Dodaj do ulubionych

POMÓŻCIE!!!!

IP: 10.2.24.* 07.12.01, 14:17
PROSZĘ O POMOC.
JAK MOZNA DOJECHAĆ DO KONSTANCINA Z CENTRUM.
WYBIERAM SIE TAM JUTRO NA ŚLUB I MAM KLOPOT, BO NIGDY TAM NIE BYŁAM.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
k.
Obserwuj wątek
    • eela Re: POMÓŻCIE!!!! 07.12.01, 15:50
      Metrem do Wilanowskiej, a potem autobusem
      • d.z. Re: POMÓŻCIE!!!! 07.12.01, 16:02
        Najlepszy będzie autobus 710 z Wilanowskiej. Rozkład (nie jeździ za często) na
        stronie www.ztm.waw.pl w podrozdziale rozkłady - 710 - Wilanowska.
    • Gość: kama Re: POMÓŻCIE!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.01, 19:38
      Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.
      TAk właśnie pojechałam, Metro Wilanowska, o potem 710.
      Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
      k.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka