Dodaj do ulubionych

Fotograf...

30.08.05, 18:27
Nie żadne wielkie halo, typu ślub itd, Potrzebuję kogoś kto jest w stanie
zrobić dobre zdjęcie do dokumentów wybitnie niefotogenicznej osobie. Sprawa
dość pilna:) Bardzo dziękuję za pomoc
Obserwuj wątek
    • slodkoslony Re: Fotograf... 30.08.05, 21:08
      Może Zakład Medycyny Sądowej z ul. Oczki ... ?
      Oni fotografują nawet najwybitniej niefotogenicznych.
      No i zwykle bezpłatnie.
    • very_martini Re: Fotograf... 30.08.05, 21:25
      może lepiej centralne laboratorium kryminalistyczne, w alejach ujazdowskich,
      może masz bliżej.
      Na marginesie, podczepiam się pod prośbę, też szukam fotografa (niekoniecznie od
      patologii).

      16%VOL
      22%VAT

      --
      takie tam... forum homeopatia
    • Gość: guti Re: Fotograf... IP: *.acn.waw.pl 30.08.05, 22:02
      1. Poproscie dowolna osobe z cyfrzakiem
      2. Zaczekajcie na poziome popoludniowe slonce
      3. Ustawcie delikwenta na neutralnym tle.
      4. Jesli jest taka mozliwosc zorganizujcie ze dwie blendy
      5. Niech delikwent cwiczy rozmaite usmiechy
      i trzaskajcie - 200, 300, 400... JEDNO MUSI WYJSC.
      • very_martini Re: Fotograf... 31.08.05, 13:42
        Hm, bardzo dziękuję za radę, ale znalezienie kogoś z cyfrówką, czekanie na
        popołudniowe słońce i trzaskanie zdjęć nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem, bo
        rzecz musi się odbyć do jutra. Słońce teraz niby popołudniowe, ale cyfrówki w
        okolicy nie mam i nie znajdę:)

        16%VOL
        22%VAT

        --
        takie tam... forum homeopatia
    • monikachylakphotography Re: Fotograf... 09.03.15, 12:30
      A ja polecam w sumie sama siebie :) !
      Jeśli lubicie kobiecą oprawę oraz wesołą, pozytywną i gadatliwą atmosferę na sesji to zapraszam do siebie :) -->
      monikachylakphotography.com :)
    • cinderell Re: Fotograf... 01.04.15, 23:24
      www.mfotografia.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka