Dodaj do ulubionych

teren nad Wisłą

05.05.05, 16:09
Czy znacie plany co do terenu na wisłą - obok syrenki i buw?
Obserwuj wątek
      • marakota Re: teren nad Wisłą 06.05.05, 09:31
        czyli o zielonym pasie możemy zapomieć... a szkoda, bardzo podoba mi się
        Powiśle, jego atmosfera, a jako posiadacz czterołapnego - muszę mieć blisko
        trawkę. Ogrodzone, strzeżone, często bez charakteru amartemowce - to nic
        zachęcajacego...
        • supadupafly Re: teren nad Wisłą 29.06.05, 12:52
          Na szczęście terenów zielonych na Powiślu nie zabraknie jest jeszcze olbrzymi
          park kultury. BTW co sądzicie o terenach nadwiślańskich jako mieszkańcy
          najbardziej zbliżonego osiedla . Co powinno powstawać. Czy raczej wolicie dziką
          rzekę czy uporządkowane bulwary. Ja skłaniałbym się do drugiej opcji. Juz nie
          mogę patrzeć na nieuporządkowaną zieleń w mieście, drzewa samosieje, chwasty.
          • rrj Re: teren nad Wisłą 07.09.05, 12:36
            Ja tam bym wolał bardziej uporządkowane tereny zielone, bulwary i ścieżki, także
            rowerowe. Jakieś miejsca zajęć sportowych i kulturalnych na świeżym powietrzu i
            nie tylko.
            No i piwko w stylu Rybitwy :-) Takie demokratyczne dla żulików, spacerowiczów o
            rowerzystów.
            Apartamentowców i biurowców nie a jeśli to w stulu BUW, czyli otwartych i
            dobrze w komponowanych oraz niewysokich.
            Pociesza mnie tylko, że plany bulwarów nad Wisłą i budynków powstają od 200 lat
            a niewiele wchodzi w życie :-)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka