IP: *.wise.edt.ericsson.se 17.07.02, 11:43
Witanko!

Czy ktoś z szanownych tu obecnych widział może tytułowy spektakl?
Poproszę o opinie.

Dziękuję i pozdrawiam,

KrzysiekK
Obserwuj wątek
    • Gość: Waw Re: Chicago IP: 157.25.84.* 17.07.02, 12:38
      Nie, ale w Chicago byłem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka