nnike
24.09.06, 00:08
Coś mi się nie podoba w sposobie losowania. Popatrzyłam sobie dokładnie i jest
jakoś inaczej niż było dawnymi czasy.
Popatrzcie jak maszyna losuje np. Dużego Lotka.
NIE ZAPINA WSZYSTKICH KULEK NARAZ, lecz pojedynczo. Tzn. kręci się przy
otworku jedna, potem druga i wreszcie gdy jest ta właściwa, automat ją myk,
wyłapuje. I tak z każdą następną.
Można sobie w ten sposób wykombinować "szósteczkę"?