Dodaj do ulubionych

TECHNOPORT na siekierkach

13.09.07, 16:11
Bufetowa wzieła sie juz za społkę. Zmainy w zarzadzie 2 osoby juz
poleciały. Na Łuku Siekirkowskim na przekazanych im terenach ma
procz infrastruktury naukowej ma iść deweloperka. Co o tym
sadzicie...?

podrawiam
Obserwuj wątek
    • zwierz.alpuhary Re: TECHNOPORT na siekierkach 13.09.07, 23:07
      na razie się wstrzymuję, niech najpierw coś zbudują i rozkręcą. Jeśli nie
      zbudują, znaczy, że nie ma o czym gadać.
    • create daj linka 14.09.07, 09:08
      bo to interesujace informacje, ale chcialbym wiedziec skad one pochodza
    • jardo-g Re: TECHNOPORT na siekierkach 14.09.07, 09:58
      no jak to się okaże prawdą, to dobrze....

      miejsca pracy nam na miejscu powstaną ;-)
      • miloven Re: TECHNOPORT na siekierkach 14.09.07, 18:33
        www.technoport.pl

        chcialbym zauwazyc, ze przeznaczenie tego terenu jest naukowe dlatego miasto
        przkazalo teren spolce i nagle zmienia sie polityka (czesc
        terenu pod deweloperke) teraz spolka wzbogaci i to nie malo .Gruntu cena
        wywilawcza na ul piramowicza i antoniewskiej to 600 euro/m2 do sprawdzenia -wisi
        reklama. Nie chce widziec wszedzie przekretu ale jak mysle most i mysle
        warszawianka, to juz chucham na zimne.

        Park jest ok i w sumie to supersprawa


        zarzad technoportu juz powoli robie sie
        "bufetowy" o czym wspomnialem rzopoczynajac ten watek


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka