Gość: Forum Liberalne IP: *.aster.pl 14.11.06, 18:06 Lider Praskiego PD Zawadzki osiognął wynik 39 głosów wstyd .Lepiej podaj się do dymisji masz tam w kole leprze osoby od siebie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Były członek pd Re: Praskie Pd IP: *.aster.pl 15.11.06, 12:27 Pd jest reliktem przeszłości , jego nie ma na scenie a Lider Praskiego PD za kierowanie kołem dawno powinien być odwołany Odpowiedz Link Zgłoś