Gość: Kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 10:55 Wstyd mi ze moim rodakiem jest T. Lis, nie potrafi on nawet uszanować śmierci Jana Pawła II. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ! Re: T. Lis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 11:05 W jaki sposób on prowadził wydarzenia i w pewnym momenie powiedział o Ojcu Świętym że "papież czuł sie jak zbity pies" ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp [...] IP: *.centertel.pl 03.04.05, 15:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
fedorczyk4 Re: T. Lis 03.04.05, 15:08 Jedyni prawdziwi Polacy i jeszcze decydujacy o narodowosci innych. To dobrze ze nie musze byc waszym rodakiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N.D. No wstyd , panie Lis !!! IP: 217.116.100.* 03.04.05, 15:08 To chyba przegięcie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: No wstyd , panie Lis !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 15:50 zgłupieliście???????????? Lis prowadził program normalnie. jak ktoś chce się przyczepić to zawsze znajdzie powód. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwonesik Re: No wstyd , panie Lis !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 17:08 A za co ci wstyd Kasiu? Że prwdziwemu mężczyźnie łamał się głos, płakał, nie mógł mówić ze wzruszenia? Tak "profesjonalistką" jest H. Smoktunowicz, która patrzryła się na Lisa zdziwiona i cały czas miała odkręconą głowę.Ale macie problemy wstyd!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łzy na pokaz Re: No wstyd , panie Lis !!! IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 03.04.05, 22:47 a mi wstyd, że tobie jest wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foxx Kasia zastanow sie chwile IP: *.icpnet.pl 04.04.05, 12:32 jesli naprawde jestes wierzaca to powinnas raczej modlic sie i oddawac refleksji a nie dawac wyraz swoim antypatiom na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kasia zastanow sie chwile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 21:20 T.LIS prowadził program profesjonalnie,a że był wzruszony? KASIU kobieto- skało współczuje ci! Nie wypowiadam się na temat H.SMOKTUNOWICZ. Odpowiedz Link Zgłoś