sluzewiaczek
24.06.06, 10:41
Wszyscy jadący z Marynarskiej na Ursynów i tak będą stać w korku, bo jak
widać
na załączonym obrazku, brak jest drugiej esakady, lub brak pasów
umożliwiających bezpośrednie ominięcie ronda w prawo. Rondo będzie znowu
zakorkowane. Gratuluję tego udanego projektu!!!
ps. Oczywiście czas zweryfikuje moje przypuszczenia, ale sądzę, że taki finał
jest prawie pewien!!! Czekam na komentarze!