Gość: EWELINA Z KATOWIC IP: 213.227.80.* 30.10.02, 12:45 PAPA ROACH JEST TO WG MNIE NAJLEPSZY ZESPOŁ POD SŁOŃCEM.MA SUPER SKŁAD ,EXTRA PIOSENKI I TEKSTY.UWIELBIAM ICH SŁUCHAĆ.WAM TEŻ ICH POLECAM.SĄ SUUUUUUUUUUUUPERRRRRRR. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj