miloven 13.09.07, 16:11 Bufetowa wzieła sie juz za społkę. Zmainy w zarzadzie 2 osoby juz poleciały. Na Łuku Siekirkowskim na przekazanych im terenach ma procz infrastruktury naukowej ma iść deweloperka. Co o tym sadzicie...? podrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwierz.alpuhary Re: TECHNOPORT na siekierkach 13.09.07, 23:07 na razie się wstrzymuję, niech najpierw coś zbudują i rozkręcą. Jeśli nie zbudują, znaczy, że nie ma o czym gadać. Odpowiedz Link Zgłoś
create daj linka 14.09.07, 09:08 bo to interesujace informacje, ale chcialbym wiedziec skad one pochodza Odpowiedz Link Zgłoś
jardo-g Re: TECHNOPORT na siekierkach 14.09.07, 09:58 no jak to się okaże prawdą, to dobrze.... miejsca pracy nam na miejscu powstaną ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
miloven Re: TECHNOPORT na siekierkach 14.09.07, 18:33 www.technoport.pl chcialbym zauwazyc, ze przeznaczenie tego terenu jest naukowe dlatego miasto przkazalo teren spolce i nagle zmienia sie polityka (czesc terenu pod deweloperke) teraz spolka wzbogaci i to nie malo .Gruntu cena wywilawcza na ul piramowicza i antoniewskiej to 600 euro/m2 do sprawdzenia -wisi reklama. Nie chce widziec wszedzie przekretu ale jak mysle most i mysle warszawianka, to juz chucham na zimne. Park jest ok i w sumie to supersprawa zarzad technoportu juz powoli robie sie "bufetowy" o czym wspomnialem rzopoczynajac ten watek Odpowiedz Link Zgłoś