Gość: IU ZEMNIE IP: *.icpnet.pl 06.02.03, 14:31 JESTEM CIEKAW WASZEGO ZDANIA NA TEN TEMAT Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bus Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.03, 18:42 oj, bardzo nie... Maisto które chyba najbardziej w Polsce straciło "poziom", poza tym bardzo...hm... delikatnie określe - specyficzni ludzie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ElNino Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.icpnet.pl 06.02.03, 18:51 A mnie się bardzo podoba, na pewno jest ładniejszy od Wawy. A co do specyficznych ludzi, to całe szczęście że tacy są. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 517 Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.03, 15:28 fajnie ze sobie odpowiadasz pod innym nickiem. Rozdwojenie jaźni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krenciolek Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.03, 16:02 Podoba mi sie miasto,mieszkalam tam 3 lata, tylko troche nudnawo na dluzsza mete. Za malo klubow, dobrych restauracji. Dobra prace ciezko dostac... a Poznaniacy... wiadomo... :) Ale mam przyjaciol w tym miescie niewielu:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rychu Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: 62.233.163.* 08.02.03, 20:46 Jest tam czysto, a moze bylo bo dawno Poznania nie widzialem. Odpowiedz Link Zgłoś
polski-husarz Re: PODOBA WAM SIE POZNAN 09.02.03, 02:45 Zalezy kiedy, o jakiej porze roku. Odpowiedz Link Zgłoś
omar1 Re: PODOBA WAM SIE POZNAN 09.02.03, 19:06 w lecie byłem przez trzy dni na targach.NIGDY bym nie przypuszczał ,że w Poznaniu może byc taki syf.Nigdy! Do tego wszechobecna drożyżna.Ludki, Poznan to nie Wawa. Reasumując ,brud ,smród i drożyzna. Odpowiedz Link Zgłoś