avvg 30.08.05, 18:27 Nie żadne wielkie halo, typu ślub itd, Potrzebuję kogoś kto jest w stanie zrobić dobre zdjęcie do dokumentów wybitnie niefotogenicznej osobie. Sprawa dość pilna:) Bardzo dziękuję za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slodkoslony Re: Fotograf... 30.08.05, 21:08 Może Zakład Medycyny Sądowej z ul. Oczki ... ? Oni fotografują nawet najwybitniej niefotogenicznych. No i zwykle bezpłatnie. Odpowiedz Link Zgłoś
very_martini Re: Fotograf... 30.08.05, 21:25 może lepiej centralne laboratorium kryminalistyczne, w alejach ujazdowskich, może masz bliżej. Na marginesie, podczepiam się pod prośbę, też szukam fotografa (niekoniecznie od patologii). 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guti Re: Fotograf... IP: *.acn.waw.pl 30.08.05, 22:02 1. Poproscie dowolna osobe z cyfrzakiem 2. Zaczekajcie na poziome popoludniowe slonce 3. Ustawcie delikwenta na neutralnym tle. 4. Jesli jest taka mozliwosc zorganizujcie ze dwie blendy 5. Niech delikwent cwiczy rozmaite usmiechy i trzaskajcie - 200, 300, 400... JEDNO MUSI WYJSC. Odpowiedz Link Zgłoś
very_martini Re: Fotograf... 31.08.05, 13:42 Hm, bardzo dziękuję za radę, ale znalezienie kogoś z cyfrówką, czekanie na popołudniowe słońce i trzaskanie zdjęć nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem, bo rzecz musi się odbyć do jutra. Słońce teraz niby popołudniowe, ale cyfrówki w okolicy nie mam i nie znajdę:) 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatia Odpowiedz Link Zgłoś
monikachylakphotography Re: Fotograf... 09.03.15, 12:30 A ja polecam w sumie sama siebie :) ! Jeśli lubicie kobiecą oprawę oraz wesołą, pozytywną i gadatliwą atmosferę na sesji to zapraszam do siebie :) --> monikachylakphotography.com :) Odpowiedz Link Zgłoś