krokodylica
18.10.05, 09:06
Witam,
niedawno Skarb Państwa sprzedał dawne kino Wars developerowi. Na miejscu tym
ma powstać "budynek mieszkalny pięciopiętrowy" z dojazdem dla samochodów
(chyba przez Rynek Nowego Miasta)...
Nie pytam już, kto na tym zarobił, dlaczego Skarb Państwa wyprzedaje
najbardziej atrakcyjny grunt na świecie etc.
Może macie jakiś pomysł, jak powstrzymać ten idiotyczny projekt?