Dodaj do ulubionych

Korki przy Galerii Mokotów wciąż będą!!!

24.06.06, 10:41
Wszyscy jadący z Marynarskiej na Ursynów i tak będą stać w korku, bo jak
widać
na załączonym obrazku, brak jest drugiej esakady, lub brak pasów
umożliwiających bezpośrednie ominięcie ronda w prawo. Rondo będzie znowu
zakorkowane. Gratuluję tego udanego projektu!!!
ps. Oczywiście czas zweryfikuje moje przypuszczenia, ale sądzę, że taki finał
jest prawie pewien!!! Czekam na komentarze!
Obserwuj wątek
    • Gość: corgan widziałeś projekt ronda 2 lata temu? IP: *.chello.pl 24.06.06, 10:48
      jeśli widziałeś to trzeba było wtedy protestować.

      Inna sprawa - Marynarska w tej chwili jest JEDYNĄ taką ulicą łączacą Włochy,
      Okecie, Al. Krakowską z połunbiowym Mokotowem i Ursynowem. Jak powstanie
      estakada nad torami, trasa NS z przedłużeniem Poleczki i POW do Puławskiej to
      możesz być pewny że Marynarska nie będzie się tak korkować i wielu ludzi nie
      będzie się nią pchac tylko wybierze inne trasy.
      • sloggi Re: widziałeś projekt ronda 2 lata temu? 24.06.06, 12:15
        Corgan ma rację, dokąd nie powstanie połączenie dróg 634 i 723 - korki tam nadal
        będą. Nadal mało osób jadących z Piaseczna wybiera trasę przez
        Karczunek-Zamienie-Dawidy i Raszyn-Rybie.
      • robert_c Corgan 24.06.06, 14:17
        Odbierz maila gazetowego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka