siskom.waw.pl 15.02.06, 00:22 Najwyższy czas. Te remonty i modernizacje są spóźnione o dobre kilka lat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: west Od Janek do centrum IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 15.02.06, 03:11 Niezbędne są trzy pasy na trasie wlotowej do Warszawy z kierunku Częstochowy oraz Kielc. Wjeżdżające z dwóch kierunków samochody tłoczą się w stronę centrum miasta, poruszając się z prędkością 10-15 km/godz. na odcinku gdzie są tylko dwa pasy.Trzeba też rozwiązać sprawę skrętów w lewo dodając np. przed skrzyżowaniami dodatkowy pas. Podobna jest sytuacja z wyjazdem z miasta tą samą drogą. Na tej trasie w ciągu wielu lat nie dokonały się prawie żadne zmiany, natomiast liczba korzystajcych samochodów znacznie wzrosła. Odpowiedz Link Zgłoś
olecky Re: Od Janek do centrum 15.02.06, 07:26 Gość portalu: west napisał(a): > Niezbędne są trzy pasy na trasie wlotowej do Warszawy z kierunku Częstochowy > oraz Kielc zeby sprawniej dopchac wiecej samochodow do centrum? Na Grojecka, al. Jerozolimskie, Towarowa? pozdrawiam, olek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Admiral Re: Od Janek do centrum IP: 80.51.246.* 15.02.06, 11:03 Z 3- 4 lata ma powstać Trasa Salomea - Wolica, która ociąży Al. Krakowską, nie będzie zatem potrzeby jej poszerzania. Szczegóły mozesz sprawdzić na stronach SISKOMU www.siskom.waw.pl/sal-wol.htm Chyba, że eko-nie-lodzy albo zawodowi pieniacze znowu coś zablokują, jak np. z Tarsą Siekierkowską Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uciekajcie Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w IP: *.chello.pl 15.02.06, 09:30 Ludzie uciekajcie z Polski tu się wszystko wali i nigdy nie bedzie dobrze. Jestm od urodzenia Warszawiakiem i widze że jest coraz gorzej może będzie lepiej za 50 lat.????? Ostatni gasi światła a mochery mogą żyć przy świeczkach. Polska to kraj bardzo dziwny. Jesteśmy dla Europy jednym wielkim skansenem mocherów i staroci. Juz nas w Europie wytykaja palcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiek Do 2008 przebudować drogi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:49 To znaczy chyba je załatać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ted A co z liniami kolejowymi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 12:58 A co z liniami kolejowymi? Znowu poszerzanie drog, ktore za chwile sie zakorkuja jak nic nie bedzie robione z koleja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z Nieporęta Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w IP: *.hochtief.de 15.02.06, 14:09 A o Płochocińskiej to już zupełnie zapomniano... Tymczasem w każdy letni weekend ta "wylotówka" osiąga stan napełnienia zupełnego i absolutnego. Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: droger Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w IP: 195.205.147.* 15.02.06, 15:42 Dziura na dziurze. czy ktoś zwrócił uwagę ile nowych dziur powstało ostatnio i powstaje. Tegoroczna zima nie rozpieszcza drogowców. Teraz dopiero na przednówku widać ile warte są nasze drogi. Tu załatają a po zimie 10 nowych dziur powstaje. Syzyfowa robota. Odpowiedz Link Zgłoś
mike_007 Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w 15.02.06, 21:37 a 718, 701 i 760 ?? Przeciwż te drogi to Os rajdu WERTEP Odpowiedz Link Zgłoś
h108 Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w 16.02.06, 09:28 Droga z Kazunia do Błonia to też wylotówka??? Przecież ta droga TNIE NA PÓŁ Kampinos. I proszę, według wszystkich przewidywań siskom jest ZA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesio A okolice Piaseczna ??? IP: *.sanatorium.pl / *.sanatorium-ciechocinek.pl 16.02.06, 16:04 Warszawa - Piaseczno - Góra Kalwaria oraz Konstancin - Piseczno - Magdalenka - Nadarzyn z wiaduktem nad koleją radomską. Odpowiedz Link Zgłoś
vampi_r Re: A okolice Piaseczna ??? 16.02.06, 23:00 Gość portalu: Lesio napisał(a): > Warszawa - Piaseczno - Góra Kalwaria To jest droga krajowa i jej modernizacja podlega pod GDDKiA, a nie województwo mazowieckie. W artykule jest mowa o drogach wojewódzkich. Trasa Warszawa-Piaseczni-Góra Kalwaria ma być wkrótce modernizowana (wraz z ul. Puławską). Między innymi powstanie ładna obwodnica Góry Kalwarii. polecam: <a href="http://www.gddkia.gov.pl/article/oddzialy/gddkia_warszawa/warszawski_wezel_drogowy/program_przebudowy_warszawskiego_wezla_drogowego/article.php/id_item_tree/dbfa51613d91c6f8f5fb60c7345920f2/id_art/108153dc7e835ad5928d9d15ef3b9734">Droga Warszawa-Piaseczno-Góra kalwaria</a> <a href="http://www.gddkia.gov.pl/article/oddzialy/gddkia_warszawa/warszawski_wezel_drogowy/program_przebudowy_warszawskiego_wezla_drogowego/article.php/id_item_tree/dbfa51613d91c6f8f5fb60c7345920f2/id_art/4667531d59a924882bde4a63299ff4e7"> Obwodnica Góry Kalwarii</a> Odpowiedz Link Zgłoś
vampi_r Re: A okolice Piaseczna ??? 16.02.06, 23:03 Oj. Nie wyszły linki... To polecam tą stronę: www.siskom.waw.pl/materialy.htm i program przebudowy warszawskiego węzła drogowego, a potem Trasa S-79 i obwodnica Góry Kalwarii. Odpowiedz Link Zgłoś
mdzj Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w 16.02.06, 21:31 > Do 2008 r. mają zostać przebudowane jeszcze inne wylotówki ze stolicy: > (...) droga nr 637 z Warszawy do Węgrowa. Fajnie. ;-> Sęk w tym, że po drodze mamy jeszcze skrzyżowanie Marsa/Chełmżyńska-Okularowa (przy Alcatelu). W tej chwili kolejka oczekujących na skręt w lewo w kierunku Kawęczyna (tzn. z Marsa w Chełmżyńską) skutecznie ogranicza przepływ ruchu w Al.Marsa do jednego pasa. Nierzadko korek rozciąga się daleko poza wiadukt, aż do przyblokowania skrzyżowania Płowiecka/Ostrobramska. Nawet po zbudowaniu nowego węzła Pł./Ostr. wąskie gardło przy Alcatelu pozostanie. Tyle, że samochody będą teraz grzecznie stały w rządku na estakadach. Czy coś wiadomo o (realnych) planach modernizacji tego skrzyżowania? Chyba, że... ...czekamy aż jakaś cudowna siła odciąży Chełmżyńską udrażniając wreszcie ogromne połacie Olszynki Grochowskiej zablokowanie przez PKP (praktycznie od Marsa do Ząbek). Ciekawe ile tys. ton paliw zmarnowano przez lata za sprawą braku sensownego przejazdu na przedłużeniach Chłopickiego, Wiatracznej, Chodakowskiej, Strażackiej-Gwarków, być może Swojskiej-Skorpiona-Gwarków... ... albo Chełmżyńska zrobi się tak dziurawa, że zapuszczać się w nią będą tylko wyjątkowi desperaci. Już w tej chwili jeździ się tam slalomem. ;-> Odpowiedz Link Zgłoś