28.09.07, 18:19
Mam pytanie za ile taxi z dworca centralnego na lotnisko w nocy , albo- jakim
autobusem dostać się na lotnisko w nocy pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: okęcie 29.09.07, 16:00
      Autobus N32 jeździ z Dworca Centalnego na lotnisko co pół godziny,
      odjeżdża z dworca 15 i 45 minut po pełnej godzinie. Za bagaż w
      komunikacji miejskiej się nie płaci, czas jazdy 20 minut.
      • amoremio Re: okęcie 01.10.07, 01:15
        ja juz jechalem (w poludnie) 50 minut......
        • tom_aszek Re: okęcie 01.10.07, 09:00
          amoremio napisała:

          > ja juz jechalem (w poludnie) 50 minut

          Nocnym w południe?!
    • disa Re: okęcie 30.09.07, 09:48
      z 50zł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka