tarantula01
08.06.06, 22:33
Wychodzi na to, że miasto też chce pokazać PKP jego miejsce w szeregu. Może
za to, że kursy tak wymuskanej przez miasto SKM-ki upchnięto w mało
atrakcyjnych godzinach.
A pasażer traci. I znów kolejny sygnał, zniechęcający wogóle do komunikacji
publicznej.