Dodaj do ulubionych

PODOBA WAM SIE POZNAN

IP: *.icpnet.pl 06.02.03, 14:31
JESTEM CIEKAW WASZEGO ZDANIA NA TEN TEMAT
Obserwuj wątek
    • Gość: bus Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.03, 18:42
      oj, bardzo nie... Maisto które chyba najbardziej w Polsce straciło "poziom",
      poza tym bardzo...hm... delikatnie określe - specyficzni ludzie.
      pozdrawiam
      • Gość: ElNino Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.icpnet.pl 06.02.03, 18:51
        A mnie się bardzo podoba, na pewno jest ładniejszy od Wawy. A co do
        specyficznych ludzi, to całe szczęście że tacy są.
        • Gość: 517 Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.03, 15:28
          fajnie ze sobie odpowiadasz pod innym nickiem. Rozdwojenie jaźni?
    • Gość: Krenciolek Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.03, 16:02
      Podoba mi sie miasto,mieszkalam tam 3 lata, tylko troche nudnawo na dluzsza
      mete. Za malo klubow, dobrych restauracji. Dobra prace ciezko dostac... a
      Poznaniacy... wiadomo... :) Ale mam przyjaciol w tym miescie niewielu:(
    • Gość: Rychu Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: 62.233.163.* 08.02.03, 20:46
      Jest tam czysto, a moze bylo bo dawno Poznania nie widzialem.
    • Gość: cicero Re: PODOBA WAM SIE POZNAN IP: *.sympatico.ca 09.02.03, 02:41
      Tak
    • polski-husarz Re: PODOBA WAM SIE POZNAN 09.02.03, 02:45
      Zalezy kiedy, o jakiej porze roku.
    • buh Re: PODOBA WAM SIE POZNAN 09.02.03, 12:59
      mnie się bardzo podoba.
      • omar1 Re: PODOBA WAM SIE POZNAN 09.02.03, 19:06
        w lecie byłem przez trzy dni na targach.NIGDY bym nie przypuszczał ,że w
        Poznaniu może byc taki syf.Nigdy!
        Do tego wszechobecna drożyżna.Ludki, Poznan to nie Wawa.
        Reasumując ,brud ,smród i drożyzna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka