Gość: left IP: 62.29.168.* 03.01.07, 22:29 Czy na tym waszym forum zawsze są takie jaja z adminem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kixx Re: Jedno pytanie IP: *.acn.waw.pl 03.01.07, 22:34 nie zaczelo sie gdy pojawili sie menago i kazuyoshi przed nimi obywalo sie bez admina Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: Jedno pytanie 04.01.07, 09:05 nie Zaczęło się od mławy i marcinka, potem poszło lawinowo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawełB Re: Jedno pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 09:25 Bez odpowiadania na pytanie "kto winien?", stwierdzić należy jedno bezdyskusyjnie - forum umarło. Dla mnie niestety, bo nie należę do ludzi, którzy spędzają zbyt dużo czasu przy komputerze i nie udzielam się gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
stoprocentwuwa Re: Jedno pytanie 04.01.07, 18:14 1. po pierwsze obrazasz oczekujac z drugiej strony kultury 2. po drugie mijasz sie z prawda, chronologicznie najpierw dominowaly wrzuty pod artykulami na temat Polonii Warszawa - a kto sieje wiatr... 3. po trzecie juz raz napisalem co i jak. wklejam to ponizej. szczegolnie polecam pkt. 3 i 5 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=46658393&a=47475304 Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: Jedno pytanie 05.01.07, 16:56 Najpierw to.... były i wrzuty pod artykułami dt Legii i Polonii. Były zawsze. Było kilku osobników nieobdarzonych jakąkolwiek inteligencją i charakteryzujących się brakiem kultury(typu tomcat czy inni). Ale mimo to było w miarę spokojnie...można było podyskutować ..... do czasu aż m.in. się ty pojawiłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
stoprocentwuwa Re: Jedno pytanie 05.01.07, 17:58 mike_ napisał: > Najpierw to.... były i wrzuty pod artykułami dt Legii i Polonii. Były zawsze. > Było kilku osobników nieobdarzonych jakąkolwiek inteligencją i > charakteryzujących się brakiem kultury(typu tomcat czy inni). Ale mimo to było > w > miarę spokojnie...można było podyskutować ..... do czasu aż m.in. się ty pojawi > łeś. > abstrahujac juz od kwestii ze nie przypominam sobie zebym komus zaklocal jakas spokojna dyskusje, z pelna odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze skoro zakladasz ze to wszystko moja wina, to w sumie mamy wspolny interes. jesli przekonasz swoich precyzyjnie okreslonych ziomkow po szalu by odpuscili sobie "misje oczyszczania Warszawy z Polonii" za pomoca pelnych klamstw i jadu wpisow pod artykulami na jej temat, ja bede mogl w spokoju czytac o Polonii w internecie, a ty bedziesz mogl w spokoju sobie tutaj dystkutowac o czym ci sie podoba i wszyscy beda zadowoleni. proste? a jesli nie patrz pkt 3. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=46658393&a=47475304 Odpowiedz Link Zgłoś
parazauroloff Re: Jedno pytanie 05.01.07, 21:34 mike_ napisał: > Najpierw to.... były i wrzuty pod artykułami dt Legii i Polonii. Były zawsze. > Było kilku osobników nieobdarzonych jakąkolwiek inteligencją i > charakteryzujących się brakiem kultury(typu tomcat czy inni). Ale mimo to było > w > miarę spokojnie...można było podyskutować ..... do czasu aż m.in. się ty pojawi > łeś. Agresja rodzi agresję. Nie lubimy się ze wzajemnością ale bez sensu jest teraz udawadnianie czy zaczęło się od wzajemności czy odwrotnie. Wiecej sensu ma powstrzymanie się od wzajemnych obelg i gróźb, które jedynie utrwalają stereotyp bezmózgiego kibola. Sport warszawski nie będzie się rozwijał w takim otoczeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin090 Re: Jedno pytanie 05.01.07, 23:41 parazauroloff napisał: >> > Agresja rodzi agresję. Nie lubimy się ze wzajemnością ale bez sensu jest teraz > udawadnianie czy zaczęło się od wzajemności czy odwrotnie. Wiecej sensu ma > powstrzymanie się od wzajemnych obelg i gróźb, które jedynie utrwalają > stereotyp bezmózgiego kibola. Sport warszawski nie będzie się rozwijał w takim > otoczeniu. Agresja rodzi frustrację i dlatego należało na agresywne zagrywki dwóch facecików z Łazienkowskiej odpowiedzieć równie agresywnie. Obecnie po wyeliminowaniu jednego i uciszeniu drugiego można czytać to forum. Nie muszę wcale pisać aby nie budzić złych emocji. Hough! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menago Re: Jedno pytanie IP: *.icm.edu.pl 08.01.07, 17:09 Czules sie jak ryba w wodzie, bo nikt nie zauwazal twojej chorej przypadlosci - tytulowania sie kibicem bez zadnych ku temu podstaw. Wymieniles mnie jako winowajce? A co powiesz o Mlawie, osobniku ktory zyskal tytul - i nie ja go mu przyznalem - błazna tego forum, 100% warszawiaku z odzysku, ktory ludzi mierzy gruboscia porfela? Co powiesz o tomcacie, ktory nie potrafil napisac zdania o Legii bez inwektyw? Co powiesz o MichaleKSP i marcinku90, urodzonymi schizofrenikami, ktorzy bryluja na forum pod kilkunastoma ksywami? Ale to ja roz..em to forum... Dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menago Re: Jedno pytanie IP: *.icm.edu.pl 03.01.07, 23:13 > Czy na tym waszym forum zawsze są takie jaja z adminem? Niestety, od jakiegoś czasu tak. Prośby o stworzenie jasnego i przejrzystego regulaminu forum, pozostawały bez echa. Wydaje mi się, że jedynym rozsądnym wyjściem, jest zmiana moderatora. Niestety, nie jest to takie proste. Odpowiedz Link Zgłoś