IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 10:55
Wstyd mi ze moim rodakiem jest T. Lis, nie potrafi on nawet uszanować śmierci
Jana Pawła II.
Obserwuj wątek
    • paul_78 Re: T. Lis 03.04.05, 11:00
      A co zrobił?
    • Gość: ! Re: T. Lis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 11:05
      W jaki sposób on prowadził wydarzenia i w pewnym momenie powiedział o Ojcu
      Świętym że "papież czuł sie jak zbity pies" ???
      • Gość: ppp [...] IP: *.centertel.pl 03.04.05, 15:03
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • fedorczyk4 Re: T. Lis 03.04.05, 15:08
          Jedyni prawdziwi Polacy i jeszcze decydujacy o narodowosci innych. To dobrze ze
          nie musze byc waszym rodakiem
        • Gość: N.D. No wstyd , panie Lis !!! IP: 217.116.100.* 03.04.05, 15:08
          To chyba przegięcie !
          • Gość: j Re: No wstyd , panie Lis !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 15:50
            zgłupieliście????????????
            Lis prowadził program normalnie. jak ktoś chce się przyczepić to zawsze
            znajdzie powód.
            • Gość: iwonesik Re: No wstyd , panie Lis !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 17:08
              A za co ci wstyd Kasiu? Że prwdziwemu mężczyźnie łamał się głos, płakał, nie
              mógł mówić ze wzruszenia? Tak "profesjonalistką" jest H. Smoktunowicz, która
              patrzryła się na Lisa zdziwiona i cały czas miała odkręconą głowę.Ale macie
              problemy wstyd!!!!!
              • Gość: łzy na pokaz Re: No wstyd , panie Lis !!! IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 03.04.05, 22:47
                a mi wstyd, że tobie jest wstyd.
    • Gość: foxx Kasia zastanow sie chwile IP: *.icpnet.pl 04.04.05, 12:32
      jesli naprawde jestes wierzaca to powinnas raczej modlic sie i oddawac
      refleksji a nie dawac wyraz swoim antypatiom na forum.
      • Gość: ania Re: Kasia zastanow sie chwile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 21:20
        T.LIS prowadził program profesjonalnie,a że był wzruszony? KASIU kobieto-
        skało współczuje ci! Nie wypowiadam się na temat H.SMOKTUNOWICZ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka