Gość: Krzysiek IP: *.wise.edt.ericsson.se 17.07.02, 11:43 Witanko! Czy ktoś z szanownych tu obecnych widział może tytułowy spektakl? Poproszę o opinie. Dziękuję i pozdrawiam, KrzysiekK Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj