Gość: echo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.02.06, 14:50
Nocne kursy metra. Co o tym sądzicie? Czy to byłby strzał w dziesiątkę czy
tylko marnotrastwo pieniędzy? Na razie jak zwykle jest wielu chętnych ale
później może byc pustawo. A przypominam że metro jest 14 razy droższe od
autobusu nocnego.