kartotekach - jeden z nich ma na koncie oszustwo i > jazdę po pijanemu, drugi był zamieszany w rozbój, zaś ranny Daniel O. - > podejrzany o kradzież z włamaniem." > > Podejrzany\przewijal sie ...wiec nie byli skazani a tym samym uznani winnymi. > Wiec po co to mowili ? Zębyś atob wiedział jakie to niewinne karczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :/ Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 09:37 wlasnie przez takich popier* glabow jak ty normalni uczciwi ludzie boja sie wyjsc wieczorem na ulice, a karki czuja sie bezkarne. bo zawsze znajdzie sie jakis pojeb* obronca praw czlowieka, ktory tak naprawde broni przestepcow, a ludzi, ktorzy dzialali w obronie koniecznej pakuje do pierdla. jakby gliniarz byl psycholem to by im te lyse lby poodstrzelal, wiec nastepnym razem pomysl zanim cos napiszesz, chociaz widac ze z mysleniem to ty masz ogromne problemy. zatem lepiej wracaj do swoich lysych kolesi bez karkow (i tak sie dziwie, ze w ogole umiesz obslugiwac klawiature). Odpowiedz Link Zgłoś
hayek1 Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 10:00 Wiesz, nikt tutaj sądem nie jest, dlatego wyroków tutaj się nie wydaje, a jedynie prezentuje swoje poglądy na sprawę. A jednomyślność prawie wszystkich na tym forum w tej akurat sprawie jest moim zdaniem usprawiedliwiona. Przywoływanie śmierci Przemka Czai o tyle nie ma sensu, że po piersze sytuacja jest ZUPEŁNIE inna, po drugie policjantów mamy w Polsce ponad 100000 - jak średniej wielkości miasto. Nie ma więc sensu stosować zbiorowej odpowiedzialności za przewinienia i kłamstwa niektóych z nich. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 12:44 Jakie żywe reakcje :) Fakty to, że dwóch wylądowało w szpitalu z niegroźnymi ranami postrzałowymi, że przewijali się w policyjnych kartotekach więc na pewno nie można o nich powiedzieć, że byli porządnymi ludźmi oraz, że policjant nie udzielił im pomocy ani jej nie wezwał. Cała reszta to zeznania świadków i uczestników zdarzenia oraz zbieranie dowodów (łuski, ślady po pociskach itd.) i nikt rozsądny tutaj nie ustali żadnej sensownej i wiarygodnej wersji :) Uczciwy obywatel ma po wezwaniu policjanta wykonywać jego polecenia. Nie jesteśmy w stanie wojny a policja to nie okupanci więc ktoś kto ucieka przed policjantem lub nie wykonuje jego poleceń ma prawo oczekiwać kulki lub co najmniej rozpłaszczenia na chodniku i nie ma prawa oczekiwać sympatii ze strony uczciwych obywateli. I nie dla przyjemności policji tylko dlatego, że tak się dzieje w normalnym społeczeństwie którym chcemy być. Byłem świadkiem na pradze zatrzymania kilku "karków", którzy zostali przez policję bardzo "konkretnie" potraktowani z całowaniem chodnika włącznie - no aż mi się ich żal zrobiło. Niestety widząc fragment pracy policji widzimy tylko fragment właśnie i wyrabianie sobie na tej podstawie opinii jest nieracjonalne. W moim mniemaniu policja w Polsce jest niestety nieprofesjonalna, ma żałosne wyposażenie i działa siłą rozpędu. Jest, bo jest. Brak profesjonalizmu policjanci nadrabiają wulgaryzmami i brutalnością. Oczywiście nie wszyscy ale nasza policja to spadek po milicji. Mam znajomego policjanta, dzielnicowego - pracuje w warunkach urągających logice - Państwo nie ma pieniędzy na profesjonalną i skuteczną policję. Godzi się więc na to, że w ten sposób jesteśmy słabiej chronieni i jednocześnie jesteśmy wystawieni na zwiększone ryzyko błędów w działaniu policyjnej machiny. Za tym idzie wzrost poczucia zagrożenia i akceptacja brutalności policji na co dowodem są listy w tym wątku. A policja nie jest od eksterminowania "karków" tylko od łapania i zbierania dowodów. Odpowiedz Link Zgłoś
hayek1 Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 13:23 Wyciągasz bardzo daleko idące wnioski z tej dyskusji. Większość postów tutaj nie jest przejawem poparcia dla "brutalności policji" tylko poparcia dla czynu tego policjanta. Nie wiemy dokładnie co się stało, ale jeśli wersja policjanta jest najbliższa prawdzie, a wszystko na to wskazuje, to naprawdę nie wiem co jego zachowanie miało wspólnego z brutalnością Twoim zdaniem. Szło na niego siedmiu chłopa, obok w samochodzie żona i chore córki, a Ty puszczenie im paru kulek w nogi nazywasz "brutalnością"? Cóż, współczuję Twojej żonie... Trochę nie na miejscu wydaje się poruszanie akurat w tym wątku tematu braku profesjonalizmu policji. Psychologiem nie jestem, ale wyobrażam sobie, że aby w takiej sytuacji celować gościom w nogi, a nie gdzie popadnie byle trafić, trzeba być bardzo profesjonalnie przygotowanym do tego typu sytuacji. Przymyślałbym też na Twoim miejscu tezę, że policja jest od "łapania dowodów". Rozumiem, że jak ktoś Cię będzie napadał, to jedyne, czego będziesz oczekiwał od przejeżdżającego obok patrolu to "zebranie dowodów"...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amona13 Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.task.gda.pl 05.03.05, 18:00 a skąd masz pewność że tak było? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motorniczy Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.05, 08:26 jednego na pewno. plac abonament RTV to bedziesz spal spokojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Atob ? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.03.05, 09:28 A pozniej jacys psychole i idioci napisza w komentarzach na forum ze szkoda ze > was nie zabil i tak niecelnie strzelal. Atob - wstydź się za kolegów zaczepiających policjanta jadącego do szpitala z chorymi dziećmi. Odpowiedz Link Zgłoś
hayek1 Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? 05.03.05, 09:52 Od takich ludzi (?) jak te dresy w mordę można dostać za wszystko, a nawet za nic. Wystarczy popatrzeć na te mordy na zdjęciu. Dziwię się więc, że z takim trudem przychodzi Ci uwierzenie, że po prostu na zwróconą uwagę chcieli go sprać, co wydaje się scenariuszem nie tylko bardzo prawdopodobnym, ale wręcz prawie pewnym - takch zdarzeń jest zapewne dziesiątki dziennie w całej Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbud Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: 195.205.223.* 05.03.05, 10:57 Widzę ,że nie jeżdzisz podmiejskimi pociągami,autobusami i nie bywasz wieczorami na ulicy.Nikt cię nie "kroił" i nie nakazywał ci wykonywania poniżających cię rzeczy,A pomocy -z nikąd Dlatego jeden odważny i przepisowo dzialający policjant- to może jaskółka poprawy w policji.Daj Boże by wreszcie wyszli zza biurek i przestali sie bać!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fe Rozpoczynamy sezon polowań na karki ;-) IP: *.acn.waw.pl 05.03.05, 13:00 - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebutcher Re: A moze powinien postrzelic forumowiczow ? IP: *.acn.waw.pl 05.03.05, 21:14 Podziwiam i popieram trzeźwy głos w dyskusji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glock Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.bielsko.dialog.net.pl 05.03.05, 08:23 gratulacje za srtanowczość i odwagę czasami mam sam ochotę gnoja rozjechać na drodze ciąnącego za sobą spodnie na półmdupie zasłoniętego kapturem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: violka Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:23 nasz młodziesz ni zna szacunku więc trzeba jej tego nauczyć odpowidnimi karami ze strony prawnej i pokazać że na wszystko imsie nie pozwala Odpowiedz Link Zgłoś
meritum3 Re: Policjant strzelał do ludzi 05.03.05, 08:23 Szkoda ze strzelał nieskutecznie, byó by o jednego bandyty mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
omd54 Re: Policjant strzelał do ludzi 05.03.05, 08:26 WIELKIE brawa dla tego POLICJANTA, zachował się tak jak każdy powinień w swojej obronie, szkoda że ich nie pozabijał, paru chu....ji mniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIeszaniec Cóż za eufemizm! IP: *.pl / 217.173.202.* 05.03.05, 08:31 "Policjant strzelał do ludzi". A może lepij byłoby napisać "policjant strzelał do bandytów" ? Jakiś gnój zrobi dobrze zpalanowany przekręt, to media piszą "biznesmen oskarżony o wyłudzenie.." albo temu podobne. Czy nie byłoby właściwsze "Oszust oskarżony ..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Policjant strzelał do ludzi IP: 81.219.* / *.grs-3.g1.pl 05.03.05, 08:46 wielkie brawa dla tego policjanta, ma facet jaja, a bandyci - do wora!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hajka Re: ??? IP: *.acn.waw.pl 05.03.05, 21:26 CHWDP stary! Ale karkom też! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cocolinko I TAK TRZYMAĆ! GRATULACJE DLA POLICJANTA!!!! IP: *.piotrowice.net / *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:49 Gowniarze myślą że im tak jak w szkole wolno wszystko i wszystkich lekceważyć!! STrzelać a jakiś wymądrzałek na forum napisał że może do forumowiczów też strzelać??! OWSZEM TAKICH JAK ON I JEMU PODOBNYCH KRETYNÓW!!!!11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kacper Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 08:52 I bardzo dobrze, tez bym strzelał do takich kurew Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Policjant strzelał do ludzi IP: *.info-test.pl 05.03.05, 08:53 Decyzja policjanta prawidlowa i działanie też tylko szkoda ile kłopotów będzie mieć niepotrzebnie, bo prawo w tym kraju jest dla bandytów a uczciwych ludzi nie Odpowiedz Link Zgłoś