Dodaj do ulubionych

Polecam nocne pedałowanie

15.04.07, 22:05
W nocy jest inny klimat, po prostu trzeba spróbować ;-)
www.nocna.masa.waw.pl/
Obserwuj wątek
    • Gość: płyń z Wisłą! Jak rany! Nie reklamujcie Zielonego Mazowsza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.07, 22:17
      i jego akcji!!!
      Oni na tym budują swój wizerunek, zyskują kontakty, dotacje.
      A potem - cynicznie blokują swoimi protestami rozwój sieci drogowej Warszawy!
      To jest absurd! Za publiczną kasę (TAK!!!) ZM oprotestowuje nowoczesne inwestycje - działając przeciw Warszawie, przeciw mieszkańcom, skazanym na korki i hałas!
      Do tego współpraca z ekoharaczystami (Światowid, Obywatel, FZ z Białegostoku). Czyż nie ma innych organizacji ekologicznych wartych pokazania, takich co działają dla miasta a nie przeciw jego rozwojowi???
      • Gość: płyniu_płyniu Re: Jak rany! Nie reklamujcie Zielonego Mazowsza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.07, 23:37
        Łojezu, nudzisz stary, co artykul ta sama gadka... I kto tu jest nawiedzony?
        • Gość: grinpis Re: Jak rany! Nie reklamujcie Zielonego Mazowsza! IP: *.chello.pl 16.04.07, 00:46
          Moze i ta sama gadka, ale caly czas prawdziwa i adekwatna do sytuacji. Trzeba uswiadamiac regularnie spoleczenstwo
    • Gość: uczestnik Re: Polecam nocne pedałowanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 03:02
      Kto to pisał ..?

      Nie wiem teraz czy śmiać sie czy usiąść i płakać..

      jaki maraton, jaki rajd.. no chyba to ze jezdzilismy kilka godzin to sie jako rajd juz kwalifikuje...

      jacy policjanci na rowerach...

      policje widzielismy może ze dwa razy - raz na zamkowym i drugi raz gdzieś na trasie jak się grzecznie kolumna ustawiła na światłach za radiowozem prewencji ;)

      Nie wiem komu można było zatarasować drogę.. to nie ta ilość - wszedzie grupa mieściła się w swoim pasie z wyjątkiem momentów gdy zmieniała pas np do skrętu no ale trudno oczekiwac by 82 osoby, bo tyle ruszyło z zamkowego i w większości dotarło do Powsina, przefruneły przez szerokość jezdni w ciągu jednej sekundy.
    • samosiejek fajne zegarki dają w Wyborczej :) 16.04.07, 06:56
      24:20 to tak jakby za dziesięć wpół do dwudziestej piątej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka