matanzas 28.09.07, 18:19 Mam pytanie za ile taxi z dworca centralnego na lotnisko w nocy , albo- jakim autobusem dostać się na lotnisko w nocy pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
horpyna4 Re: okęcie 29.09.07, 16:00 Autobus N32 jeździ z Dworca Centalnego na lotnisko co pół godziny, odjeżdża z dworca 15 i 45 minut po pełnej godzinie. Za bagaż w komunikacji miejskiej się nie płaci, czas jazdy 20 minut. Odpowiedz Link Zgłoś
tom_aszek Re: okęcie 01.10.07, 09:00 amoremio napisała: > ja juz jechalem (w poludnie) 50 minut Nocnym w południe?! Odpowiedz Link Zgłoś