sloggi
17.07.02, 13:51
Czy Wasz balkon jest latem ukwiecony, czy też jest magazynem
niepotrzebnych "rumpów" ?
U mnie w tym roku są tradycyjne muszkatle wyniosłe( zwane popularnie
pelargoniami ), bezgonia zwyczajna rabatowa, rumian lekarski, a żeniszek
zdechł.
Balkon pusty, tylko rower na nim stoi.