Gość: MARYS
IP: *.thanet.ac.uk
04.06.01, 16:54
Co powiesz na temat wystepu Piaska? Mysle, ze totalna to kompromitacja dla
Polski. Ciekawa jestem kto zadecydowal ze on tam wystapi? Jest tylu polskich,
fajnych piosenkarzy, a ten "AGENT"-istna hanba Polska.