Gość: kama IP: 10.2.24.* 07.12.01, 14:17 PROSZĘ O POMOC. JAK MOZNA DOJECHAĆ DO KONSTANCINA Z CENTRUM. WYBIERAM SIE TAM JUTRO NA ŚLUB I MAM KLOPOT, BO NIGDY TAM NIE BYŁAM. Z GÓRY DZIĘKUJĘ k. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
d.z. Re: POMÓŻCIE!!!! 07.12.01, 16:02 Najlepszy będzie autobus 710 z Wilanowskiej. Rozkład (nie jeździ za często) na stronie www.ztm.waw.pl w podrozdziale rozkłady - 710 - Wilanowska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: POMÓŻCIE!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.01, 19:38 Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc. TAk właśnie pojechałam, Metro Wilanowska, o potem 710. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu k. Odpowiedz Link Zgłoś