Dodaj do ulubionych

Praskie Pd

IP: *.aster.pl 14.11.06, 18:06
Lider Praskiego PD Zawadzki osiognął wynik 39 głosów wstyd .Lepiej podaj się
do dymisji masz tam w kole leprze osoby od siebie
Obserwuj wątek
    • Gość: Były członek pd Re: Praskie Pd IP: *.aster.pl 15.11.06, 12:27
      Pd jest reliktem przeszłości , jego nie ma na scenie a Lider Praskiego PD za
      kierowanie kołem dawno powinien być odwołany

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka